Silný pánský parfém který jde do prostoru.

šklibák 12.3.18 19:40

Silný pánský parfém který jde do prostoru.

Ahoj, potřeboval bych radu na jaký parfém se zaměřit. Chci parfém který opravdu dlouho vydrží a krásně voní a jde do prostoru. Něco silného jak Dior homme parfum. Cenovou relaci tak do 2500kč za 75 - 100ml. Le male a Armani profumo mi příjde slabé. :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reveur 12.3.18 22:08

@šklibák Hele ono je vcelku normální, že člověk sám sebe „necítí“. Ten Le Male už sice není co býval, ale pořád to má grády. Můžete zkusit třeba nějaký JOOP! Ovšem dřív než se tím polijete tak si ověřte u druhých lidí, jestli to opravdu „nedrží“, nebo je to jenom Vaším nosem, abyste okolí nepředávkoval svým parfémem. A napište jak jste dopadl ;-)

vlastina9 12.3.18 23:13

Ano Joop Home mohu doporučit,měl ho přítel a pěkně jsem ho z něj cítila a vydržel vonět dlouho.Navíc moc pěkná vůně. :-)

Frankie 13.3.18 00:23

@šklibák

Versace Eros.

Frankie 13.3.18 00:34

Pokud chcete opravdu hodně ušetřit, pak Ted Lapidus pour Homme.
Nebo One Man Show Gold Edition.

kamooo 13.3.18 06:51

...je to otázka vkusu

Za mňa Christian Dior - Eau Sauvage parfumovaná voda (2012)
;-)

(úlohu by splnil aj Fahrenheit Le Parfum Dior )

Frankie 13.3.18 08:38

@šklibák
V předchozím Vašem příspěvku na stejný problém jste dostal od @kamooo již rady, zužitkoval jste je?

Frankie 13.3.18 08:50

@šklibák
@Reveur
Reveur má pravdu, nejdříve ze všeho si ověřte jeho slova.

Vůní se silnou projekcí, longevity a krásou, která je pomíjivá i v rámci vlastního světa, existuje celá řada.
Takových sázek na jistotu a dobrých tipů jsem však schopen Vám vyjmenovat desítky…

I v oblasti levnějších vůní.

Další relevantní tip, Paco Rabanne 1 Million/Intense.

morricone2209 13.3.18 09:51

Myslím že tohle jsou absolutní vůně co pán hledal :-)
YSL - Kouros (vintage)
Mugler - A men
Joop - Homme (vintage)

za niché Tom Ford -Tobacco Vanille

Frankie 13.3.18 10:11

@morricone2209
Naprosto souhlasím se všemi tipy.

šklibák 14.3.18 15:47
@morricone2209 píše:
Myslím že tohle jsou absolutní vůně co pán hledal :-)
YSL - Kouros (vintage)
Mugler - A men
Joop - Homme (vintage)
za niché Tom Ford -Tobacco Vanille

tento
JOOP mám a žádná sláva

šklibák 14.3.18 15:49
@kamooo píše:
Za mňa Christian Dior - Eau Sauvage parfumovaná voda (2012) ;-)(úlohu by splnil aj Fahrenheit Le Parfum Dior )

O Sauvange mám zájem, ale bojím se zda mi bude vonět. Nikde nejsou vzorky tohoto parfému.

Reveur 14.3.18 15:58

Ještě doplním, že z mé zkušenosti je velmi solidní držák Bleu de Chanel, zejména zlatavě jantarová parfémová voda, a hutnou, avšak ušlechtilou gurmánkou je L'Instant de Guerlain Eau de Parfum (dříve Eau Extreme). Obé je snadno k dostání a není třeba pídit se ve světě po vintage kouscích. :pankac:

Otavak 14.3.18 22:18

Myslím si,že zadání splňuje i Versace L'Homme.Jinak souhlasím s Ted Lapidus pour homme.Ten má fakt grády a v místnosti spolehlivě přebije všechny ostatní vůně i pachy :-)

dentz 2.3.21 18:24

Prosím o aktualizaci pro rok 2021 - nějaké sladké orientální, silnější s dlouhodobou výdrží (např. Ford - Noir Extreme, Herrera - 212 Sexy Men, Spicebomb Extreme…)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek