Sportovní vůně pro teenagera

Zlatuše-73 28.10.17 11:12

Sportovní vůně pro teenagera

Zdravím ,
mohla bych poprosit o pomoc při výběru vůně pro 18 letého teenagera?
Syn je celkem sportovně založený takže by tato vůně měla být v tomto duchu ;-)
Loni dostal toaletku Lacoste Essential se kterou byl velmi spokojený :palec: Jelikož má za měsíc narozeniny ráda bych mu udělala radost novou vůní. Mohla by být lehce podobná i tomu Lacoste
ale určitě by neměla být sladká .Kamarádka mi radila , že by asi nebyla špatná Azzaro Chrome Sport, ale bohužel jsem ji u nás v Pardubicích nikde neobjevila abych ji vyzkoušela :think: Děkuji všem za reakce

Stránka:  1 2 3 Další »
Biely kvet 28.10.17 11:38

PRADA Luna Rossa Sport
DAVIDOFF Cool Water Man
CALVIN KLEIN IN2U Men :-)

Biely kvet 28.10.17 11:47

…a ešte ma napadli ďalšie:
LANVIN L'Homme Sport
CLINIQUE Happy™ for Men

Zlatuše-73 28.10.17 12:00
@Biely kvet píše:
PRADA Luna Rossa Sport
DAVIDOFF Cool Water Man
CALVIN KLEIN IN2U Men :-)

Děkuji za doporučení ;-) jelikož vím že má synek v oblibě vůni vanilky a skořice tak by mu podle popisu mohla sedět ta Prada . Myslím že by mohla být k dostaní i u nás v parf. Marionnaud takže bych ji měla možnost vyzkoušet naživo :palec: Ten Davidoff mi přijde celkem profláknutá vůně něco jako Hugo Boss takže to by asi nebylo ono :-?

mmaat 28.10.17 13:24

V zadání je napsáno, že by neměla být sladká a pak, že by měla obsahovat vanilku a skořici? To si trochu odporuje…

Zlatuše-73 28.10.17 13:30
@mmaat píše:
V zadání je napsáno, že by neměla být sladká a pak, že by měla obsahovat vanilku a skořici? To si trochu odporuje…

Neříkám že musí obsahovat vanilku a skořici ;-) ale že má syn tyto vůně obecně rád ( jídlo atd)
Take se myslím , že pokud by tam byl pouze nádech některé z těchto vůně tak nemusí být vysloveně SLADKÁ :lipstick:

mmaat 28.10.17 14:37

@Zlatuše-73 ok, rozumím. Já bohužel neporadím, v pánských vůních se příliš nevyznám. :-)

Hanka H 28.10.17 16:23

@Zlatuše-73 Sice tam není ani vanilka, ani skořice, ale měla v teenagerovském věku velký úspěch (a klidně ji může nosit i muž o pár let straší)
https://www.arome.cz/…t-for-men-2/

Příspěvek upraven 28.10.17 v 17:00

Otavak 28.10.17 16:46

ACQUA DI GIO (Armani)

Zlatuše-73 28.10.17 16:56
@Hanka H píše:
@Zlatuše-73 Sice tam není ani vanilka, ani skořice, ale měla v teenegerovském věku velký úspěch (a klidně ji může nosit i muž o pár let straší)
https://www.arome.cz/…t-for-men-2/

Hmm ta vypadá taky dobře :palec: a koukám že je i za velmi slušný peníze .

Zlatuše-73 28.10.17 16:59
@Otavak píše:
ACQUA DI GIO (Armani)

Tuto vůni používá momentálně i můj manžel takže asi zvolím jinou ;-) Díky

morricone2209 28.10.17 19:29

nejlepší co může být Fierce - Abercrombie :-)

Frankie 28.10.17 22:36

@Zlatuše-73
Neuvádíte jeden esenciální prvek zadání, kolik máte na tu radost uchystáno v peněžence.

Lacoste Ess jmenovaná nahoře voní synteticky, levně (jako okurková voda) a je tuze lineární.
Zkrátka nic zvláštního.
Pořád chce vonět jako okurka? ;-)

Pak nikoliv lehce, ale těžce podobná je tato níže.

Zlatuše-73 29.10.17 07:18
@Frantatata píše:
@Zlatuše-73
Neuvádíte jeden esenciální prvek zadání, kolik máte na tu radost uchystáno v peněžence.

Lacoste Ess jmenovaná nahoře voní synteticky, levně (jako okurková voda) a je tuze lineární.
Zkrátka nic zvláštního.
Pořád chce vonět jako okurka? ;-)

Pak nikoliv lehce, ale těžce podobná je tato níže.

Pokud jde o finanční stránku tak jsem měla představu cca do 1500 kč. Jinak přirovnání Lacoste k levné syn. okurce je taky celkem zajímavé :-D . . .inu každej máme jinej nosánek ;-) Já jsem byla také celkem překvapena před pár lety když jsem vybírala vůni pro manžela a podle kladných reakcí na foru jsem zvolila Hermes Concentré D´Orange Verte. Když vůně přišla a já ji poprvé okusila tak si říkám " Pána boha to má bejt ten Zázrak :palecdolu: "

Frankie 29.10.17 10:07

@Zlatuše-73
Odhaduji, že s Vámi bude voříšek. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek