Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Lucinela 6.1.19 13:29

@Daňule89
Zboží je dováženo z Německa, je to de facto německý e-shop, takže je třeba počítat s dlouhou dobou dodání. Kamarádka si objednala Gardinii (Isabey), čekala více než tři týdny, ale vše proběhlo v pořádku a vůně je stoprocentně originál. Jednak podle znaků, navíc ji znám velmi dobře, je nádherná a drží dlouhou dobu, ale cena byla příšerná. Já jen nerada objednávám v cizích měnách :think: . Ale Delina je na Notinu, šetřím na ni, údajně má být nejkrásnější v teplém létě. Pro mě to bude slepák, nemám kde sehnat vzorek, ale věřím, jsem přesvědčena, že budeme souznět ;-) :-) .

Hanka H 6.1.19 13:33

@Lucinela parfumdreams funguje v češtině, platba proběhla v korunách a jak jsem uvedla, doba dodání před Vánoci byla asi tři dny. Tak to měla spíš kamarádka smůlu …Nebo já štěstí :-D . Každopádně teď se raději už nikam na nic nedívám :cry: , i když mě stráááášně láká Porpora od TT ;-) .

Korsicanka 6.1.19 14:56

@Lucinela Jak nemáš kde sehnat vzorek? :-) Vždyť jsem ti psala, že je tu k mání - MagnolkaS nabízí. Jedná se sice o parfém, ale jsou si dost podobné :think: Ta moje cena výše je na Jednomkliku :-) Levnější nebyla a těžko bude :think: Ale kdo ví…

Daňule89 6.1.19 20:38

@Hanka H @ellie86 @Myška1977 Děkuji za informaci, to jste mě potěšily. :)

Magnolie1 6.1.19 21:10

@juicypear tak za ty prachy do sbírky nebo na to občasné navonění, když není na nic nálada…bude určitě dobrá :rose:

Lucinela 6.1.19 22:29

Jsem těžce nahlodana, na parfumdreams mají nádherné vůně :thumbsup:.

Lucinela 7.1.19 09:11

@Korsicanka
Mijo, mně zajímá Delina, ne Exclusiff. Ta si myslím bude až moc sladká, ale asi zkusím tu. Jenže pokud se nepletu, stejně je nedostupná, na Notinu je Delina, takže bych se akorát navnadila ;-) . Jak je vidíš ty - pokud tedy máš obě? Náš vkus je dost podobný. Děkuji :rose: .

fegitah 7.1.19 09:52

@Lucinela @Daňule89 pokud je na parfumdreams.cz zboží skladem, odesílají takřka ihned a do tří dnů objednávky dorazí, jak píše Hanka @Hanka H .

Pokud není zboží skladem, u produktu je to napsáno, protáhne se to.

Lucinela 7.1.19 10:09

@fegitah
Díky za informaci, mám jen zprostředkovanou vazbu od kamarádky, ale jí se to zpoždění stejně hodilo :lol: . Gardenia je finančně opravdu náročná (dostala jsem pár kapek), je to nádherná vůně. Cena nebyla zase až tak hrozná a vzorky R. Monegal dva maistream.

Korsicanka 7.1.19 10:37

@Lucinela Když si vedle přečteš recenze, měla bys být v obraze. Exclusivka je čistý parfém - težší, hlubší a s trochou oudu, který tam však každý necítí. Delina je lehčí a veselejší EDP, přesto s velkou výdrží. Obě jsou nádherné :palec: ! Ta na „Jedenklik“ je EDP za o pár stovek nižší cenu než ve světě.

Lucinela 7.1.19 11:04

@Korsicanka
Ach, jo, já vlastně mám jasno. Chci Delinu, snad vydrží do přísunu finanční částky vyhrazené na „mé nákupy“ :-) . Děkuji, jen jsi mě utvrdila v tom, co vlastně vím. Když už se člověk ve světě vůní nějakou dobu pohybuje a má svůj „rajón“, tak většinou instinktivně vím, že „to“ bude to pravé pro mě. Už jsem se dlouho nesekla, naposledy jsem takto odhadla situaci s Dama Bianca, vůbec Xerjoff mi prostě sluší :-) . Kdyby mi tak seděla třeba Elizabeth Arden, bylo by to mnohem snazší. Jsou to hezké vůně, 5th Avenue voní na kolegyni kouzelně, na mně je to drogérie. Blbá pokožka, zmlsaný nos i okolí :lol: . Měj se hezky :rose: .

Korsicanka 7.1.19 11:13

@Lucinela To není blbá pokožka. Za b) je správně :lol: Máme to tak postupně všechny. Myslím, že s nákupem nepochybíš - a to nejsem žádný agent parfémového obchodu ;-)

Hanka H 7.1.19 11:18

@Lucinela @Korsicanka Tak já jsem si z Delin na zadek rozhodně nesedla - díkybohu :lol: !

Korsicanka 7.1.19 11:35

@Hanka H Ty jsi jiná parfémová skupina. Naštěstí :-) ! Jinak bychom si my - milovnice romantických květin - nic nekoupily :lol:

Renusatko 7.1.19 11:48

@Hanka H :lol: Já taky ne. Jako dobrý, ale za ty peníze mi to nepřišlo nic moc. Ani jedna a když bych nějakou chtěla, tak spíš Exclusiv, ale tak za 1/5 ceny. :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 3274 3275 3276 3277 3278 3279 3280 3281 3282 3283 3284 3332 Další »
Váš příspěvek