Jaká vůně evokuje sex?

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Dalia 12.11.13 20:13

@Magnolie1 @prokera Už jsem zvolila PG 13. Tato sladká růže snad v nikom hříšné myšlenky vzbuzovat nebude. :P
Ale Venezia mě přitahuje. Stále víc uvažuji nad flakonem.

prokera 12.11.13 21:34

@Dalia Tak jí pořiď, když se na tobě pěkně rozkládá ;) . Mě stačí vzorek pro tentokrát :D . Není to úplně můj šálek a pamatuji, že i tehdy jsem ji s úlevou vypotřebovala a už neměla tendenci si ji koupit znovu. Byla sice pěkná svým způsobem, ale s mou kůží nešla úplně až tak dohromady :nevim: .

Dalia 12.11.13 21:36

@prokera Myslíš tu původní?
Zatím mám odstřik a ten rozhodne, zda bude celá flaška.

Foteini 12.11.13 21:56

Venezii mám v tužebníku. Mám jen vzorek, zkoušela jsem opakovaně a voní na mě báječně - výrazně, žensky a hedvábně jak píše @Dalia
@prokera Původní Venezii bohužel neznám. Zajímalo by mě to srovnání s novou verzí.

Dalia 13.11.13 04:46

@Foteini Koukám, že v tužebníku máš Edt. Tuto koncentraci neznám a zajímá mě.
Zkoušela jsi i Edp?

prokera 13.11.13 07:00

@Dalia Ano - myslím původní :) . A vzorek jsem měla nové. Ostrost byla u obou - byť v té nové chybí cibetka, takže tou by to být určitě nemělo a ani jinde s ní nemám problém (jak jsem si kdysi myslela :oops: ), takže ten ostrý tón bude způsobovat jiná složka - možná rybíz :think: ?

Foteini 13.11.13 07:40

@Dalia Jj, EdP mi přijde hladší, EdT trochu ostřejší. Ta hedvábnost, o které píšeš, se podle me týká spýše EdP. Ale pokud uvažujes o koupi, vyzkoušej raději obě. Někde jsem vyčetla, že EdT je více podobná původní Venezii, má také podle databáze podobnější složení.

prokera 13.11.13 07:56

Já měla teda oboje EdP, ale na mě bohužel jemná a hladká nebyla :think: - chce to asi opravdu zkusit raději… ;)

Ala en 13.11.13 08:17

Holky, mám všechny tři, jak původní, tak novou EDT+EDP a opravdu je EDT víc podobná původní.
EDP je víc ostřejší, asi to dělá švestka a silnější jasmín, tedy aspoň podle mého nosu.
Kdežto obě EDT, jak původní, tak nová jsou jemné, pudrové, všechno je pěkně vyvážené a ten jasmín je slabší.
Když se podívám na svoje flakóny, tak nejvíc používám EDT, ta mi rychleji ubývá než EDP, už koukám po zásobě…teď lituji, že jsem si v létě nekoupila 75ml za krásných 650,– na elninu.
Abych nebyla OT, tak podle mě, všechny nasládlé vůně evokuji přítulnost… to muži zbožňuji, tedy soudím podle mého. ;)

prokera 13.11.13 08:22

@Ala en Hmmm :think: - tak EdT jsem ještě nikd nezkoušela, možná by mohla být dobrá - dle toho, co popisuješ :) .

Magnolie1 13.11.13 08:31

@Dalia měla jsem ji tenkrát..kdysi. Je pravda, že malé balení 25 ml bych si docela ráda výhledově také pořídila, větší ale ne.

Magnolie1 13.11.13 08:32

@Ala en to jsem už někde slyšela nebo četla, že EDT je víc podobná původní. A drží?

Ala en 13.11.13 08:36

@Magnolie1 Na moji kůži drží o trochu víc EDT, ale na oblečení je to stejné.
Navoním se večer a voním druhý den dopoledne… povlečení voní dlouho. :)

Ala en 13.11.13 08:37

@prokera Jestli si měla původní, tak se ti bude víc líbit EDT. ;)

prokera 13.11.13 10:30

@Ala en Měla jsem původní EdP. Tak možná risknu EdT :think: :D …? U těch mých mě trochu odrazoval ten ostrý tón, ale u toaletky to možná hrozit nebude :) …?

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek