SHÁNĚNÍ PARFÉMOVÉHO OLEJE MOSCHUS

TEREZKA333 29.09.18 21:52

SHÁNĚNÍ PARFÉMOVÉHO OLEJE MOSCHUS

NEVÍTE NÁHODOU , KDE SEHNAT MOC PROSÍM .......... :palec:

MagnolieS 30.09.18 02:02

@TEREZKA333 Třeba tady

TEREZKA333 01.10.18 06:15

ZATÍM SE NEZADAŘILO :cry:

Anonymní 01.10.18 22:15

No jo, ale těch olejíčků bylo asi 15 druhů (Magic Love, Exotic Love, Green Love, Cool Love, Crazy Love........), i na tom odkaze na ebay jsou dva různé. Víš, jaký přesně hledáš?

Urban legend praví, že obsahovaly pravé pižmo, ale já tomu nevěřím, stálo to pár korun; naopak si myslím, že se proslavily právě tím, že v nich byly nacpané ty nové syntetiky. Takže bych spíš doporučovala poohlídnout se po vůních stejného typu, tedy syntetická pižma napodobující klasické mošusy a začala bych v německém Rossmannu (nebo i v Realu) u Jovanu - mají i olejíček (není na webu, ale v prodejnách ho mají, zrovna včera jsem na něj koukala; v prodejnách mají i širší sortiment a najdeš to v regálech úplně běžně): https://www.rossmann.de/…rgebnis.html?…

Pak bych zkusila takové ty věci s kuličkou za 1€ před mešitou - zn. Rasasi/Crown atd. Nevím, odkud jsi, ale v ČR jsem to viděla třeba v Kroměříži v téhle parfumerce: https://parfumerka.wordpress.com/…rie-moravel/

(Jinak kdybys trvala na původním olejíčku, tak těch 150€ se mi zdá jako lichva, určitě se dá sehnat i za cenu okolo 1.000-1.500Kč)

• Citovat
  • Nahlásit
Kataaydin 02.10.18 09:42

Mosus

Pokud sháníte nekdo parfem s mosusem tak vim o jedné strance :hug: pisnete mi zpravu

Anonymní 02.10.18 19:53

Tipuju, že ta tajná stránka bude patřit nějakému Abduláhovi… ;) :D

• Citovat
  • Nahlásit
Kataaydin 03.10.18 10:07

@Romana Frangipani.cz :-D :-D :-D
Ne jen nevím jestli to muzu davat do skupin ten idkaz aby me treba neblokli :lol:

Anonymní 03.10.18 20:11

@Kataaydin No asi by bylo lepší to vybalit rovnou, že jste prodejkyně, hezky se nám představit a ukázat, co máte na skladě. :) Určitě se zdejší dámy rády zeptají, jak co voní.
Tahle záškodnická činnost tady vždycky vzbuzuje negativní ohlasy. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Kataaydin 03.10.18 20:19

Nejsem prodejkyne jen jsem náhodou objevila jeden obchod kde ma paní parfemy arabské za dobré ceny tak je rozdil koupit parfem od el nabil za 119 kc nebo si ho nekdo radeji koupí za 229 kc ?
A paní tam ma toho fakt hodne i kosmetiku i oblečení, vše možné :) ja bych nemohla prodavat,ja bych si tyto parfemy všechny nechala,nikomu bych nic nedala :lol: :lol: ja jsem té paní rikala o této strance proc tam její obchod není, da se tam nejak přidat nebo ona musi ndco zaplatit?

Váš příspěvek