Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Reklama

Hermesfan 13.09.17 11:09

@Henri

už je to dlhšie. Ali je náš highlight, škoda že neprispieva.

juicypear 14.09.17 11:22

ad testery Montalek na Elninu- dávám dotaz sem, už jsem ho psala do blbých dotazů, ale nikdo nereagoval, tak to zkouším v tomto vlákně:

Měla bych dotaz ohledně Montalky. Zakoupila jsem na Elninu - z jejich současné nabídky - tester Intense Café. Včera jsem vyzvedla a koukala jsem jak „puk“. Tester byl v krabičce, bez látkového pytlíčku. Potud o.k. Ale rozprašovač byl samostatně v malém igelitovém pytlíčku, vprostřed toho rozprašovače byly malé dírky a skrz ně je vedena taková ta kovová svorka, která u originálu jde odendávat a nandávat, aby rozprašovač nestříkal. U toho testeru s tím nejde hýbat, tudíž je vůně permanentně připravena stříkat.
Už jste se s tím někdo setkal a dá se nějak nastavit, aby ten rozprašovač - pokud nechci - nestříkal?

prokera 14.09.17 11:34

@juicypear Také to tak mám, jen jsem nasadila koncovku a vůně byla k použití. Dle mého ale ten „blok“ spreje slouží v tomto případě jen jako ozdoba ( možná se pletu :think: …?).

juicypear 14.09.17 12:26

@prokera

Ahoj. Děkuji moc za reakci. Taky jsem si to tak vyložila, že je to jen ozdoba, jiný způsob použití jsem nevykoumala.

prokera 14.09.17 12:35

@juicypear Ani já ne :-? . Mám ji tu zrovna v práci, tak jsem na ten sprej ještě koukala a pokud nemám použít hrubé násilí, tak se mi ta svorka jeví vsazená napevno :think: .

Lucinela 14.09.17 12:51

@prokera @juicypear
Můžu být tak drzá a zeptat, se které vůni jste podlehly? Já Chocolate Greedy (ale ta bude doma dlouuuho) :-). Uvažovala jsem o Outmazing, ale nemám ji pořádně vyzkoušenou.

prokera 14.09.17 13:08

@Lucinela :-D Já podlehla hned dvěma (na slepejše a vyšlo :-) :palec: ) - Intense Cafe a Amber /Spices.
O čokoládě jsem taky uvažovala :think: .

juicypear 14.09.17 14:28

@Lucinela

Já podlehla také Intense Cafe, ale už jsem ji znala, mám už originál, jsem sysel, nakoupila jsem do zásoby. Té ceně nešlo odolat. Kdo ví, kdy zas budou mít testery…
Zdá se mi, že i Elnino už nějak moc testery k prodeji nedoplňuje, každý den tam vždycky juknu a ta nabídka testerů se moc neobměňuje.

Chocolate Greedy je nádherná, dobře jsi nakoupila. V zimě krásně „zahřeje“.

hafik 14.09.17 17:31
@juicypear píše:
@Lucinela

Já podlehla také Intense Cafe, ale už jsem ji znala, mám už originál, jsem sysel, nakoupila jsem do zásoby. Té ceně nešlo odolat. Kdo ví, kdy zas budou mít testery…
Zdá se mi, že i Elnino už nějak moc testery k prodeji nedoplňuje, každý den tam vždycky juknu a ta nabídka testerů se moc neobměňuje.

Chocolate Greedy je nádherná, dobře jsi nakoupila. V zimě krásně „zahřeje“.

Přesně tak, nabídka testerů na Elninu je chabá, kde jsou ty časy, kdy měli v nabídce mnohem více testerů vůní ;-)

chavah 14.09.17 17:43
@hafik píše:
Přesně tak, nabídka testerů na Elninu je chabá, kde jsou ty časy, kdy měli v nabídce mnohem více testerů vůní ;-)

slyšela jsem, že EN brzy utne prodej testerů vůbec.Tak jako Notino.I když na jeden klik, což je odnož Notina, testery stále mají.

MarMas 14.09.17 23:01

@chavah jojo Notino v tom umí chodit jako Andrej v Agrofertu :-) V zahraničních obchodech na Balkáně testery prodává :-)

hafik 15.09.17 19:44
@chavah píše:
slyšela jsem, že EN brzy utne prodej testerů vůbec.Tak jako Notino.I když na jeden klik, což je odnož Notina, testery stále mají.

Fakt Evi? To by nebyla dobrá zpráva, uvidíme :think:  :think:

MagnolieS 15.09.17 21:00

Kupoval někdo z Notina minulý týden Epic extrait 50 ml ?

Eunika 16.09.17 09:40

Douglas - 54% na krásný mini rozprašovač

https://www.douglas.cz/…_885304.html

Tanulik 16.09.17 20:43

Fragonard

https://www.parfemy-parfumeur.cz/vyhledavani/?…

Pre milovníčky vone pivonia , alebo vhodné aj ako darček :think:

Stránka:  « Předchozí 1 3141 3142 3143 3144 3145 3146 3147 3148 3149 3150 3151 3169 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama