Sladké koření?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Vetiverose 13.07.14 12:22

@VENDY8
To Fido Dido byla poměrně hodně sladká vůně (podobný trochu dámskýmu Exlamation ten bílý vykřičník), byl to můj první drahý parfém (na tu dobu začátek 90.let) a v 1994 stála něco kolem 300 Kč, prodávala se i v sadě s brýlemi a lakem na vlasy.

Já jsem ale parfémy drahý nekupoval, můj kamarád tehdy vydělával hodně peněz a kupoval si on ty drahý a od něj jsem znal většinu věcí, a všechny, až na jeden, se mi líbili. Začal tou Carrerou někdy v roce 1993, kterou jsem si samozřejmě musel koupit taky, tehdy 100ml splash stála 690. On aby se odlišil, koupil si okamžitě Fahrenheita, a to pro mě bylo to parfémový nebe. Strašně mi tehdy voněl (1994) ale byl pro mě cenově nedostižnej.
Z dalších parfémů co on měl tak se mi líbilo Gucci Envy, Chopard Heaven a Joop! Adam. Z těch jsem si později, když jsem si začal vydělávat, koupil už jen Gucci Envy, ty ostatní 2 už se nedaly sehnat.

A ještě za totality, kdy si moje mamka jezdila do Tuzexu v Praze někde na Václaváku po levý straně to bylo, kupovala si tam Old Spice (ano moje mamka používá pánské vůně :lol: ) tak na ten jsem jí chodil ale to jsem byl ještě hodně malej takže do školky mě s ním nepouštěla navoněnýho :lol:

A prej když mě byli asi 3 roky, už jsem tehdy měl rád vůně, a babička neměla nikdy moc peněz aby se voněla Shalimarem, ale měla v ložnici živé květy a ty jsem na sebe prý vylil celé a voněl jsem asi týden :mrgreen: :mrgreen:

to jsou moje parfémové začátky no :D :D

Ayuri 13.07.14 16:37

Sladké korenie - takto na mňa pôsobí Back To Black trochu šmrncnuté ovocným tabakom. Tiež by som unosila 8)

FlirtBoy 13.07.14 18:57
@Ayuri píše:
Sladké korenie - takto na mňa pôsobí Back To Black trochu šmrncnuté ovocným tabakom. Tiež by som unosila 8)

pravda…

Marggalít 13.07.14 19:03

@FlirtBoy
@Ayuri
PŘÍMO PRAVDA PRAVDOUCÍ :palec:

therion 13.07.14 19:07

Ešte Micallef - Gaiac. Síce nie je citrusový a ešte sa aj ťažko zháňa.

crazyhooker 13.07.14 19:35

@VENDY8 Myslela jsem L'Instant a Homme Intense :) LIDGE se snad nedá ani sehnat, ne?

crazyhooker 13.07.14 19:48

@therion Žádný anýz tam být prý nesmí…

@Vetiverose Neříkám, že Gucci PH2 je vyloženě špatná volba, ale pořád doufám v něco hezčího :) Midnight in Paris podle hodnocení nevypadá moc unisexově, s tou sladkostí to zas nemusi být přehnané, žádný Joop! Homme :) Tea for Two taky zkusím.

crazyhooker 13.07.14 20:04

V podstatě asi hledám něco jako Psychédélique jen se špetkou toho koření. A míň ambry.

Reveur 14.07.14 12:46

@crazyhooker A co vyslat paťáka do parfumerie ať se zorientuje sám? :lol: Dámy už se o něj postarají :mrgreen:

crazyhooker 14.07.14 14:02

@Reveur Tak přijde s Acqua di Gio :) Nevím, kdy jste byli naposledy v mainstreamové parfumérii, ale znalosti tamních „poradkyň“ jsou opravdu mizerné, stejně jako jejich nabídka.

Frankie 14.07.14 14:11
@crazyhooker píše:
@Frantatata Všechny jsem očuchávala několikrát a nelíbí se mi žádná.

Tak ještě jednu, za niž stojí žít. ;)
Eau des Baux od L'Occitane en Provence.

therion 14.07.14 16:17

@Frantatata :potlesk: :palec:
Ako som len mohol na túto zabudnúť? :zed:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek