Sladká ovocná vůně

Stránka:  « Předchozí 1 2
Hel-len 24.01.17 22:02

Pokud je to ještě aktuální, tak krásné sladké švestkové parfémy jsou Venezia od Laura Biagiotti a Couture Couture od Juicy Couture. Obě patří k vůním orientálním, ale nijak těžké nejsou, Venezia mi přijde více sladká a vanilková, a z Couture Couture citím št´avnaté hrozny (i když nejsou uvedeny ve složení:-)

peta27 18.03.17 20:13

Nina, Amor Amor, Jeanne Couture…všechno příjemné ovocné vůně:-)

zitava 19.03.17 07:29

Deep Red Hugo Boss, Precious Moments Betty Barclay, Midnight Heat Beyonce, Fame Lady Gaga :mavam:

Blaninek 22.03.17 14:12

Ahoj :mavam: , taky bych potřebovala poradit. Můj oblíbenec je Bruno Banani Pure a Magic Woman :srdce: , ale výdrže jsou mizerné, daly byste mi tip na podobné vůně, které vydrží ale déle?

Mizyan 09.04.17 18:38

Gaultier Ultra Male je sice panska, ale objektivne vic do damska, ovocna, sladka

Mirika 10.01.18 12:35

Já teď dostala Roberto Verino gold bouqet (nevím jestli to píšu dobře:)) ta je pěkně ovocná a kytičková :)

lenka225 24.01.18 19:00

Moje nejoblíbenější sladké vůně jsou La Vie Est Belle a Bruno Banani (fialový) :D :D :inlove: :kytka:

PetraS-K 16.08.19 08:23

ovoce

Připojuji se do diskuze, už dlouhou dobu sháním opravdu čistě ovocný parfém, toaletku, cokoliv, co bude sladké, svěží, ovocné. Můj problém je, že ve všech doporučených vůních cítím něco nepříjemného, takže stále dokola hledám a nenacházím.

Milovala jsem malinovou toaletku od Yves Rocher, kterou už bohužel nevyrábí :cry: Byla bych vděčná za doporučení co nejblíže takové vůni, pokud vůbec něco podobného na trhu je…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek