Jaká vůně evokuje sex?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
cat_deveraux1 7.1.12 23:07

No… Mám odstřik Samsary a že to dneska testnu, přítel zaznamenal že hezky voním ( toto se ještě nikdy nestalo!! Navíc on rozeznává pouze 3 typy vůně a to jídlo, skořici a hnůj)… No a máte pravdu, takovou vzrušující cestu do kina, kino a cestu z kina jsem dlouho nezažila. :mrgreen: :evil:

marly 7.1.12 23:16
cat_deveraux1 píše:
No… Mám odstřik Samsary a že to dneska testnu, přítel zaznamenal že hezky voním ( toto se ještě nikdy nestalo!! Navíc on rozeznává pouze 3 typy vůně a to jídlo, skořici a hnůj)… No a máte pravdu, takovou vzrušující cestu do kina, kino a cestu z kina jsem dlouho nezažila. :mrgreen: :evil:

Všetky ti to doprajeme :kytka:

Foteini 18.1.12 21:36

Dnes jsem zkousela Classique (J.P.Gaultier) – na zacatku vyrazna kvetinovka s primesi koreni, ktera se ale asi za 1,5 hod. promenila ve velice smyslnou az sprostou :* vuni. Vonela mi jako zenske telo po sexu…a sexem to nebylo :mrgreen: .

Dalia 18.1.12 21:39

Jo souhlasím, vnímám ji podobně. :)

cat_deveraux1 18.1.12 21:41

:mrgreen: Já vím proč jí mám 100ml :srdce: :srdce:
Přítel ji vnímá už jako běžnou, to spíš spolužáci mužského pohlaví říkají, že hezky voním. U nás doma dělá dusno Samsara :oops: .

Dalia 18.1.12 21:44

Akorát, že já na sobě Classique nesnesu. :| Mám smůlu, sex nebude. :nevim:

Afrika 19.1.12 12:55

Mne každá vôňa evokuje sex, na nič iné totiž nemyslím :D

Daja 19.1.12 13:48

:mrgreen: :potlesk:

slniecko 19.1.12 14:09
Afrika píše:
Mne každá vôňa evokuje sex, na nič iné totiž nemyslím :D
:twisted: :lol:
cat_deveraux1 21.1.12 20:50

Teď tak uvažuju, že pan Gauliter je opravdu zvrhlík… Všechny jeho vůně vyvolávají erotické dusno a jsou smyslné. Hlavně teda JPG 2 a Classique, Le male.. A já je mám tak ráda a já jich mám takové zásoby :mrgreen:
Jediná Ma dame mě přivádí k šílenství ale v opačném slova smyslu.

feriva 12.4.12 19:26

Čo tak Agent Provocateur?

Lucinela 12.4.12 21:59
@cat_deveraux1 píše:
Teď tak uvažuju, že pan Gauliter je opravdu zvrhlík… Všechny jeho vůně vyvolávají erotické dusno a jsou smyslné. Hlavně teda JPG 2 a Classique, Le male.. A já je mám tak ráda a já jich mám takové zásoby :mrgreen:
Jediná Ma dame mě přivádí k šílenství ale v opačném slova smyslu.

Já jsem včera zjistila, že už nemám ani kapku Frágile. Ta u mužů vyvolávala velké ovace a erotické narážky.

saigonek 13.4.12 09:07
@feriva píše: Čo tak Agent Provocateur?

Souhlas! Ja mám L'Agent a normálně ho nemohu nosit - připadá mi až sprostý. :-o

tormale 13.4.12 09:29

Mně se zdá hodně erotická Cuir Amethyste. Nevím proč, jestli ta kombinace květin a kůže… Ale je to jen můj pocit, okolí zatím nereagovalo :). Chlapi na mně nejvíc obdivují Addict, ale ten mi teda sex rozhodně neevokuje.

Majki07 13.4.12 09:38
@Afrika píše:
Mne každá vôňa evokuje sex, na nič iné totiž nemyslím :D
:oops: :pankac: :potlesk: :potlesk:
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek