S.Lutens / A la Nuit / versus Haie de Fleurie di Hameau

chavah 23.08.08 20:08

S.Lutens / A la Nuit / versus Haie de Fleurie di Hameau

Obě vůně mají být údajně, i když ne zcela soliflory.Obě výrazně jednodruhově jasmínové. Artisány znám / la Haie /, Lutense ne. Může někdo učinit srovnání? Lutens je k mání v rámci EU na Escentual v GB.


Reklama

Ada 23.08.08 23:06

Toho Lutense znám, je to výrazný, těžký a čistý jasmín. Pro změnu neznám La Haie, ale Lutens je opravdu pecka. Politicky nekorektně řečeno smrt v jasmínové plynové komoře.

Vera 24.08.08 00:07
Ada píše: …ale Lutens je opravdu pecka. Politicky nekorektně řečeno smrt v jasmínové plynové komoře.

Aduš, KONEČNĚ pořádný slogan :!: stručný, jasný a výstižný :!:

Co si např. představit pod tímhle popisem: tajemně a hřejivě dráždivá a přitom étericky zářivá… :roll:

chavah 24.08.08 08:36

Ado - díky za popis Lutense.Podle Tvé zkušenosti, je to soliflor / nehovořím záměrně o koncentraci /, tak jako dělá jednodruhovky Y.Rocher?Růže, šeřík, gardénie - však víš.Ten mimochodem také chystá na podzim jasmínovku /.Zda tedy zmíněný Lutens vytvořil čistě jasmínovou vůni bez přidaných tónů.Bohužel to nemůžu nikde očichat.

Ada 24.08.08 10:37

Není úplně čistý - viz recenze - ale je to tak 90% minimálně. Ty ostatní složky se tam musí dost hledat.
Ten jasmínový Rocher nebude soliflor z řady Pur Désir, bude patřit k Iris Noir a Rose Absolue. Tj. převládající jasmín, ale rozhodně ne čistý.

chavah 24.08.08 10:42
Ada píše:
Není úplně čistý - viz recenze - ale je to tak 90% minimálně. Ty ostatní složky se tam musí dost hledat.
Ten jasmínový Rocher nebude soliflor z řady Pur Désir, bude patřit k Iris Noir a Rose Absolue. Tj. převládající jasmín, ale rozhodně ne čistý.

To je škoda, já se těšila na jasmín v rámci Pur desir! je to tutovka ?V Pur desir mi vonělo vše.

chavah 24.08.08 10:47

ach jo, no ale nebudu házet flintu do žita, třeba bude pěkný.U Pur desir mne vyhovovala jistá pudrovost vůní, nevím, zda to mohu čekat i tady.Kdy to má přijít na náš trh?

janas 24.08.08 11:44

Chavo - Pur Désir se mi také líbí - mám Mimosu. Jen ta výdrž je slabší, ale zase cena je přijatelná. A taky je prima, že je k tomu mlíčko a sprcháč - pak je ta výdrž trochu lepší.
Slevy Marianne budou i u YR a to všude, nejen v Praze a Brně.
/omlouvám se, že příspěvek je mimo téma./

chavah 24.08.08 11:51

janas - ano, děkuji,vím, slevy u YR jsou v rámci Dne Marianne každý rok.Škoda, že se nestihne ta jasmínová novinka.Ovšem, možná akce ani nevyžiji, po těch orgiích na FX.. .A to ještě očekávám nějaká voňavá překvapení od dcery, přijede ve středu z Kanady a USA a jsem přesvědčena, že nevynechala jedinou parfumerii. Ovšem, jak psala, vzorky tam moc nedávají.

Kerze 03.09.08 07:46

Jasmin od Lutense je fakt pro silné povahy - jako ostatně většina jasmínů. Z květinovek od Lutense bych doporučila vyzkoušet Datura Noir. Samozřejmě taky silný bolehlav, ale zajímavý… Pokud jde o jasmíny, tak mně se víc než od Lutense líbí ten z TDC… :wink: Ani ten nový Bvlgari není špatný, i když mít bych ho nemusela. Na druhou stranu, teď střídám Brit Sheer, Burberry Summer a HOT - z ostatního se mi sice neděla špatně, ale mít to na sobě nemusím, tak uvidíme, jak to dopadne až slehnu… 8)

Kalista 03.09.08 08:52
Ada píše: .........smrt v jasmínové plynové komoře.

Naprostý souhlas, vyzkoušela jsem teď o víkendu v Berlíně / nákupní centrum Galerie na Alexanderplatzu /. Měli tam od SL 15-20 flakónků. Já měla jen pár minut…a sáhla po A La Nuit, myslím, že se mi ještě nestalo, aby mě něco takhle položilo na lopatky. Konec byl krásný, jen přečkat těch prvních pár hodin :lol:

La Haie neznám


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama