Sprchový olej

Lady A 21.07.11 08:18

SPRCHOVÝ OLEJ

Používáte někdo sprchové biooleje? Máte nějaké oblíbené? A umyje olej špínu? :conf:

Reklama

Leisha 21.07.11 08:54

Používám neutrální hydrofilní olej od Nobilisu, a vůně si tam přidávám podle nálady, aktuálních zdravotních trablů a tak (míchám si to do malý lahvičky, která vydrží tak dva týdny, a pak se znova rozhoduju, jakou vůni chci). Běžnou špínu umyje podle mě stejně dobře jako sprchovej gel, jeho použití mi je příjemnější, pokožka je po něm vláčná a není potřeba používat tělové mléko nebo tak něco.
Asi záleží na tom, co se komu líbí víc - můj muž používá radši sprchový gel, poněvadž mu vadí, že olej nepění. Ale přijdou mi mycími schopnostmi víceméně nastejno :wink:

Marih 21.07.11 10:58

Používám sprchové oleje od Karla Hádka. A nemůžu si je vynachválit. Zmizela mi jak suchá šupinatá místa, tak i uhry na zádech. 8)

Olej po naředění s vodou vytvoří emulzi, která pak myje. Ale je fakt, že to nepění a že mi nějakou dobu trvalo, než jsem si zvykla. Teď jsem naopak vždy nesvá, když čas od času musím použít sprcháč.

moudjahidine 21.07.11 16:37

Výbornej je mandlovej sprchovej olej od L'Occitane, dobře myje i zvláčňuje - hlavně se po něm nemusím mazat.

slniecko 21.07.11 17:41

Ten Loccitane je vazne dobry, len mna v nom drazdi nejaka zlozka :( …pouzivam od ATOK, Intimu a pre deti Intim Baby, velmi si chvalim…

Lady A 22.07.11 11:26
......hlavně se po něm nemusím mazat.......

No a o to mi právě jde, nemuset se mazat. Takže to zkusím.
Díky za info. :)

Barbarra 22.07.11 21:22
moudjahidine píše:
Výbornej je mandlovej sprchovej olej od L'Occitane, dobře myje i zvláčňuje - hlavně se po něm nemusím mazat.

Je fajn, ale u mě jednoznačně vedou oleje od Hadka. Zkoušela jsem i pár od Saloosu, ale ty nejsou tak dobré, hlavně je ve většině slunečnicový olej a ten trochu vysušuje.

vixen 23.07.11 12:27

Holky a ty oleje máte od Hádka nebo od Atoku?

dusty 24.10.11 16:05

Raz som mala olej s vytazkami z bodliaka od nejakej americkej firmy, nazov si neviem spomenut, a ten bol fantasticky, s teplou vodou vytvaral na pokozke nieco ako slahacku. V zime si zvyknem zaobstarat olej od Nivea.
Povedalaa by som, ze oleje umyvaju aj lepsie ako gely, ale mnohi ludia jednoducho potrebuju mat k pocitu cistoty na sebe penu.

miriell 25.10.11 18:16

já měla asi dva oleje od Saloosu a účinky fajn, hezky vláčná a hebká pokožka, už jsem se nemusela mazat…ale podle sprchových gelů vydržel hrozně krátkou dobu…musela jsem toho použít docela dost, takže to hodně ubývalo,takže jsem přešla zase zpět na gely (Alverde), ty mi vydrží dlouho

Mám vyzkoušené tři sprchové oleje- od nivey, který mi úžasně voní, od eucerinu- teď nově a nemůžu přijít na co v něm cítím.-) :cert: a od yves rocher, který je stejné řady jako arganová maska, vůně super, ale jinak bych řekla, že je určitě lepší nivea.-)

janice8 13.04.12 19:45

Používám heřmánkový od ATOKU, vždy si koupím alespoň půllitrové balení. Zkoušela jsem jiné druhy, ale tento mi nejvíc vyhovuje. Pleť si lebedí, žádný pupínek, pocit suchosti, jen sametová kůže. Člověk si ale musí zvyknout na to, že olej nepění.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama