Jaká vůně evokuje sex?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Lucinela 13.4.12 10:26
@saigonek píše:
Souhlas! Ja mám L'Agent a normálně ho nemohu nosit - připadá mi až sprostý. :-o

Ale naopak Maitresse je přítulná a drží se při těle. To je krásná pudrovka, sex bych řekla neevokuje vůbec.

dynda 13.4.12 12:21

Proč jsem tohle vlákno musela otvírat? Když se konečně pročuchávám k Samsaře, tak mi tady napíšete, že chlapům evokuje sex. Tak to zrovna nepotřebuju. Někdy bych byla radši za chlaporepelent. No dobře, když se hodně snažím a těžce inhaluju zápěstí, tak TO tam asi cítím. Ale kdybych se to tady nedočetla, nenapadlo by mě to a mohla jsem být klidná. No, už od včerejška se nějak nedaří…
Blv Notte pro mě teda ani náhodou, tak aspoň tu budu nosit bez výčitek svědomí.
Pro mě je živočišná tím sexuálním způsobem 1881 a jestli si dobře pamatuju, tak i Chloe. A právě proto mě neoslovily.

Dalia 13.4.12 13:14

Samsara je sice žhavá kráska, ale s tím sexem bych se nestresovala. Evokovat může komukoli cokoli, ale hlavně jestli se v ní cítíš dobře, ne? :kytka:

Mně osobně nic takového ale neevokuje. Spíš teplo, slunce, volnost, tanec … ale sex ne. :D

dynda 13.4.12 13:19

Je to jenom v hlavě. Cítím se v ní dobře, ale asi si na to sem tam vzpomenu, s tím už se nedá nic dělat.

marly 14.4.12 14:35

Pre mňa sú vyložene sexuálne tieto:
Samsara EdP - cítim v prvom rade sekréty, kožný maz, až potom santal a jazmín.
Féminité du bois od SL - toto je sex light, nič výrazne sexuálne, cítím najmä čisté sparené podpazušie.
Serge Noire od SL - sex, sex, sex (a trochu násilia), to je vôňa, ktorá vzbudzuje bázeň, sex fright .
Ambre fétiche od AG - tak toto je rituálna, obradná sexualita, zahalená posvätnosťou.

Sexuálne mi pripadajú viaceré klasické chypre - Mon parfum od Palomy Picasso, v istom zmysle aj Fendi Fendi.

veronika.sk 14.4.12 15:19

Pro mě je erotičnem nabitá Classique - proto už je dlouho v tužebníku a teď i na obzoru - skoro na cestě na poličku.
Habanita - jednoznačně svůdná, méně lechtivé erotiky, víc „akce“

Naopak Samsara - po té sahám výhradně ve dnech kdy bych svému chlapovi nejradši skočila po krku - ne kolem krku. A vlastně v tu dobu všem - ale na cizí si netroufnu :lol:

Veverka 15.4.12 08:59

Veru, tak už je mi jasné, proč jsi Samsarou voněla na minulém srazu :lol: :mrgreen:

feriva 15.4.12 17:18

Vivienne Westwood Boudoir

Dalia 16.5.12 16:38

Khawla.

Myslela jsem, že mně nikdy žádná vůně sex evokovat nebude. Než jsem začala nosit Khawlu.

wendulka29 16.5.12 16:44

Tohle se mi zatím stalo akorát při zkoušce Fumerie Turque a hned putovala do tužebníku :D .

Dalia 16.5.12 16:46

No, mně odstřik Khawly stačit určitě nebude. :D

wendulka29 16.5.12 16:56

Hele, neprovokuj :mrgreen: , já už mám takhle tužebník dost nabitý a ještě si budu začínat s arabkama.

Dalia 16.5.12 16:59

Arabky jsou fajn. ;) Já se jim vyhýbala dlouho a koukej, jak jsem dopadla. Množí se mi na polici, pomalu ale jistě.

dusty 16.5.12 18:26

Som zistila, že v Edene je za istých okolností taký tón, presne ako keď sa v rýchlosti koža šúcha o džínsovinu a teplom vzniká zvláštna pohlcujúca aróma…

• Citovat
  • Nahlásit
marly 17.5.12 00:04

@dusty Nenosíš ty príliš tesné rifle? :P :think:
Plus: za akých okolností je v Edene ten tón? :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek