Silnější koncentrace v testerech?

barbucha 17.02.10 10:01

Silnější koncentrace v testerech?

Tak vám nevím…v poslední době se mi už několikrát stalo, že zkouška z testeru v parfumérii mi na ruce držela jak židovská víra (a zkoušeno opakovaně a samozřejmě testován i koupen stejný typ koncentrace) - aby pak radostně zakoupený parfém vyvanul rychlostí blesku. Ve stále stejném prostředí i podnebí :?

Nebo, naopak: první normálně koupené balení nic moc držák - a to samé, z následně získaného testeru, mě málem porazilo…a užívala jsem si jeden střik až do večera.

Je to nějaká špinavá lest obchodníkova, nebo jsem už paranoidní?! 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

evixx 17.02.10 10:12

… zvláštní, mě už to také napadlo,… zní to i celkem pravděpodobně … většinou jsem si však takové zkušenosti vysvětlovala tím, že první setkání s vůní je intenzivnější, protože pak si na ni zvyknu a přestávám ji zákonitě trochu vnímat … znovu pak zkoušet z testeru se mi ještě nepovedlo

Fleur 17.02.10 10:31

Vzhledem k tomu, že jsem již pěknou řádku testerů spotřebovala a paralelně měla od téže vůně i originální flakón, přikláním se k racionální interpretaci, že u zkoušení z testeru jde opravdu o „neočichanost“ vůně, která pak připadá intenzivnější. Pořiďte si tentýž tester domů a za týden bude po zázračné výdrži!

barbucha 17.02.10 10:46

No, těžko můžu v parfumérii tentýž tester koupit (nebo ukrást :wink: )…

Inesska 17.02.10 12:40

No, ani ja neviem…

Citala som, ze tester (EDP ci EDT) je vraj o nieco intenzivnejsi ako parfum ci toaletka tej istej znacky. Zatial sa mi to vsak nepotvrdilo - mne sa zdal tester v parfumerii taky isty ako parfum, ktory som si kupila.

Dalia 17.02.10 13:03

Zatím mi všechny testery připadly stejné jako vůně v netesteru. 8)

tapuz 17.02.10 13:14

Taky jsem měla a mám celou řádku testerů a nepřipadaly mi nijak jiné než netestery. Ani silnější. Jako příklad bych mohla uvést aktuálně třeba slabé vůně Eau Parfumée au Thé Rouge nebo Cinéma Scénário d'Été, které mám jako testery, a i v této verzi jsou to prostě „polévačky“. O nějaké větší síle se nedá mluvit.

barbucha 17.02.10 14:18

Copak polévačky, tam je to fuk, ty jsou tak jako tak za chvilku pryč :twisted:

Ale jestli vycedím zbytek mojí Gucci EDP z originál flašky, tak to večer ještě jednou porovnám se zde získaným (a dle mě mnohem silnějším) testerem téhož…není to první případ, u kterého jsem pojala podezření, leč první, u kterýho mám obě flašky po ruce.
Tož hin sa hukáže…

Myskamauska 17.02.10 16:24

Rozdíl může taky dělat rozdílné stáří a skladování parfémů,ale jinak jsou origo versus tester stopro stejné :wink:

Fleur 17.02.10 20:06
barbucha píše:
No, těžko můžu v parfumérii tentýž tester koupit (nebo ukrást :wink: )…

Výrazem „tentýž“ jsem myslela tester s obsahem stejné vůně.

barbucha 17.02.10 20:54

danielo, jsem sklerotik…dík za připomenutí.

Fleur, výjimečně jsem to pochopila - ale původně mě ani nenapadlo, že bych snad srovnávala jiné vůně…nebo jiné koncentrace. To snad dá rozum, že musí jít o stejnou věc.

No a po třech hodinách od zkušebního dvoustřiku je výsledek ten, že testerový je daleko výraznější, nemůžu si pomoct. Že by se tedy intenzita, jak zmíněno ve výše připomenuté diskusi (čili množství tekutiny v jednom střiku), tak lišila? To abych šla zkontrolovat ještě velikost dírky :wink:

Fleur 18.02.10 09:23

Možná testerový placebo efekt?

barbucha 18.02.10 10:33

Tak to nevím…při současném zkoušení originálu i testeru na obou zápěstích… :shock:

Dřív, když jsem si cákla v Sephoře a druhý den třeba koupila originál, jsem to mohla přičíst lehké zmatenosti nebo skleróze :wink: , ale teď, kdy mám k dispozici obě flašky najednou? Je to záhada…No, ovšem nejde o život, že ano. :lol:

viky 18.02.10 11:31

Ach jo. Už jste mi zase nasadily brouka do hlavy :conf: .

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama