Shiseido Féminité du Bois a 3x Angel

Ronna 29.2.08 17:18

Dnes jsem si na ruce přinesla Diorissimo, to pro potěšení. Na druhou stranu ruky jsem si dala Shiseido Feminite du Bois a to Diorissimo prostě cítím a to Shiseido vůbec. Edp tester měli totálně vypotřebovaný, tak jsem šplíchla pouze jakousi eau timide a vůbec to nevydrželo. Musím se podívat v jiném obchodě. Zajímaly by mě vaše názory na tuto vůni, kterou stvořil Serge Lutens. Opravte mě, pokud se mýlím, ale tohle bude pravděpodobně jediná vůně na našem trhu přímo z rukou Lutens/Sheldrake.

Na druhé ruce mám Magie Noir od Lancome a cítím hlavně ten kouř. Tu chvilku, kdy měla být cítit růže jsem asi propásla. :) Ale voní nádherně.

Nedalo mi to a taky jsem dnes na papírky vyzkoušela dvě z trojice Angelů. Vůbec jsem nevěděla, že Angel je ve verzích: Lys, Pivoine a Violette. Ten prostřední flakonek voněl dost sladce, tak jsem zkusila ty dvě a je to přesně jako když vezmete Angel a tyhle kytky k němu přidáte. Nejdříve jsem měla dojem, jakoby se ten Angel s tou druhou kytkou nechtěl spojit - hlavně u té violette. Ale musím říct, že hlavně v kombinaci s tou lilií je to zajímavé. Pravděpodobně ještě existuje čtvrtá verze - s růží, ale to jsem jen vyčetla na MUA. Možná by tyhle kombinace byly zajímavější s vůní Alien, kterou považuji za povedenější. Ale asi se víc vyrýžuje na proslulém Angel. :) Já ale nevlastním ani jednoho Muglera. Ale zajímá mě ta kolekce Le parfum, např. Aura, Noblesse, Nuit Napolitane… Moc recenzí se na ně bohužel nenajde. Mugler má ale už i letos novinku - řadu Miroir. Např. Miroir des Secrets.

Stránka:  1 2 Další »
Chava 29.2.08 17:21

Feminite du bois mi poměrně výrazně připomíná Dolce vita od CD.Špatná ale není.

Lela 29.2.08 17:42

To je fakt legrační - v posledních dvou dnech jsem vyzkoušela také Feminité a Magie :-). Feminite jsem zkoušela při své nově objevené lásce k cedru. Líbila se mi moc, byla tajemná, bohatá, na mne ale až příliš sladká a je pravda, že podle toho, jak ze začátku vypadala na nálož , relativně rychle vyprchala a zanechala pouze lehký nasládle kadidlový obláček.

Kamila01 22.11.11 13:36

Féminité mám a ráda ji cítím kolem sebe. Ze začátku je velmi silná, ale rozvine se do jemné švestkové vůně. A cedr mě uklidňuje.

  • Citovat
  • Nahlásit
kiam 22.11.11 18:33

Vlastním Angel EdP, La Rose Angel a Violette Angel.
Ak môžem porovnať, tak La Rose Angel je najviac podobný pôvodnej vôni: hutná, sýta, veľa karamelu, čokolády, pačuli a výdatná dávka ruží. Oproti tomu je Violette Angel oveľa jemnejší. Chýba hustá sladkosť karamelu, čokolády a ovocia.

RainyWeather 22.11.11 18:47

.

Příspěvek upraven 28.11.11 v 19:35

RainyWeather 22.11.11 18:47

Zrovna jsem dnes obdržela vzorek Angel La Rose a líbí se mi moc. Asi víc než klasika. Ale po určité době vůně růže vyprchá a zbyde základ původního Angela.

RainyWeather 22.11.11 18:47

.

Příspěvek upraven 28.11.11 v 19:36

haifa 28.11.11 13:16

Shiseido Feminite du Bois je sladká švestková vůně - taková jedlá příjemná gurmánská

gerti 29.11.12 11:48

angel

Kúpa Angela ma sklamala slabou výdržou. Mám edp, ale teraz po hodinke ju necítím . Neviem čím to je, ale ani manžel nekomentoval, že voniam ./ hoci často má pripomienky, keď sa vrátim z parfumérie./ Všade čítam, že Angel je držiak, ale mám pocit, že som natrafila na plagiát. /kúpa vo Fanne/

Gerti :(

zbranka 26.8.14 20:12

Prosba

Dobrý den, potřebovala bych radu. Leta jsem používala Shiseido Feminite du Bois, které se přestalo vyrábět. A už 4 roky hledám něco, co by mě podobně nadchlo…a „dostalo do kolen“. Vyzkoušela jsem Bottega Venata, Chanel Chance, Bvlgri Jasmin Noir…všechno krásné vůně…ale není to pořád ono. Jsem dost konzervativec…a navíc nemám takové zkušenosti jako vy tady…poradí mi někdo? Moc dík.
Zbranka

fox 26.8.14 20:40

@zbranka Dobrý večer, podívej se sem : http://www.fragrantica.com/…is-1271.html

Případně si dej stránku přeložit. Jsou tam pod reklamou zobrazeny flakóny s podobnou vůní. Dá se na ně i kliknout a o vůni si přečíst.

munu 26.8.14 21:02

@zbranka Recept si sebou vzal Serge Lutens a pokračoval ve výrobě pod stejným názvem. Žádný významný rozdíl mezi nimi není a Lutens se dá běžně sehnat už i u nás, třeba na elnino :)

zbranka 27.8.14 17:44

Moc děkuju…prozkoumám.

zbranka 27.8.14 17:52

Moc děkuju…a který z nich…vyrazím očichat do parfumérek.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek