Sladké koření?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
crazyhooker 13.7.14 00:20

@Vetiverose Lutense už jsem mu představila kdysi a žádná kladná reakce se nekonala.

VENDY8 13.7.14 00:43

@crazyhooker : Tak mu kup Pitralon.

• Citovat
  • Nahlásit
Marggalít 13.7.14 01:20

Můj muž na sebe s rozkoší vyplácal celou stovku Lolity Au Masculine - pořídila jsem mu ji vyloženě zkusmo, že ji když tak budu používat sama. Přijde mi sladce kořeněná, zajímavá a není prvoplánově „chlapácká“, to mě baví. Pochvaloval si ji.
Mimochodem - už to tu někde proběhlo - Spicebomb by prý údajně měla dost připomínat Tea for Two… Pokud by to byla pravda, musím důkladně prozkoumat ;)

Příspěvek upraven 13.07.14 v 01:33

Marggalít 13.7.14 01:33

Jo a ohromně mu sluší Eau de L'Occitan, to by mohlo splnit požadovaná kritéria. Ještě mne napadá Voyage d'Hermes, ta sice není příliš sladká, ale je taková vzdušně kořenitá, do toho pár bylin, kytek, dřev… je ohromně krásná, zvlášť v létě. Zcela mi evokuje jeden máš rodinnej vandr po Provence, kdy jsme se večer vždycky někam vsákli přenocovat mezi kamenné zídky starých vinic, vzduch byl přímo nabitej vůněmi…

therion 13.7.14 06:59

Áno, Arabie je sladká aj korenistá. Ešte by som navrhol z tých komerčných hádam Lancome Hypnose (For Men) a Kenzo Jungle Homme. Z niché Frapin Passion Boisée.

crazyhooker 13.7.14 08:30

@Marggalít Lolitu by mi za ten anýz omlátil o hlavu :)

Všechny ty komerční, Pradu, Kenzo, Lancome atd., jsem mockrát zkoušela a nenadchly mě. Co má mít Luna Rossa Extreme společného se Spicebomb netuším, moc podobné si teda nejsou. Chybí tam ta základní složka - koření! Zmiňované vůně Hermes i Guerlain jsou zase moc vzdušné, takové opatrné aby náhodou někoho neurazily :)

Děkuji všem za nápady, Bentley Intense jsem objednala vzorek, tak uvidíme. A Amouage to jistí :)

VENDY8 13.7.14 09:14

LIDGE je vzdušný? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
therion 13.7.14 09:20

@VENDY8 Iste mala ma mysli Guerlain Homme Intense. :think:

VENDY8 13.7.14 09:29

@therion : To by odpovídalo. To je hrozná břečka.

• Citovat
  • Nahlásit
Vetiverose 13.7.14 10:47
@VENDY8 píše:
@crazyhooker : Tak mu kup Pitralon.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
VENDY8 13.7.14 10:50

@Vetiverose :Náhodou. Taková krásná vůně. Nadělal by s ní určitě hodně parády. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Vetiverose 13.7.14 10:52
@Marggalít píše:
Mimochodem - už to tu někde proběhlo - Spicebomb by prý údajně měla dost připomínat Tea for Two… Pokud by to byla pravda, musím důkladně prozkoumat ;)Příspěvek upraven 13.07.14 v 01:33

To jsem taky chtěl navrhnout ale pak jsem se zbrzdil, pisatelka vyloučila Gucci PH2, neříkám že jsou si tolik podobné, ale blízko k sobě mají. Tím pádem jsem ani nezmínil Midnight in Paris. A se svejma Lutensema jsem dopadl taky jak sedláci u Chlumce :lol:

Navrhoval bych aby pisatelka vyrazila nenavoněná do parfumerií a věnovala den testování sama, možná by se k cíli dobrala rychleji a někomu tady (mě) by ušetřila frustraci z nevhodné rady :lol: :lol: :lol:

Vetiverose 13.7.14 10:55

@VENDY8 Souhlasim! :potlesk: :pankac:
a ještě byla dobrá ta matematická série sprejů, jedna měla v názvu Alpha, tu jsem používal do školy, říkal jsem jí alfička, ale ta už se asi nedá sehnat :lol:

Ale s čím jsem kdysi bodoval na základce byl Irischer Fruhling, byl to sprej, něco jako Impuls, a voněl pro mě tehdy božsky. Na gymplu už jsem povýšil na Fido Dido a potom ještě dál, na Carreru od Muelhense, ta byla famózní, reklama k ní taky, ale už se nedá sehnat. Ach jo kdeže loňské sněhy jsou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vetiverose 13.7.14 11:03
@therion píše:
Lancome Hypnose (For Men)
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
VENDY8 13.7.14 11:03

@Vetiverose : Alfa, to vůbec neznám. Prej Fido Dido, co to je? :mrgreen: :mrgreen: Já se začal vonět až v 15 letech a myslím, že to byla nějaká puma. Po holení jsem používal Pitralon a holky šílely. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek