Shakira - S

Klokan 04.07.10 18:55

Shakira - S

http://www.fragrantica.com/…/nd.9526.jpg

Složení: jasmine, Woodsy notes,Benzoin,am­ber,Vanille


Reklama

Širín 04.07.10 19:09

Že by inspirace u Montale ?

1Miru 04.07.10 19:11

…složení hezký, flakon taky

Dalia 04.07.10 21:27

Vidím to stejně jako Miru. :)

Maty 04.07.10 23:04

moje oblíbená zpěvanka 8)

uvidíme jak se pochlapila,vypadá to hezky :P

verunka2201 04.07.10 23:35

Ten „obojek“ a cingrle JE jak z Montale, ale flakon mi přijde spíš v duchu Avon nebo Oriflame…

A co si tak matně vybavuju, teda spíš nevybavuju, tak Shakirina první vůně se u nás ani nemihla, co?

viky 01.02.12 13:00

Jdu vám popsat tuhle Shakiru, dokud si ji ještě trochu pamatuju.. Včera jsem ji totiž poslala o dům dál.
Původně jsem ji objednávala hlavně kvůli zajímavému flakonku a také kvůli své dětinské touze najít hezkou celebritní vůni.. Což je tak trochu hledání jehly v kupce sena.
No a jak bych to tedy vyhodnotila.. S by Shakira mě příjemně překvapila. Nevoní z ní drogerková syntetika na sto honů. Jenom se bohužel tak úplně netrefila do mého vkusu.
Jedná se o nasládlou vanilkovku s jasmínem (naštěstí bez indolických tónů), výrazným benzoinem, ambrou a dřevem. Vůně působí hřejivě a svůdně. Podle mého názoru se hodí spíše pro výraznější typy, co nosí topy se sexy výstřihem než pro konzervativní romantičky v květované halence. :)
Pokud bych ji měla přirovnat k nějaké podobné vůni, tak by to byla Hugo Boss Intense (pro tu hřejivou vanilku s jasmínem) a potom ještě Chopard Infiniment (pro ten výrazný benzoin). I když u toho Infinimentu si nejsem tak úplně jistá, protože je to už dávno, co jsem ho testovala.
Pokud bych se měla vyjádřit k výdrži vůně, tak můžu napsat, že je celkem dobrá. Zkoušela jsem na sobě asi 5 střiků (do vlasů, na oblečení a na kůži) a vůni jsem cítila celý den (až do večera). Akorát přítel se k ní nijak nevyjadřoval. Ale to je spíše plus. Znamená to, že ho neotravovala. 8)
Pokud bych měla popsat intenzitu sladkosti této vůně, tak rozhodně je mnohem méně sladká než třeba Amour a Hypnotic. Je svěžejší, květinovější.. a dokázala bych si ji představit jako vůni na jaro.. Na léto už raději ne. Přece jen je docela omamná a podle mého by mohla způsobit bolehlav.
Co k tomu dodat?.. Celkem by mě zajímaly vaše zkušenosti s touto vůní a jestli jste už některá zkoušela i jiné kousky od Shakiry. Třeba S by Shakira Eau Florale.. :)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama