Současné trendy v pánských vůních

gonga 11.04.12 14:18

Současné trendy v pánských vůních

Vzhledem k tomu, že jsem v jedné recenzi narazil slova typu: „pozor , toto je opravdu oldschool,nic co by se přibližovalo současným trendům…“, dovoluji se zeptat jaké jsou podle Vás současné trendy v pánských vůních. Děkuji za případné odpovědi.


Reklama

vážný_zájem 28.10.12 17:34

Řekla bych, že in jsou bud lehoučké vodní, sportovní, zeleninové, zmužnělé nejvýš kůží či tabákem
nebo naopak pánské orienty s vanilkou a květinami, alternativní i pro dámy.
Out mi připadají levandulové, štiplavě kořené, jehličnaté pánské vůně. Je to škoda, ty druhé jsou samozřejmě mnohem lepší.

vonegut 09.11.12 21:28

"trendy"

hodně teď letí vůně s přívlastkem sport: většinou se směsí citrusů (pomeranč, citrus, bergamot…), dřev (nejčastěji cedrové), většinou s pepřem nebo „vodními či vzdušnými tóny“ a v základu maximálně trochou kůže či pižma. A nebo naopak sladce pačuliové kořeněnky.

Typickým příkladem první skupiny jsou vůně od Bosse (=Boss, Balderassini, Hugo), Sport od Givenchy a stovky dalších, u druhé skupiny např. Diesel only the brave v mnoha variantách (tetovaný či s kapitánem amerikou :-))

to je mainstream… v dobrém i zlém.

gonga 10.12.15 11:10

Nejlepší pánská vůně roku 2015 na Fragrantica.com A*men Ultra Zest.

Lucka.ml 13.12.15 20:08

Já miluji 1 million přítel jí používá a voní i okolí, často se ptají čímpak to voní :lol: d:)

http://www.punmiris.com/…/o.18685.jpg

L von James 25.02.16 15:00

Ještě donedávna jsem to taky řešil. Není samozřejmě nad zkoušení a poznávání, pokud vyloženě u toho není v diskuzi oldschool, holičství z 80. let a tak dále :palec: :mrgreen: Řekl bych, že letí spíše ty svěžejší vůně a sladké. Na vyžádání mohu i něco konkrétního vypsat, na co se podívat, jestli budete chtít a zmíníte pro koho to má být :nevim: :mrgreen: :mrgreen:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama