Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

@Korsicanka píše:
@menstars Zdendo, pochybuji, proto jsou tyto testry tak levné:( A na fotu jsou bez víčka - za ten flakon platíš hlavně :think:

Tak to je úplně přesná recenze vůní House of Sillage. :D Na těch parfémech jsou nejcennější víčka. :palec:
Ale myslím si, že tam jsou, protože tady https://www.vune-parfemu.cz/…lage-m-1232/ je mají taky, sice za jiné peníze, ale myslím, že je to ze stejného zdroje, jako má Elnino a evidentně si to fotili sami. Jinak doporučuju napsat přímo ji, odpovídají ochotně…

Korsicanka 09.10.18 19:06

@Romana Frangipani.cz
No, k recenzi to má daleko :-) Mám doma už asi rok vzorník a některé se mi zpočátku i líbily, ne ovšem za 10 tisíc, které za ně chtěli původně. ;-) Ani ty 4 bych za ně nedala, ale za 2 tisíce s víkem by šly :-D

comka 09.10.18 19:07

@menstars
Víčka nemají, tedy alespoň Benevolence, kterou jsem si vyzvedla minulý týden, ho nemá.

@Korsicanka píše:
@Romana Frangipani.cz
No, k recenzi to má daleko :-) Mám doma už asi rok vzorník a některé se mi zpočátku i líbily, ne ovšem za 10 tisíc, které za ně chtěli původně. ;-) Ani ty 4 bych za ně nedala, ale za 2 tisíce s víkem by šly :-D

Těžítko za dva litry - to už jde… :D
Dámy, najděte si vůně Agatha Paris, jsou to takové polívačky za pár korun, na každé z nich je příspěvek na náramek s karabinkou (Agatha je taková francouzská Pandora), holčičky :sweet: z toho budou nadšené!

Korsicanka 09.10.18 20:44

@Romana Frangipani.cz
Vážená, mrkněte mi na polici, než mě zahrnete do takové nabídky. Ostatně - viděly jsme se ve Vavavoom na Tauerovi ;-)

@Korsicanka píše:
@Romana Frangipani.cz
Vážená, mrkněte mi na polici, než mě zahrnete do takové nabídky. Ostatně - viděly jsme se ve Vavavoom na Tauerovi ;-)
Čtěte jen první řádek. :)
Ano? Koupila jste něco?
Korsicanka 09.10.18 21:23

@Romana Frangipani.cz Až posléze - Vzduch z Marocké pouště :-) A Kandahárskou růži jinde ;-) Ty jeho novinky se mi zdály slabé , ale třeba to byla chyba.

menstars 09.10.18 21:27

Děkuji za názory, ja zkusím objednat, tak pak pisnu, jaká je skutečnost ..

zaufe 12.10.18 16:41

@lilithc Ahoj, zvykneš na tejto stránke nakupovať ? Ako dlho trvá dodanie tovaru do CZ ? Ďakujem za info. ;-)

Madelane 12.10.18 17:12

GUERLAIN L´INSTANT MAGIC
Parfumovaná voda pre ženy 100 ml tester 38,97 €

https://www.parfemy-elnino.sk/…0-ml-tester/

Madelane 12.10.18 17:13

GUERLAIN SHALIMAR COLOGNE
Toaletná voda pre ženy 90 ml tester 36,79 €

https://www.parfemy-elnino.sk/…0-ml-tester/

hromar 12.10.18 17:15
@zaufe píše:
@lilithc Ahoj, zvykneš na tejto stránke nakupovať ? Ako dlho trvá dodanie tovaru do CZ ? Ďakujem za info. ;-)
obchod je úplně v pohodě přišlo mi zbozi vzdy do 5 dni
mmaat 12.10.18 17:26
@p-sedlackova píše:
@mmaat @Natik70 @Biely kvet … ať udělá radost všem :-)

Už je doma, díky. Musím říct, že z těch, co jsem měla (Muschio bianco, Viole del Nepal, Ambra Indiana) se mi tahle líbí nejvíc.
Jen upozornění, flakonek je lehce promáčklý, takže ty z vás, které kupovaly jako dárek, se radši podívejte. Já to mám pro sebe, takže mi to nevadí.

lilithc 12.10.18 19:26

@zaufe nakupuji poprvé a ještě k tomu přes synovce,protože zatím jsem se neodhodlala platit kartou,tak se těším,že to bude probhat jako píše @hromar :-)

Stránka:  « Předchozí 1 3252 3253 3254 3255 3256 3257 3258 3259 3260 3261 3262 3276 Další »
Váš příspěvek