Sedací souprava - kůže nebo látka ???

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Smidlik 8.10.14 08:34

Ja jsem zase pro eko kuzi. Sedacku z ekokuze v barve bila kava vlastnim sest let, psy mensi rasy mam tri a sedacka je absolutne neposkrabana. A to je to jejich nejoblibenejsi misto pro celodenni odpocinek. Kdyby nebyla po strane ozvykana od stenatek, byla by jako nova :lol:

Mysa 19.11.14 18:05

Mám prosbu, jestli neznáte nějakou dobrou, osvědčenou firmu (v Praze) na čištění látkové sedací soupravy?
Sedačka je dost používaná (2 psi, kočka, dvě dospělácké děti, manžel… :mrgreen: ) a asi jsem se poslední dobou na její vzhled zaměřila a opravdu to už nejde!!!

Svatka 16.1.15 21:34

Prosím Vás, nemáte někdo zkušenosti se sedačkami Natuzzi?
Líbí se nám tam jedna. Obchod je naproti Sconti, ale je tam pořád prázdno.

Lilien.Mala 13.4.15 14:36

Sedačka kůže

Dobrý den, my jsme měli látku na sedačce, ale pak jsem chtěla kůži. Vypadá a působí to pěkným domem. Vybrali jsem si sedačku v Asku, le nakonec za ty samé peníze jsme si ji koupili zde http://www.aksamite.cz/…admiral.html, to je přesně ona. A jsem po této zkušenosti rozhodně pro kůži.

zuznanna 22.8.15 20:58

Máme sedačku od Natuzzi už asi pět let a jsme maximálně spokojení. Četla jsem že jsou světová jednička ve výrobě kožených sedaček proto jsme k nim šli.

markett22 25.8.15 22:10

Ty neznám kde mají prodejnu?

Makiiii 20.9.15 13:39

My máme bílou koženou sedací soupravu vyrobenou na zakázku, kvůli atypickým rozměrům a nedám na ní dopustit. Vůbec si nedokážu představit, že bychom měli látkovou. Každý týden z ní otřu prach a vyčistím vlhčeným ubrouskem na kůži. Jednou za tři měsíce jí ošetřuji dvěma speciálmi přípravky na kůži - první hloubkově čistí, druhý kůži promaře, zakonzervuje barvu a vytvoří ochranný povlak proti špinění a musím říci, že skutečně po dobu tří měsíců postačí zase jen vlhčený ubrousek. Takže spokojenost veliká. Sedačka je stále jako nová. Vzhledem k tomu, že máme obývací pokoj propojen s kuchyní a jídelnou, volila jsem také bílé židle u jídelního stolu - ty jsou ovšem pouze z koženky a vypadají děsně, zežloutly, popraskaly a už se olupují, nemůžu je ani otřít vlhčeným ubrouskem - loupou se čím dál více. Prostě katastrofa, máme je pouze tři roky a byly dost drahé. Už jsme se s manželem domluvili, že po „dožití“ je necháme přečalounit KŮŽÍ.

Anndyy1 2.11.15 00:44

Já mám doma starší sedačku. Ale nechala jsem si na ni ušít potah, který vypadá jako by to byla originál sedačka. Když je šikovná švadlena, tak jde všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
prof.Hedgehog 2.11.15 12:09

@Anndyy1 : No stejně ti moc nevěřím.

• Citovat
  • Nahlásit
AlesBerny 29.6.16 15:30

re

Urcite bych sel do kuze, podle toho jestli mas nejake zvire nebo neco tak bych se rozhodoval, sice se o to musis starat ale ta vune a kvalitni posezeni to je parada.

wendulinaa 4.12.18 18:54

U sedačky preferuji kvalitu, pohodlí a také aby dobře vypadala. Doporučili mě natuzzi.

Jancii1 12.12.18 20:45

Tak natuzzi to je třída, to je opravdu luxus. Teď na sedačku od nich nemám, ale určitě bych ji chtěla.

wendulinaa 16.12.18 13:54

Zašla jsem do prodejny natuzzi a vybrala jsem si sedačku na místě. Domluvila jsem si barvu a další podrobnosti. Už se těším až mě ji přivezou.

TomasTolcer 8.2.19 06:32
@Perla píše:
Prosím o Vaše zkušenosti s koženou sedací soupravou a přítomností psíka v bytě, někde jsem slyšela, že to není moc vhodná kombinace, poškrábání apod. :) Kupujeme novou a nemůžem se dohodnout, já jsem pro látkovou, z kůže nejsem zrovna moc odvázaná, v létě se mi zdá nevhodná, ale možná bych se nechala ukecat :)

Ahoj, koupě sedačky je hlavně mnohem komplexnější téma. V potaz musíš vzít hrozně moc věcí :). Kromě toho materiálu se určitě zaměř například na kostru nebo výplň. To jsou minimálně stejně důležité parametry :). Pokud si nevíš rady, podívej se sem: https://www.arecenze.cz/…ci-soupravy/ :).

Lucinela 8.2.19 11:39

Za mě kůže, mám ji dvacet pět let a jen trochu obnovuji. Ale byl to dar od tatínka a kvalita je opravdu nadstandardní :palec: .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek