Sicily vs. Chanel 5

Kriss 30.06.08 22:29

Sicily vs. Chanel 5

Ktora sa vam zda lepsia? Su podobne? Myslim, ze dost, len sa neviem rozhodnut.....Co poradite?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Dior 30.06.08 22:40

CHANEL

…radím CHANEL… je to klasika, nenosí to kdekto a je užasnáááá

Kriss 30.06.08 22:52

Ved to, len ja sa Chanel trosku bojim, nemam ho vyskusany, Sicily ano, pacila sa mi. Preto chcem vediet, ci su podobne a ci dost, mydlovky mam rada, najviac asi Allesandro dell Acqua…

Barbarra 01.07.08 07:30

Mě se mnohem víc líbí No. 5 (EDP).

Irena 01.07.08 07:38

Kriss, pošlu Ti vzorek EDP No. 5. Já jsem taky váhala mezi Sicily a No. 5 (a ještě DaG s červenou krytkou), jsou to všechno klasické aldehydové, mýdlové vůně, ale Pětka jasně zvítězila. Vedle ní mi Sicily a DaG připadaly ostré a těžkopádné. No. 5 má v sobě nádhernou hladkou mýdlovost, je velmi příjemný i v těchto vedrech, stále lehký jako peříčko. Ale výdrž má na mně slabší, tak tři hodinky. To Sicily a DaG na mně voněly mnohem déle a intenzivněji. Ale uvidíš podle vzorku.

anmat 01.07.08 07:41

Já zase spíše doporučuji Sicily - pro mne je Chanel No.5 příliš aldehydový, trochu vůně „staršího“ typu. Domnívám se ale, že není důležité, co se líbí nám ostatním, ale která z těch vůné je bližší tobě :-)

klubko 01.07.08 08:03

Já bych k tomu ještě připsala Arpége, a v tom případě by vyhrál ten :) Jinak Sicily.

Irena 01.07.08 08:14

Klubko, porovnej trošku, zajímá mě, proč Arpege?

klubko 01.07.08 08:27

Arpége bývá zařazován do skupiny k aldehydovým vůním, ale mně osobně přijde spíš květinový a takový hladký, jemný. Velmi elegantní, přesto tak nějak vzhletný. Sicily už je o něco „tvrdší“ a útočnější a No. 5 zkrátka nemůžu, i kdybych se rozkrájela.

Barbarra 01.07.08 08:31
klubko píše:
Já bych k tomu ještě připsala Arpége, a v tom případě by vyhrál ten :) Jinak Sicily.

Arpége je rozhodně úžasná vůně. A ještě bych z této kategorie doplnila Caléche. Sicily je na mě moc ostrá.

klubko 01.07.08 08:35

Caléche mě taky napadla, ale ta mi bohužel taky moc nesedla.

moajli 01.07.08 09:04

Chanel No.5, Arpege, Caleche …já v téhle skupině mám ještě Madame Rochas, pro mne jsou to vůně jak psala klubko, hladké, kulaté, mýdlové, elegantní......ale Sicily je úplně někde jinde, to je přece úplně jiný typ vůně.
Osobně bych vždy volila Chanel ale je to opravdu individuální

Kriss 01.07.08 09:12

Caleche mam, aj Ivore, nadhera, ale skor na jar, v lete davam prednost tazsim vonam :lol: nejake to mam pomylene

moajli 01.07.08 09:15
Kriss píše:
Caleche mam, aj Ivore, nadhera, ale skor na jar, v lete davam prednost tazsim vonam :lol: nejake to mam pomylene

…tak to potom jdi do Sicily. Mimochodem proč zrovna Sicily? Máš ji vyzkoušenou? Nebo sis ji vybrala z recenzí, z diskuzí?

Kriss 01.07.08 10:34

ha ha, mam ju za dobru cenu , Sicily som skusala, mam rada kadidlove vone

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama