Sephora

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
MP Karkulin 16.02.13 10:23

To je zvláštní… Asi jsem měla štěstí a narazila na nějakou opravdu velmi milou slečnu… :nevim: To je mi líto, že jsi takhle nepochodila…

shayne 23.04.13 20:36

Hrozně mě mrzí že v Českých Budějovicích Sephora není…Miluju jí

natacka 06.06.13 17:27

Sephora v Praze Letňany. Při první návštěvě jsem ,,schytala" velmi příjemnou slečnu, bohužel parfémy zřejmě rozdělovala dle barev flakonu, nebo nevím. Opravdu neměla ani představu o obsahu flakonů, které mi podávala dle mého požadavku, ale snaha se cení. No a druhá návštěva Sephory dopadla ještě hůře. Po celou dobu návštěvy parfumerie mi byl v patách hlídač, ochranka nebo jak to nazvat a vyloženě mi dýchal na záda, měla jsem sto chutí se ho zeptat, zdali chce taky přivonět. Chápu, že je to jejich práce, ale ať se na mě nikdo nezlobí měli by nastudovat zóny mezi lidmi. Protože já cizího pána ve své intimní zóně opravdu nepotřebuji. :cert: Asi po 5 minutách jsem odešla

Nicole111 01.07.13 09:17

Sephora Avion Ostrava
Funguje tak trochu jinak než Fann,je větší,můžete si vzít košíček a nakupovat a navíc,nevím proč,ale fungovala jako samoobshluha,což mi nevadilo,šla jsem na vyzkoušení dvou určitých parfému a na jeden jsem se zeptala prodavačky,poněvadž chystaly nějaký stoleček(Měly tam s těmi srdíčky,ty úchvatné Hypnose řasenky,asi nějaká promo akce ;) ) a byla hned vedle,takže jsem pochopila,že se mohu obsloužit sama,aniž by na mě někdo čučel,jako třeba v Douglasu,že co na to šahám a na druhou stranu,Vám slečny hned poradí,profi úsměv a je to! Sice mi přišlo,že toho neví o moc víc než já,ale byla slespon milé,kdežto v poslední době,at jdu do Fannu v LAsu a nebo v Douglasu v Karolíně,bleskurychle přiběhnou,vymalované jak něco,pak na Vás čučí,jaktože nechcete D&G Light blue nebo Chloé,protože žádnou jinou letní vůni,asi neznají a když jim řeknete,že Vám voní Dior,ok na svůj věk 25 let nevypadám,ale taky ne jako úplná pubertačka,tak div jim nevypadnou oči z důlku :nevim: Takže mi Sephora nevadí,i když parfém co jsem sháněla,tam měly o stovku dražší než ve Fann :nevim:

Kjitka 10.07.13 20:12

já jsem spokojená na Floře, v Praze
ochranka moc neprudí a když prodavačkám řeknu, že koukám, co je nového, že sbírám miniatury dámských vůní, tak mi poradí, event řeknou o dárku k nákupu…ale neprudí

Aoname 11.07.13 14:01

Chtěla jsem se zeptat, jestli je to Sephora, kdo prodává odstřiky vůní. Už jsem tady při pročítání vláken někde našla tuto zmínku. A prosím, jak to probíhá a cenově? Děkuji.

  • Citovat
  • Nahlásit
Kjitka 11.07.13 14:08

pokud chci něco v Sephoře vyzkoušet, požádám o vzorek, pokud nemají, tak mi odstříkají do té fiolky, ve které jsou vzorky, to neprodávají
o ničem jiném tam nevím, ani jsem si nevšímla

RoSa 11.07.13 15:03

@Aoname Občas mají akci, že když si koupíš ten jejich kabelkáč, tak Ti do něj nastříkají vůni dle Tvého výběru (má ca 5ml).

Aoname 11.07.13 15:31

@RoSa
Děkuji, a jaká je cena (1 ml ze 100 ml? nebo?).

  • Citovat
  • Nahlásit
RoSa 11.07.13 16:07

@Aoname zdarma - to jsem zapomněla napsat

Kjitka 17.07.13 21:57

pokud jezdíte časteji do ciziny, zažádejte si o Sephora kartu tam, mají lepší podmínky a dárky s nákupem…Mám takhle francouzskou

mielle 19.11.13 15:07

Po špatné zkušenosti z Douglasu na Pankráci (odmítla mi poradit asistentka, specializující se na jinou značku, než jsem chtěla) jsem naopak uspěla v tamní Sephoře.
Byla jsem dost naštvaná, tak jsme slečně sdělila, co se mi stalo. Ta smála, řekla, že Chanel-specialistku tam ten den nemají, ale že mi ráda poradí, vybrala velmi dobrý odstín, vhodnější k mému tónu pleti, než jsme měla vyhlídnutý. Poradila, jak ho nosit. Byla vstřícná.
Spokojenost. A pak že to nejde!

chavah 19.11.13 15:11

Sephora mě dojímá svojí nepružností jak v oblasti sortimentu, tak slev.Domů mi přijde „velkorysá“ nabídka kuponu na 10% slevu a v obchodu nabízejí pravidelně slevy 20%. V nabídce pestrosti značek jako jednooký král vládne Douglas.

Náťa66 23.11.13 18:39

@chavah
Naprosto souhlasím, mohla bych tam utratit majlant a jako odměnu dostanu 10%.
je to výsměch, přitom hostesky nutí každému kolemjdoucímu slevu 20%.
Vždy, když mi přijde obálka, tak ji vztekle vyhodím.
Sortiment je čím dál tím víc žalostnější, čekám, kdy se v čele objeví Mexx, adidas, a jako třešinka Lopez, Simpson, a berušky od Jacobse budou top.

edinka 05.12.13 14:23

Dnes mně málem kleplo v Sephoře na Floře. Elegantní starší pán žádal o radu, vůně pro dceru - sportovkyni a pro manželku - prý elegantní starší dámu. Fascinovaně jsem zírala, jak slečna vytáhla ze spodní poličky zaprášenou Rose (P.Smith) a povídá - toto je horká novinka 8o , to se bude slečně líbit.
A co myslíte že poradila pro starší elegantní dámu: Bright Crystal 8o
Chudák pán to odsouhlasil a šel platit :nevim: Musela jsem se hodně ovládat, abych držela hubu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek