Sephora

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
tapuz 16.08.10 21:24

Minulý týden jsem byla v Sephoře v Palladiu v Praze a bylo to OK. Prodavačky nebyly nijak nemístně vlezlé, ochrankář tam samozřejmě byl, ale nijak nikoho nepronásledoval. Ceny pochopitelně vysoké, ale byla jsem jen na čichané, takže mi to bylo jedno.
Mmch, nevíte, jestli Sephora pořád prodává tu svou vanilkovou řadu - Capricieuse? Poétique? atd.? Zapomněla jsem se podívat.

Arome kristí 14.11.10 14:32

Ve stredu na Chodove dostala slevovy kupon od Sephory,tak jsem se tam stavila,potrebovala trochu kosmetiky,chtela jsem vyskouset make-up a stiny a vedouci prodejny me laskave nabidla pomoc v naliceni.Vsimla jsem se ze ona ne dezinfikovala te svoje stetce,tak jsem ji na to upozornila.A ihned ta jeji laskavost zmizela :conf: .Vic uz tam nepujdu

Arnika 23.11.10 11:07

Před týdnem v Sephoře v Palladiu - nevím, jestli to byl přímo prodavač, ale spíš brigádník, který tam nabízel jakýsi parfém: mladý kluk, který měl opravdu přehled. Chtěla jsem něco na zimu, byla jsem už celkem rozhodnutá pro Hypnotic, který jsem nakonec i koupila, ale chtěla jsem i vyzkoušet něco jiného. On mi radil, co bych asi tak měla zkusit, co je typově podobné, co je taky výrazné nebo co by se dalo podle jeho názoru nosit v zimě. Na rozdíl od většiny prodavaček mi neradil lehké svěženky ani mi násilím necpal nějakou tu novinku, ale fakt věděl, co a jak, dokonce znal i rozdíly mezi jednotlivými Poisony! Byl to opravdu muž na svém místě…

jerry 13.12.10 18:52

Dneska Sephora Palladium - zákaznice chtěla Diorellu. Prodavačka (cca 35 - tedy žádná praktikantka) se ji jala vehementně přesvědčovat, že Diorella se už nedělá. Zákaznice se nedala - že ji prý na internetu viděla. Prodavačka ovšem tvrdě zasmečovala: Kdyby se dělala, tak bychom ji tady měli.
To mi nedalo a jako s údivem jsem se zeptala na Miss Dior, Dioressence a Diorissimo (protože ty také v Sephoře nemají) - a milá „znalkyně“ mi bez mrknutí oka sdělila, že ani tyhle vůně se už dáááávno nedělají.
Tak jsem se jen lehce zmínila, že sice došlo k reformulaci, ale že se vůně dál vyrábějí a prodávají. A zákaznici jsem nasměrovala do Fann - a v tu chvíli si paní prodavačka vzpomněla, že Diorellu má i Marionnaud. :roll:

A v té samé Sephoře chtěl starší pán parfém pro dceru - nemohl si vzpomenout na název - prý krásná výrazná vůně a má modrý kulatý flakón - a jen jsem zaslechla, jak další prodávající „expertka“ povídá : To bude určitě Light Blue. :mrgreen:

(nebyl - pán zavolal dceři ...... Midnight Poison).

Svatka 13.12.10 21:49

Paní asi nerozezná tvary :conf:

kometka 14.12.10 01:58
jerry píše:
Dneska Sephora Palladium - zákaznice chtěla Diorellu. Prodavačka (cca 35 - tedy žádná praktikantka) se ji jala vehementně přesvědčovat, že Diorella se už nedělá. Zákaznice se nedala - že ji prý na internetu viděla. Prodavačka ovšem tvrdě zasmečovala: Kdyby se dělala, tak bychom ji tady měli.
To mi nedalo a jako s údivem jsem se zeptala na Miss Dior, Dioressence a Diorissimo (protože ty také v Sephoře nemají) - a milá „znalkyně“ mi bez mrknutí oka sdělila, že ani tyhle vůně se už dáááávno nedělají.
Tak jsem se jen lehce zmínila, že sice došlo k reformulaci, ale že se vůně dál vyrábějí a prodávají. A zákaznici jsem nasměrovala do Fann - a v tu chvíli si paní prodavačka vzpomněla, že Diorellu má i Marionnaud. :roll:

A v té samé Sephoře chtěl starší pán parfém pro dceru - nemohl si vzpomenout na název - prý krásná výrazná vůně a má modrý kulatý flakón - a jen jsem zaslechla, jak další prodávající „expertka“ povídá : To bude určitě Light Blue. :mrgreen:

(nebyl - pán zavolal dceři ...... Midnight Poison).

No jo Sephora…bohužel to je snad nejhorší obchod. Ochranka mi ani moc nevadí, ale neznalost prodavaček mě přímo vytáčí. Nejsem sice každodenní návštěvník (dostanu se tam jen párkrát do roka), ale když už jsem něco potřebovala koupit, tak jsem jezdila jen tam. Teď to řeším vše jen přes nett a mám klid.

RoSa 14.12.10 08:21

A prodavačky jsou zdatné i v matematice :wink:

Včera, Sephora Anděl, prodavačka „asiatka“ (kdo tam chodí, tak ví):
koukám u stojanu Chanel na lak na nehty a usilovně počítám v hlavě, kolik bude stát po té 20%ní slevě (650,–, takže po slevě 520,–). Přihasila se tahle prodavačka, a zcela sebejistě: „no něco kolem 400,–“ a já: „FAKT? tak jo, to beru!“ … trochu se zarazila, a tak jsme si spolu udělaly malou lekci matematiky :mrgreen:

janicka24 11.01.11 16:00

Já chodím ráda do Sephory v Afi v Pardubicích…personál mě už zná :mrgreen: ,jsou milé,ostraha mě nepronásleduje…prodavačky tam jsou ochotné,asi 3 se fakt vyznají,ostatní se tam tak střídají…hlavně na mě nečučí,jako že ty testery platí ze svého…Když jsem zkoušela rtěnku,vždycky mě tester otřela(sice žádný šlágr,ale zkusit barvu musím)Občas tam mají dobrý slevy,teď naposled dekorativka Guerlain…Přišel mě 20% sleva kuponek,tak se tam chystám na větší nákup kosmetiky,co mě dochází…Super tam je,že dají krémy domů do dózičky na vyzkoušení,což je pro mě podstatný,protože mám pleť na nic a po dost věcech se mě dělá vyrážka…Mají tam krémy Eisenberg,což je pro moji pleť pohádka :D

Mimochodem ve velkém Tescu mezi Hradcem Králové a Pardubicemi je myslím Fann,nebo co to je a to je docela velká,ale PULTOVÁ :speechless: parfumerie.....nikdy jsem tam nebyla a nikdy bych tam nešla.......

RainyWeather 12.06.11 10:42

Musím pochválit prodavačky v Sephoře v Letňanech - opět jsem narazila na milou slečnu, poradila, nevnucovala (nešlo o parfémy) a udělala mi velký vzorek drahé podkladové báze, aniž bych si o to přímo řekla.

Erinka_Erinka 29.01.12 17:53

Nakupuju především v kamenných prodejnách a nejraději mám Sephoru. Často nakupuju v akci, kdy mají slevu 20% (a že ji mají poměrně často). Co se týče personálu je to člověk od člověka. Většinou jsou prodavačky milé ale poradit moc neumí. Někdy ani nevědí, co prodávají a rozhodně neregistrují, že toalnetní a parfémovaná voda může mít i jiné složení a můžou vonět odlišně. Prostě řeknou jen to, že edp je silnější, ale vůně je 100% totožná. Moje oblíbená prodavačka je na Zličíně. Je oproti těm mladým holkám starší a je strašně moc ochotná, ráda poradí… A rozhodně se netváří otráveně, když si jdete jen očuchat a nic nekoupíte. A když koupíte, přibalí vzorečky, kosmetické taštičky (pokud mají) apod. Opravdu člověk na svém místě. Naproti tomu jsem v pátek nakupovala na Flóře, nechala jsem tam 3tis a prodavačka se tvářila opravdu otráveně, když jsem řekla, že chci ten a ten parfém. A jediné, co mi do taštičky přidala, byl účet. Ani jeden vzoreček. Očividně ji obtěžujou nejen ti, co nenakupují, ale i ti, co tam něco nakoupí.

Suniang 10.02.12 22:29

Dnes Sephora Obchodní centrum Nový Smíchov, mladá, příjemná, orientovaná slečna prodavačka, ukázala hledaný parfém, pomohla vůni zkusit ( měla jsem milion tašek - dvě ) a zanechala mě v klidu očuchávat s upozorněním, že je mi popřípadě k dispozici a opravdu se vzdálila do nerušené vzdálenosti.. jen měla chudák navlečená nějaká křídla..že by kvůli Valentýnu ? .)

kiam 02.04.12 07:58

Vedela by mi niektorá z vás povedať, ako je to s tovarom v Sephore?
Dcéra mi tvrdí, že krabičky sa otvárajú - aj keď majú celofánový obal - a vkladajú sa tam ochranné kódy proti krádeži. Že si všimla, ako je potom priesvitný obal zalepený tenkým prúžkom lepiacej pásky.
Okrem toho má 2 vône zo Sephory (Praha - Chodov) Acqua di Gioia: Giorgio Armani a Nina: Nina Ricci. Ani jeden flakón nemá naspodku výrobné číslo ani žiadne údaje.
Je možné predávať v parfumérke taký tovar?
Vôbec neviem, čo si mám o tom myslieť.
Aké máte skúsenosti, ktoré z vás v Sephore častejšie nakupujú. Budem rada za nejaké názory, pretože tá záležitosť s flakónmi je naozaj divná.

Janeyl 13.04.12 08:39

Já tedy musím pochválit Sephoru v Liberci - pracuje tam taková černovlasá, vysoká a štíhlá slečna, tak ta se opravdu vyzná až jsem měla podezření, že je také členkou spolku arome :mrgreen: našla mi několik vůní na můj dotaz, přesně vytipovala co se mi líbí a co naopak ne, usměvavá, věděla, co dělá a hlavně o čem mluví, opravdu jsem byla nadmíru spokojená ;) takže holky z Liberce, jestli tam zajdete, tak vyhledejte ji :-)

MP Karkulin 14.02.13 11:05

Musím přidat velice pozitivní zkušenost ze včerejší návštěvy Sephory v Brně v Olympii. Slečna která se mě „ujala“ byla velice milá, vyznala se a dovedla poradit, nevnucovala mi žádné davovky, a i když jsem si nic nekoupila (byla jsem jen na čichané:) ), udělala mi do malých vialek zdarma odstřiky dvou vůní, abych je mohla v klidu domova řádně vyzkoušet :)

Barbarella 15.02.13 21:39

Sephora Brno, hledání nového krému… Jako jestli si nějaká ta krasavice myslí, že koupím krém za bezmála tři tisíce jen na základě toho, že mi prdne trošku na ruku na vyzkoušení, tak to teda jistě. Vzorky?? Nemáme.. (a mám pocit, že ten tester už nebyl úplně ok, dle pachu) Od další značky nabídka nového séra, to bych ráda vyzkoušela. Vzorek novinky? Kdepak.
Tak nic, vy tam, prodávající dámy..koupím jinde a veřte, že mnohem lépe. :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek