Shalimar versus Parfum Sacré

Aimirin 20.12.08 16:48

Shalimar versus Parfum Sacré

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by někdo nemohl srovnat tyto dvě vůně. Shalimar znám, Parfum Sacré jsem teď objednala naslepo. Shalimar je na mě ale až příliš kouřový, štiplavý…Jaký je v porovnání se Shalimarem Sacré?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

janas 20.12.08 17:07

Podle mě si podobné nejsou. V Shalimaru výrazně převládá vanilka, v Sacré je sice špetka vanilky také, ale já ji skoro neidentifikuji. Sacré není štiplavý, ale hlaďoučký, drží se u těla, prostě medový.První závan je pepřový, ale nelekej se pepř rychle vyvane. Přečti si Adinu recenzi - perfektní! A jinak o Sacré jsme tu dlouze diskutovaly před rokem, dá se to vyhledat.
Sacré je moje velmi oblíbená vůně a Shalimar nosit nemůžu.

Aimirin 20.12.08 18:58

Možná zvláštní otázka, ale jaké máte zkušenosti? Jaký z nich je příjemnější mužům?

evik77 18.02.09 14:26

Sacré x Shalimar

Shalimar je pro mě také moc štiplavý, moc kouřový. Manžel se mě ptal, čím to smrdím :twisted: . Takže Shalimar pro mého muže ne. Sacré plánuji koupit. Někdy :heart:

Ada 18.02.09 14:37

Obě dvě jsou orientální, spíš sladké a syté, a mají v sobě takové temnější tóny - takže něco společného by se na nich určitě našlo. Ale jinak jsou každá jiná. Shalimar právě kvůli té kombinaci vanilky s kontrastními štiplavými tóny moc nedokážu ocenit, ale Parfum Sacré miluju. Je hladší, neštípe v nose a je méně sladký, prostě takový tlumený. Myslím, že se ti bude líbit.

Dalia 13.06.09 10:53

Parfum Sacré jsem ještě nezkoušela, ale Shalimar mi nepřipadal nijak zvlášť štiplavý. :P Na mé kůži se rozvoněl hlubokou hladkou vůní. Působil na mě velmi příjemně.

Albeni 13.06.09 10:55

Mě štiplavý krapet připadal, cítila jsem v něm koření na to arabské pití, salep či jak se to jmenuje. :) Hezké. Ale nosit dlouhodoběji bych to nemohla.

macska 13.06.09 11:39

Já zase radši Shalimar (ale edp), štiplavý se mi nezdá, když se umírní citrusy, zbyde taková jemná zakouřená vanilka se špetkou pižma. Sacré je pěkný, heboučká medová růžička, ale Shalimar je :heart:

Ingrid 13.06.09 12:00

Pro mne je každý naprosto jinačí.Shalimar je vanilková vůně,na počátku se objeví citrusy,pak kostelní kadidlo,chladné a velebné a nakonec vanilka,je to vůně trvanlivá,hut­ná,temná a vnešená.A má výbornou výdrž.Sacré na mně za á nedrží,za bé se mi zdá takový nějaký řídký,všude jsem četla,jaká to není vůně a mně se zdá vodnatý,nejvíce cítím stánkovou medovinu,ale je tam i něco balzamického,po­dobný tón,jako v Romě.Parfém je to sice pěkný,s klasickým šmrncem, ale mně se zdá takový šepotavý a slabý.Shalimar,to je jiná síla,klidně bych brala oba,ale sama bych si koupila jen Shalimar.

Kriss 13.06.09 12:35

Shalimar je krasna premakana vanilka, ale nosim ho iba v teple, vtedy sa krasne rozvonia. Sacre je pre mna hutna medova vona, spociatku som bola nadsena, fakt vitana zmena, ale po case som zacala citit ten specificky macaci moc. Mozno tebe to Sacre nevyvedie :D

Kazdopadne obe su velmi originalne a premakane vone, pochvaly som dostala na obe, ak vanilku nemusis, tak Sacre mozno pre teba bude to prave. Matne si spominam, ze Sacre mi trochu pripomina Gucci EDP, ale fakt len typovo…

Btw, Carony na slepaka neodporucam , jediny Sacre mi ako tak vysiel, z ostatnych som si trhala vlasy, myslela som , ze su vsetky pokazene, neboli… pre mna jednoducho nenositelne :?

Arome Danča02 13.06.09 13:23

Já Shalimar miluji a Sacre nemohu nějak přijít na chuť. Možná je to tím, že po té první pepřové štiplavosti už nenásleduje nic, protože na mě vůbec nedrží. Shalimar se naproti tomu rozvoní do krásné jemné vůně, která drží a drží…

jitka006 13.06.09 16:06

Obě dvě jsou moje hodně oblíbené a podobnost necítím žádnou.Co se týče mužů, viděla bych to spíš na Shalimar, že by se líbil víc.Sacré mi přijde mnohem intimnější, méně křiklavé, hladší. Úžasné jsou obě,ale každá jinak.

Myskamauska 13.06.09 17:53

Líbě se mě obě vůně,ale tipovala bych že muže upoutá víc Shalimar.
Nemají tak dobré nosy jako my a Shalimar je přece jen pro ně víc cítit,tím pádem rajcovnější.
Parfum Sacre je hezký,ale až příliš mírumilovný a to se většině mužů až tak nelíbí.

ajinka 13.06.09 19:45

Obě vůně jsem koupila naslepo na podkladě krásných recenzí tady z Arome… SHALIMAR je moje láska od prvního otevření flakonku, rozvíjení na kůži úžasné, takové mazlivé žonglování vanilky, kadidla a citronového závojíčku, výdrž úžasná, moje láska… PARFUM SACRÉ je přilnavý nasládle pepřový medíček s růžovým tajemstvím, který příjemně ovíjí jako hedvábná pašmína…
Oba mám moc ráda, ale častěji sáhnu po Shalimaru, pro mně absolutní jednička :heart: :heart: :heart:!!!

Dalia 13.06.09 21:30

Holky, vy mi děláte takové chutě se Shalimarem. :roll: Vzoreček co mám dlouho nevydrží, ach jo. :cry:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama