Sephora

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
naja1 05.12.13 18:36

@edinka Já bych to asi nevydržela! To jsou fakt nány. :cert:

Náťa66 05.12.13 20:05

@edinka
Holt odbornice zcela na svém místě
Já bych se také asi neudržela. Docela mě to vytočilo i teď. Takové prachy to tam stojí, člověk čeká, že dostane kvalifikovanou radu, a hle … Bright crystal a fůůj Rose. :zed: :zed:

Vivian 23.02.14 02:04

Párkrát jsem v Sephoře byla, není to příjemný ani dobrý obchod. Už tu byla řeč o sekuriťácích, kteří číhají, jestli si něco nestrčím pod kabát - to je vážně příjemný doprovod při očichávání :roll: Já si parfumerii snů představuju tak, že mám hlavně klid na čichání. Tj. že nemám za zády hlídače a že mě neobtěžuje prodavačka (ta jen nenápadně stojí v pozadí, abych se na ni mohla obrátit v případě potřeby.) Erudice prodavaček v Sephoře, to je kapitola sama pro sebe. Já jako laik si tam připadám mnohem znalejší a zkušenější než ty dámy, co by mi měly při nákupu parfémů radit. Při nákupu v Sephoře musí člověk přesně vědět, co chce. Jinak mu nacpou to, co potřebují prodat nebo cokoliv, co je napadne - když vidí, že se v tom člověk nevyzná. Představa, že dokážou vybrat parfém pro člověka podle vaší charakteristiky, je tady naivní.

chavah 23.02.14 07:48
@Vivian píše:
Párkrát jsem v Sephoře byla, není to příjemný ani dobrý obchod. Už tu byla řeč o sekuriťácích, kteří číhají, jestli si něco nestrčím pod kabát - to je vážně příjemný doprovod při očichávání :roll: Já si parfumerii snů představuju tak, že mám hlavně klid na čichání. Tj. že nemám za zády hlídače a že mě neobtěžuje prodavačka (ta jen nenápadně stojí v pozadí, abych se na ni mohla obrátit v případě potřeby.) Erudice prodavaček v Sephoře, to je kapitola sama pro sebe. Já jako laik si tam připadám mnohem znalejší a zkušenější než ty dámy, co by mi měly při nákupu parfémů radit. Při nákupu v Sephoře musí člověk přesně vědět, co chce. Jinak mu nacpou to, co potřebují prodat nebo cokoliv, co je napadne - když vidí, že se v tom člověk nevyzná. Představa, že dokážou vybrat parfém pro člověka podle vaší charakteristiky, je tady naivní.

Ty holky jsou tam jen nadrčené stroje,znalost sortimentu a nedejbože i historie firem nulové.Prostě supermarket s předraženým zbožím.

JanickaOvecka 06.05.14 06:53

Přítel včera chválil personál ostravské Sephory (vyslala jsem ho pro vzorečky několika vůní :mrgreen: ). Prý byli příjemní a moc ochotní.

foxy 09.05.14 20:38

Sephora Palladium - pokazde, ale pokazde, na kazdem kroku jedna prodavacka s otazkou, jestli mi muze s necim pomoci. Slusne odmitam, coz je vetsinou nasledovano otazkou, co konkretniho hledam :roll: to uz byvam trosku podrazdenejsi, coz je moment, kdy to vetsine z nich konecne docvakne. Nemam to rada, chci si vse prohlidnout, ozkouset, osahat, ovonet. Sama. Odhanet je na kazdem kroku je neskutecne otravne.

Náťa66 10.05.14 09:55

Já jsem zjistila, že personál se různě točí po prodejnách, takže na Pankráci je teď v Sephoře klid, aktivní personál je na Chodově.
A tam jsem si nechala nandat vzorky od všech CC krémů co měli, a pak mě nechali na pokoji, už mě měli plné zuby :D

coconut 10.05.14 13:44

@foxy Přesně, tak před rokem jsem tam byla a oslovily mě postupně 4 prodavačky a ještě mě i každá informovala o jakési akci, na kterou byla u vchodu velká cedule. Mě to otravuje tolik, že už tam ani nechodím. Chápu, že to asi dělat musí, ale nechápu kterej blb může vymýšlet takový strategie, který většinu lidí leda odradí.

Pohůdka 11.05.14 09:19

Holky máte nějaké favority z výrobků Sephora co se Vám osvědčilo, myslím konkrétně výrobce Sephora :mavam:

foxy 11.05.14 10:05
@Náťa66 píše:
Já jsem zjistila, že personál se různě točí po prodejnách, takže na Pankráci je teď v Sephoře klid, aktivní personál je na Chodově.
A tam jsem si nechala nandat vzorky od všech CC krémů co měli, a pak mě nechali na pokoji, už mě měli plné zuby :D

Na pankrac jsem jela kvuli dekorativce clarins a tam je na muj vkus klid az moc. Obchod doslova zel prazdnotou, dobrych deset minut jim trvalo, nez si me vubec vsimli. Ovsem hovor jim jen kvetl :roll:

Pro me ideal: vejdu a nechaji me chvilku se porozhlidnout. Pak se prijdou zeptat, jestli neco nepotrebuji a pokud reknu, ze zatim ne, tak me ubezpeci, ze se muzu kdykoliv zeptat a dal me nechaji v klidu vybirat.

foxy 11.05.14 10:06

@coconut , no presne. Ja tam chodim, sleva 20% me celkem motivuje, ale otravne to je.

Náťa66 11.05.14 10:35

@Pohůdka
Odličovač očního makeupu a jejich tamponky !

dandulka01 11.05.14 11:32

@Pohůdka
Já mám moc ráda jejich pudry, nedělají na suché pokožce šupiny a jsou přirozené.

foxy 11.05.14 12:00

Ty odlicovaci tampnky jsou fakt super, maji uplne jiny povrch a perfektne se s nimi cisti. Spatne neni cistici plet. mleko, ani neni drahe, vzhledem k tomu, ze toho pouziju kvanta…

Pohůdka 11.05.14 15:44

Díky holky :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek