Signature scent

Lela 01.03.08 14:29

Věříte na „ten jediný“, vystihující, se kterým si vás každý spojí , vizitka, podpis atd…( popisuje se to tak, ne?). A pokud ano, který by to byl pro vás - kdyby vám násilím chtěli sebrat všechny a nechat jen jeden.....
Nebo si myslíte, že to je jen pro ženy bez fantazie a bez touhy objevovat?
Kerze je předem diskvalifikována:P ( u ní je to Hypnotic, že?)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Oleka 01.03.08 14:53

opravdu řečeno, podepsala bych se pod Narciss Noir, zapadl mi hluboko do duše :)

ale mám ráda a také ráda nosím i hodně jiných parfému, střídám podle nálady, počasí a příležitostí.
Neřekla bych že v tomto případě kdy žena je spojená s nějakým jedným parfémem lze říct, že je bez fantazie a bez touhy objevovat, ne. Láska může být různých forem, jak míjivá tak i věčná, jak jen k někomu jednomu tak i ne…
ale ta věčnost se dá ztěžko objevit a udržovat, většinou jsou to pokusy ji najít.
Stejně tak i u parfémů, můžu naít jediný svůj parfém ale neodrádí mi to od toho aby mohla nacházet uspokojení ve vychutnávání jiných vůní.
Nevím, jestli jsem správně vystíhla to co chtěla :)..... snažila jsem se :)

Arome P.e.t.r.a 01.03.08 15:32

Kdybych opravdu musela, tak by to asi byl Sicily od Gabbany. Byl to můj první „opravdový“ parfém, zamilovala jsem se do něho na první přičichnutí, a i když mám oblíbené i jiné vůně (samozřejmě :)), tenhle mi sedí jako druhá kůže a mám pocit, že ke mě patří.

Mirka 01.03.08 15:38

Chanel No.5. Navoním se, a to jsem já. Nikdy mě nenudí, neobtěžuje. Mám pocit, že jsem přišla domů a jsem vítaná.

Ronna 01.03.08 17:15

Dříve snad, když jsem měla jednu či dvě vůně, ale dnes, když jsem se v oblasti vůní tak rozjela, tak už to asi není možné.

Kerze 01.03.08 17:24

…ale po Fleur Oriental a Musc Ravageur by mi bylo hodně smutno…asi taky po Ombre Rose…:(

Irena 01.03.08 17:31
Mirka píše:
Chanel No.5. Navoním se, a to jsem já. Nikdy mě nenudí, neobtěžuje. Mám pocit, že jsem přišla domů a jsem vítaná.

Jé, to je tak krásně řečeno :).

Mirka 01.03.08 18:23

Děkuju :-)) dneska jsem známé popisovala, co ve mě vyvolává Mitsouko - nazvala mě duší romantickou… ale když já to úplně vidím!!

katerinka 01.03.08 18:35

Pro mě samozřejmě Wings, to je pro mě naprostá jednička už dlouho, ale asi by mi po některých bylo taky smutno.

Samantha 01.03.08 18:49

U mě je to Van Cleef, bez té bych fakt být nemohla. Je to můj první opravdový parfém a zatím se mi neomrzel.

Kačaba 01.03.08 20:04

Beru to podle toho,jak se cítím,když mi některý parfém dochází-a když mi dochází Alien,propadám panice!Takže Alien…
A spolu bychom potom plakali asi po desítce dalších parfémů:-(

domenica 24.01.14 19:18
@Lela píše:
Věříte na „ten jediný“, vystihující, se kterým si vás každý spojí , vizitka, podpis atd…( popisuje se to tak, ne?). A pokud ano, který by to byl pro vás - kdyby vám násilím chtěli sebrat všechny a nechat jen jeden.....
Nebo si myslíte, že to je jen pro ženy bez fantazie a bez touhy objevovat?

No tak jo. Shalimar.
Zvláštní, jako kdybych se zdráhala si to přiznat. Jakoby to vylučovalo, že se mi mohou líbit i jiné vůně, a že je také občas nosím, zkouším, užívám si je… Ale když ho znám tak dlouho a ještě nikdy se mi neonosil, když po něm sáhnu minimálně jednou denně, ve všední den i v nejzajímavější, nejslavnostnější okamžiky, když se líbí okolí, když ho mám nejmíň na šesti různých místech (kabelka, koupelna, skříň, psací stůl, komoda v předsíni, komoda v ložnici…), když mi slovo parfém asociuje na prvním místě TEN flakónek… Tak asi jo, mám signature - Shalimar. :D

ippolita 24.01.14 19:34

U mna asi Prada. Asi, a zatial. Ale tesne za tym Cabaret.

Harriet 24.01.14 19:43

@domenica

Krásne vyznanie. :srdce: od človeka tu asi najpovolanejšieho.
A ja skromne, hoci nemám ani jeden úplne ten ONEN NAJ ( vintage flakón), ani kompletnú zbierku limitiek , ani ho nemám v každej miestnosti (len skromné zásoby poctivo schované v chladnej spálni), tak jeho odstreky nosím v každej kabelke a v podstate sa k nemu zakaždým vraciam s ešte väčšou láskou a chuťou, akoukoľvek okľukou sa už parfémovo na pár dní vyberiem. Aj ja to tak cítim, že sa osmeľujem mu dať tento prívlastok. No a mať ho v TOM flakóne je môj (zatiaľ nesplnený) sen :srdce:

domenica 24.01.14 19:47
@Harriet píše:
@domenica

Krásne vyznanie. :srdce: od človeka tu asi najpovolanejšieho.

Já si myslím, že většina lidí je tu svým způsobem nejpovolanjších. :D
A taky krásné vyznání.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama