Spojilo se el-nino s parfums (nově notino)???

cernakrajka 8.11.16 11:24

Spojilo se el-nino s parfums (nově notino)???

Ahoj aromačky,

nevíte někdo jak to teď je?? Mám ten pocit, že se el-nino spojilo s notino (dříve parfums).
Jsem z toho teda velmi rozpačitá… :(

1. El-nino má nové webovky, a až nápadně připomínají, já bych dokonce řekla, že jsou na chlup obšlehnuté s notino (parfums).
  1. Dřív působila Ada na parfums (aromačky měly slevy na parfums za členství), nyní Ada působí na El-nino.
  1. názvy El-nino a Notino jsou až nápadně podobné, zřejmě proto aby tam ta podobnost a spojitost byla na první dobrou zjevná…

Štve mě to, protože na El-nino jsem byla spokojená, parfums mi pod nos nešel, nebyla jsem tam spokojená… :pocitac:

Do prčic!!

Navíc nově na novém e-shopu el-nino nejsou vyobrazené produkty, které momentálně nejsou skladem, takže si je nemůžu dát do hlídání, abych dostala upozornění, až budou na skladě. :pocitac:

Navíc moje původní hlídané produky na el-nino jsou v péééé*deli, měla jsem na tam přetažený úplně jiný produkty… :pocitac:

Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Biely kvet 8.11.16 15:02

@cernakrajka Nad tým som nerozmýšľala, ani ma to nenapadlo, že by sa tie dva obchody zlúčili. Ale asi to tak nebude, len parfums sa premenoval na notino, alebo??? :nevim:

Reveur 8.11.16 16:16

Spojení snad ne, to bychom se s výhodnými cenami mohli rozloučit :-/ Nového webu jsem si všiml…nevím…původní mi přišel přehlednější. Možná je to o zvyk.

chavah 8.11.16 16:22
@cernakrajka píše:
Ahoj aromačky,

nevíte někdo jak to teď je?? Mám ten pocit, že se el-nino spojilo s notino (dříve parfums).
Jsem z toho teda velmi rozpačitá… :(

1. El-nino má nové webovky, a až nápadně připomínají, já bych dokonce řekla, že jsou na chlup obšlehnuté s notino (parfums).
  1. Dřív působila Ada na parfums (aromačky měly slevy na parfums za členství), nyní Ada působí na El-nino.
  1. názvy El-nino a Notino jsou až nápadně podobné, zřejmě proto aby tam ta podobnost a spojitost byla na první dobrou zjevná…

Štve mě to, protože na El-nino jsem byla spokojená, parfums mi pod nos nešel, nebyla jsem tam spokojená… :pocitac:

Do prčic!!

Navíc nově na novém e-shopu el-nino nejsou vyobrazené produkty, které momentálně nejsou skladem, takže si je nemůžu dát do hlídání, abych dostala upozornění, až budou na skladě. :pocitac:

Navíc moje původní hlídané produky na el-nino jsou v péééé*deli, měla jsem na tam přetažený úplně jiný produkty… :pocitac:

Jak to máte vy?

nepochybuji, že sem lidé z EN chodí.Nebylo by od věci, kdyby jsme si pár věcí vyjasnili.Stránky prostě povedené nejsou, ne vždy je inovace za každou cenu ku prospěchu.Přesně tyto podoba mi vadí na Notino a ani ve snu by mě nenapadlo, že se toho dočkám na EN.Původní stránky byly plně funkční, uživatelsky přívětivé, pěkné.

cernakrajka 8.11.16 22:46

@chavah jo tak to stejné si myslím taky. Navíc pokud v nabídce chybí výrobky, které jsou běžně nsskladnovany, a momentálně skladem nejsou, nelze je ani zadat do hlídání, takže je celý hlídání naprosto k ničemu s ztrácí význam. Tahle šablona s velkými obrázky je nepřehledná a pokud zadám vyhledat výrobky jedné značky, nemůžu si vybrat jestli mě zajímají jen parfémy dané značky a nebo jen kosmetika. Navíc u kosmetiky chybí v názvu výrobku jestli je to varianta pro suchou, normální a nebo smíšenou pleť.
Proste je to katastrofa.

cernakrajka 8.11.16 22:47

@Reveur rozhodně byl původní přehlednější.

cernakrajka 8.11.16 22:50

@Biely tulipán oba eshopy se teď jeden druhému až nápadně podobají, a to nebude náhoda… Jak názvem, tak vzhledem eshopu… A navíc, že by X let běžely oba v původní verzi, a jen co se změní parfums na notino, tak do pár dnů mění konkurent webovky?? moc rádoby náhod najednou a já na náhody nevěřím.

Biely kvet 9.11.16 08:28

@cernakrajka Ja som si to nevšimla, lebo slovenské elnino ešte nezmenilo stránky.Zatiaľ!

Radek O. 9.11.16 13:13

Dobrý den, mohu všechny uklidnit v tom, že parfums/notino se nijak nespojilo s elnino. Načasování je opravdu jen náhoda. Zda se nový design nějak přiližíl našemu si netroufám posuzovat, ale není nic neobvyklého, že se tvůrci webů insiprují u úspěšnějí konkurence.

cernakrajka 9.11.16 13:18

@Radek O. to jsem nadslunce ráda, že el-nino zůstane el-ninem. Spadl mi kámen ze srdce… :P Děkuji za informaci. :lol:

Michele 13.11.16 09:36

@Radek O. „Úspěšnější“ :mrgreen: :D

cernakrajka 13.11.16 09:37
@Michele píše:
@Radek O. „Úspěšnější“ :mrgreen: :D

taky mě to pobavilo..... :mrgreen:

Lucinela 13.11.16 19:20

Za sebe mohu říci, že se mi nové stránky Elnina nelíbí, nevyhovují mi a pokud se inspirovali „úspěšnější“ konkurencí, tak šlápli poněkud vedle. Tak fakt nevím, kde si teď vybrat :nevim: .

Tanulik 13.11.16 19:41

Ak sa smiem vyjadriť k tejto téme , ja osobne som rada , že nie je pravdou , že sa dva parfémové weby spojili - Notino a Elnino . Prečo ? Každý máme iné skúsenosti s nákupmi na webových stránkach . Aj ja mám dobré a zlé . Čo sa týka Elnino.sk , tam som len raz reklamovala parfém - tester a to z dovodu , že bol skutočne nepoužiteľný . Urobila som tak po dokladnom prešetrení , aby som nenarobila zbytočne paniku . Avšak viac krát sa mi stalo , že som kozmetiku kúpila na hrane záručnej doby a nešlo vobec o kozmetický tester . Čo sa týka testerovej kozmetiky , po poslednej kúpe toho mesiaca , i keď bola za lacný peniaz , viac krát kupovať nebudem . Všetky testery boli na úplnej hranici použiteľnosti a jeden za hranicou záručnej doby . Viac krát sa mi stalo i pri kúpe parfémov, že parfém bol starší ako štyri roky.
Naproti tomu , na Notino.sk som takúto skúsenosť nemala . Kozmetika mi prišla vždy v záruke a spravidla rok výroby nebol starší ako šesť mesiacov . S parfumami som našťastie nikdy problém nemala . Boli vždy v záruke a nepoškodené . Takže pre mňa je napríklad Notino.sk určite prijateľnejší obchod , čo sa týka mojich skúseností . Nechcem tu riešiť kvalitu obidvoch obchodov , chcem len vyjadriť svoj názor , že pre každého može byť vyhovujúcejší iný obchod a som rada , že sa nespojili .

cernakrajka 13.11.16 20:03
@Tanulik píše:
Ak sa smiem vyjadriť k tejto téme , ja osobne som rada , že nie je pravdou , že sa dva parfémové weby spojili - Notino a Elnino . Prečo ? Každý máme iné skúsenosti s nákupmi na webových stránkach . Aj ja mám dobré a zlé . Čo sa týka Elnino.sk , tam som len raz reklamovala parfém - tester a to z dovodu , že bol skutočne nepoužiteľný . Urobila som tak po dokladnom prešetrení , aby som nenarobila zbytočne paniku . Avšak viac krát sa mi stalo , že som kozmetiku kúpila na hrane záručnej doby a nešlo vobec o kozmetický tester . Čo sa týka testerovej kozmetiky , po poslednej kúpe toho mesiaca , i keď bola za lacný peniaz , viac krát kupovať nebudem . Všetky testery boli na úplnej hranici použiteľnosti a jeden za hranicou záručnej doby . Viac krát sa mi stalo i pri kúpe parfémov, že parfém bol starší ako štyri roky.
Naproti tomu , na Notino.sk som takúto skúsenosť nemala . Kozmetika mi prišla vždy v záruke a spravidla rok výroby nebol starší ako šesť mesiacov . S parfumami som našťastie nikdy problém nemala . Boli vždy v záruke a nepoškodené . Takže pre mňa je napríklad Notino.sk určite prijateľnejší obchod , čo sa týka mojich skúseností . Nechcem tu riešiť kvalitu obidvoch obchodov , chcem len vyjadriť svoj názor , že pre každého može byť vyhovujúcejší iný obchod a som rada , že sa nespojili .

Tak nevím jak je na tom el-nino.sk, ale mě se tohle nikdy na el-nino.cz nestalo. A to si vždy taky kontroluju expiraci a kódy. Jo, poslední akce, výprodejová na testry za utra směšné ceny byla vážně o testerech kosmetiky na hraně použitelnosti, ostatně, asi proto to byly tak směšný ceny… Taky jsem tam nakoupila a nebylo to tak strašný, 4 krémy a všechny mají do konce spotřeby ještě rok, tak to nevidím tak černě. Taky mě to nejdřív naštvalo ale pak jsem rozumně zhodnotila, že to upotřebím, nemám do do skříně „na potom“ a do zásoby, tak zbytečně dělat vítr… Jistě, Dior XP za 620,– místo obvyklých 2200,– je fakt rozdíl, takže jsem to neřešila. Uvidíme do budoucna, jestli se taková akce bude opakovat.:) Každopádně rozprodalo se to během 15ti minut po naskladnění. ;)

Já mám s el-nino.cz dobré zkušenosti, nikdy mi nepřišlo nic špatně. A ceny mají velmi dobré i na netesterech, rozhodně lepší než notino, takže já jsem ráda za nespojení zase z tohoto důvodu. Nepotřebuju platit o 30% víc… :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek