Sephora

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
kitcat 12.10.14 10:03

Neviete ako je to s tou 20% ZĽAVOU v Sephore? Platí len pre stálych zákazníkov len na určitý tovar a hlavne ako sa o nej dá dozvedieť? Dík za každé info :kytka:

bab58 12.10.14 10:34

@kitcat
Já dostávám vždycky info o slevách smskou na mobil, a tou se prokážu na pokladně. Když vím, že slevy neuplatním, přeposílám je kamarádce, která tam nakupuje snad častěji, než já chleba v pekárně :D
Stačí se zaregistrovat při nákupu v kamence, nebo na jejich stránkách se přihlásit k odběru novinek, pak též budeš dostávat info o slevách.

kitcat 12.10.14 12:24

@bab58
Dík za info :kytka: , do kamenky sa nedostanem tak sa skúsim prihlásiť o odberu noviniek.

kitcat 12.10.14 12:31

Hmm tak sa zdá, že podmienkou je členská karta :,(

Hervara 16.03.15 10:40

Tak jsem od táty dostala slevu 20 procent, to se musí využít! Přemýšlím, ale co. Nejspíš nějakou vůni, nic jiného mě nenapadá.

Ukulemba 04.04.15 18:28

Sephora je za mě asi nejhorší kamenka co se personálu týče. Nemůžu říct, že by všude byly otrávené prodavačky, ale je jich dost a nejvíc mě deptá, jak vám stojí za zády. Človék udělá krok a ony uplně přidrzle si stoupnou zase jinak,čtvrt metru od vás a čumí a čumí.. ať jdete kam jdete, máte je doslova za zadkem nebo po boku jak hlídacího čokla. Chápu, krade se, musejí hlídat. Ale takhle? Taky jsem prodavačka. Ale nestojím zákazníkům za zadkem kam se hnou. Sama nesnáším, když mi cizí lidi narušují osobní prostor, tak to nedělám ani já..Tohle člověka prostě fakt otráví. V této době internetových parfumérek by prodejci v kamenkách měli trochu změnit přístup a ne odrazovat zákazníky podivným, otráveným a drzým chováním personálu.

Hervara 11.05.15 13:14

Tak jsem z přijímaček jela vlakem a na Hlaváku jsem si šla zklidnit nervy do Sephory. Celkem milý personál. Máte zkušenosti s jejich Sephora vůněmi?

chavah 24.05.15 19:04
@Hervara píše:
Tak jsem z přijímaček jela vlakem a na Hlaváku jsem si šla zklidnit nervy do Sephory. Celkem milý personál. Máte zkušenosti s jejich Sephora vůněmi?

zkušenost je jen taková, že mají malý výběr a nehorázné ceny.Vůně tam nikdy nekupuji.

Hervara 25.05.15 10:34

Já myslím, ale ty jejich sephora vůně, ne třeba Diora, to ano, to je pravda, že ty mají drahé.

Scherie 02.06.15 14:05

Tak se mi opět potvrdilo, že nemám jediný důvod nakupovat v kamenných parfumeriích. Brala jsem parfémy za 3,5 tis pro obchodní partnery a nedostala jsem žádný vzoreček :evil: s tímhle přístupem běž milá Sephoro k šípku..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek