Slevy, akce - volná diskuze

chimaera 4.8.14 13:44

Slevy, akce - volná diskuze

Aby bylo kde na jednom místě se pobavit a poradit o slevněných, akčních a podobných parfémech, kterážto diskuze by byla ve vlákně Slevy, akce, prostě výhodné nákupy… (parfémové) OT.

 • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Lucinela 4.8.14 14:00

Bohužel bylo nutné vlákno založit, už dvakrát jsem byla OT od Adminky, ale stejně to nebude přehledné. Lepší byla okamžitá reakce. Toť můj názor. Děkuji za nápad :kytka: . L.

 • Nahlásit
chimaera 4.8.14 14:07

@Lucinela Já vím, není to úplně ono :(, ale přišlo mi to jako nejlepší možné řešení - ti, kteří chodili do vlákna Slevy jen kvůli odkazům, stejně neodpovídali na položené dotazy kvůli OT a ostatní to doufám najdou i tady.. Uvidíme, jak to bude fungovat.. :think:

 • Nahlásit
Hermesfan 4.8.14 14:12

väčšinou sa tie otázky týkajú danej zľavy a pokiaľ to bude vo viacerých vláknach tak sa stratí súvislosť a aj sa to ťažko hľadá. Toto by mohol byť dobrý krok @chimaera

 • Nahlásit
Vetiverose 4.8.14 14:18

@chimaera je to dobrý nápad, určitě se toto vlákno využije.

Já jsem se tam rozpovídal o té Ambra od Omnia, spojení ambry a kouřových složek mě láká (Sahara Noir, Bois d'Encens, Avignon) a tahle by mě zajímala kdyby k ní někdo mohl napsat recenzi třeba :) :dance:

 • Nahlásit
chimaera 4.8.14 14:24

@Vetiverose Přesně to Tvoje rozpovídání vždycky ráda čtu, taky jsi mě navnadil na 24 Gold:)
Sahara Noir je nádherná (jediná, kterou z vyjmenovaných znám, pokud by to bylo něco podobného - a ambrovějšího - mňam :-9 A ten flakon Ambry je prostě nádherný :srdce:
Budu aspoň slintat nad popisy a případně budu ve střehu, kdyby někdo nabízel odstřik, na plný flakón teď nemůžu ani pomyslet.
Ale tohle popovídání by mi chybělo;)

 • Nahlásit
Vetiverose 4.8.14 14:37

@chimaera Bois d'Encens od Armaniho právě mají na parfums a nebýt Amouage Interlude, tak by to pro mě byla č.1 kadidlovka. Tenhle se Armanimu fakt povedl, není v něm cítit ten typický punc Armaniho který provází tu pánskou základní řadu od Code, přes Diamonds až po Attitude.

Za výbornou cenu mají na elnino tester CdG Man 2 , což je taky kadidlovka, ale mě v ní něco nesedí, co z ní dělá parfém, který rád cítím na ostatních, ale ne na sobě.

Ale je tolik kadidlovek který jsem ještě necítitl :D myslím že i Lutens jednu dvě pecky ve svojí kolekci ukrývá, ale radši do Douglasu na Příkopech teď nechodím, jednak tam Lutense mají a druhak i ty Privé od Armaniho. Asi by mě tam kleplo, já jsem v tomhle jak malý dítě který musí tu hračku prostě mít jinak začne křičet na maminku :lol:

 • Nahlásit
Vetiverose 4.8.14 14:45
@Magnolie1 píše:
Já bych klidně i ocenila, když by měly vzorky těch exclusivních značek na prodej, protože běžné vůně mohu očichat někde v Sephoře a podobně, ale s vůněmi Amouage a další, třeba s těmi nově naskladněnými na parfums může to být problém.

Naprosto souhlasím, ať prostě objetují jeden flakon a udělají z něj vzorky, viz Sahara Noir , kde mají 1ml za 56 Kč, na tom nemohou v žádném případě tratit, spíše právě naopak, a poslouží to oběma stranám. Jim i nám.

 • Nahlásit
Magnolie1 4.8.14 15:04

dobrý nápad se založenou diskuzí

 • Nahlásit
Magnolie1 4.8.14 15:06

@Vetiverose přesně tak, takhle jsem taky koupila vzorečky na elninu Amouage a teď nově od Penhaligon´s a to samé bych ráda udělala, co se týká nových niché vůní na parfums, kdyby to šlo.

 • Nahlásit
Lucinela 4.8.14 15:28

@Magnolie1
Taky mě to napadlo, měli bychom oslovit pana Radka ;) , resp. alespoň to zkusit. Třeba se k tomu zítra dostanu.

 • Nahlásit
hanyketty 4.8.14 15:38

:potlesk: velmi povedená kulišárna…tak snad tu nebude tolik toho MM (jak už někdo použil hezky česky „Mimo Mísu“) a promazávání…

 • Nahlásit
gabica 4.8.14 20:22

takže do vlákna slevy, akce, výhodné nákupy treba vložit iba link na zľavu a prípadné otázky týkajúce sa danej zľavy napísať zasa sem? :?

 • Nahlásit
Hermesfan 4.8.14 21:08

je to blbý systém takto to deliť, stratí sa náväznosť

 • Nahlásit
paty 4.8.14 21:14

Chtělo by to vždy na začátku příspěvku zvýraznit o které vůni je řeč.

Lacoste Pour Femme
Láká mě si ji pořídit na parfums,ta cena se slevou je fajn,ale před časem jsem rozprodala zásoby nereformulované verze,protože se mi omrzela a teď ji znovu chci. :zed: I když ta nová prý tak dobře nedrží…musím jít zkusit vzorek. :think:

 • Nahlásit
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat