Slevy, akce, výhodné nákupy - včetně diskuze

Korsicanka 27.02.19 12:40

@Venea Tak ať si je nechají, my máme @domenica :-D

Magnolie1 27.02.19 12:44

@Venea právě jsem se byla na ně podívat, jako jsou vskutku krásné, slečna byla hodná, dala mi vzoreček 1957. Je to opravdu povedená vůně. Ach jo.

Škoda, že ani Dny Marianne, ale na druhou stranu jsem to čekala.

Venea 27.02.19 13:26

oni tam ty exkluzivky nemají nějak extra dráž než v Paříži, ta 200 ml stojí v Praze 8999,–, což vychází asi 450,– Kč za 10 ml, takže o 5 % dráž než v Paříži, což je super cena, jenom je obecně velký rozdíl mezi 75 ml a 200 ml balení v ČR i v Paříži, což je ale logické, protože menší balení má prostě vždycky vyšší cenu než velké

a je i logické, že slevy se na to nevztahují, i když je to samozřejmě škoda pro naše peněženky :-D

Darya 27.02.19 13:34

@Venea Díky za informaci, i když nepotěšující :-D

Lucinela 28.02.19 13:29

Dámy, nevíte, jestli Jivago 24k má víčko? Dcera chce květinovou vůni, umím si ji na ni představit, ale u této vůně hraje flakón velice podstatnou roli ;-)

https://www.parfemy-elnino.cz/…dy-pro-zeny/

Děkuji :rose:

ntiti 28.02.19 13:36

@Lucinela myslím, že nemá ani víčko, ani stojánek.
Jeden jsem dokupovala, ale já mám víčko i stojánek z koupě originálu

Lucinela 28.02.19 13:46

@ntiti
Moc děkuji, to je škoda, ale pomohla jsi mi. Stojánek by se dal oželet, ale bez víčka je to o ničem. Moc jsi mi pomohla :rose: .

ntiti 28.02.19 16:03

@Lucinela ale klidně se pro jistotu zeptej na el-ninu, třeba se něco změnilo…

Červánek 28.02.19 16:20

@Venea mi říkali minulý či předminulý týden něco jiného při zakládání nové Douglas karty a sice, že se slevy z letáku ze zakládání karty i pak narozeninová 20 %-ní vztahuje i na drahé vůně - Exkl. Chanel i na Forda apod.

Do narozenin daleko /cca 2 měsíce/, zda to tak bude, se uvidí, když tomu tak nebude, svět se nezboří.

Pár stovek cenový rozdíl mezi Paříži a Prahou mi nepřijde až tak markantní. U milované vůně upřednostním raději vonění se z flakónu než z odstřiku a konkrétně u Exkl.
Chanelů dávám přednost malému 75 ml flakónu, se kterým se mi mnohem lépe manipuluje než s tou 200 ml „krávou“ - pardon. (75 ml se dá v nejnutnějším případě vzít i na cestu - i do letadla na palubu) :-)

Samozřejmě ne ze všech vůní potřebuji flakón, někdy mi odstřik bohatě stačí, když mám na vůni chuť jen sem tam. :-D

Lucinela 28.02.19 19:09

Koupila jsem ji dražší, nevadí, kupte si ji, je nádherná (tomu se říká životní paradox - po dvou letech se rozhoupat k činu, aby následující den byl parfém o 600 Kč levnější):

https://www.parfemy-elnino.cz/…-zeny-30-ml/?…

Lucinela 28.02.19 19:10

@ntiti
Zkoušela jsem, údajně neví :-? .

Venea 28.02.19 20:23

@Červánek upřímně netuším, mají tam na tabulce výslovně napsané, že žádné slevy a takto mi to bylo i řečeno ústně, jestli si slečna tu narozeninovou slevu třeba neuvědomila, nebo se na to fakt nebude vztahovat, těžko říct, ale asi se to tam muselo nějak řešit, protože si myslím, že poprvé, když jsem tam byla, si myslím, že tam ta cedule nebyla…až to někdo zkusí, dejte vědět… ;-)

Magnolie1 01.03.19 08:26

já tedy kartu Douglas mám už dost dlouho, ale nepamatuji si, že bych k narozeninám dostala nějakou slevu, tak uvidíme. Narozky mám až v červnu.

Venea 01.03.19 10:01

@Magnolie1 já jsem se teď o tom s někým v Douglasu bavila a bylo mi řečeno, že katalog se slevami chodí pouze aktivním členům, což se odvíjí od toho, jak často tam nakupuješ, přesné podmínky neznám, ale pokud tam nakoupíš např. jednou za dva roky, tak by ti asi nic nechodilo, narozeninová sleva by snad měla chodit všem, ale její výše je různá zase podle toho kolik tam nakupuješ…pokud pravidelně za dost peněz, tak 20 %, pokud méně tak 10 %, možná že pokud tam nenakupuješ prakticky vůbec, tak slevu neposílají, to nevím, já se setkala se slevou na narozeniny 10-20%, ale můžeš mít třeba jenom špatně zadaný email a proto ti nechodí…

P.S. taky mám nározky až v červnu, takže do té doby to neotestuji…ale vím, že před X-lety, když měli jenom Armani Priveé (a neměli ještě Toma Forda ani Chanel, tak se na Armani sleva vztahovala…na Forda by snad měla taky, ale jak říkám, nově mají jenom u Chanelu „velkou“ ceduli, že žádné slevy se nevztahují).

Magnolie1 01.03.19 10:32

@Venea jednou jsem v nějaké akci 20% sleva (možná Dny Marianne - nevím už) Armani Privé s dcerou kupovaly, ale to budou tak asi 4 roky určitě. Také předloni před vánocemi jsme s 20% slevou kupovaly vůni Jo Malone. Je pravda, že víc nakupuju v Sephoře, asi to tedy budu muset přehodnotit. Nicméně cedule jsem si nevšimla, byla jsem tam ve středu, ale pravda je, že jsem se okolo moc nedívala a spěchala jsem. Jako kdyby byla 20% na exclusivky Chanel, byla by to bomba.

Stránka:  « Předchozí 1 3285 3286 3287 3288 3289 3290 3291 3292 3293 3294 3295 Další »
Váš příspěvek