Sraz Brno Olomouc Praha. Testy niche vuni

Stránka:  « Předchozí 1 2
Chandler 12.8.16 14:04
@Rosa N. píše:
tak to nevím Sodoma Gomora, @Chandler Les Exclusifs, čím by mohli vzbuzovat pohoršení zelení panáčkové, skřítci, vodníci a hastrmani.. Domníváš se snad, ve své bláhovosti, že ony bytosti se nevoní..?!

Je mi protivný cílený pragmatizmus (který na mě mrknul v záhlaví) a osobně stavím atmosféru setkání s kamarády a především parfémovými kamarádkami vysoko nad nikovky.
Tak to bylo myšleno. Připouštím, že se to nevylučuje. ;)

Příspěvek upraven 12.08.16 v 08:43

Žádná Sodoma Gomora. :mrgreen: Zelený mužíček, nabídka na pomaloučkou procházku ke studánce… Jen mi to přišlo takové zvláštně maloučko, jak to napsat(?) „excentrické“. :mrgreen: Ale to bude určitě problém mé nesprávné interpretace, či neznalosti toho správného kontextu. Nic ve zlém. Jestli se tě to nějak dotklo, tak se omlouvám. :mavam:

Že jde o svéráznou reakci proti cílenému pragmatismus, jsem nepochopil :-).

Rosa N. 12.8.16 14:55

@Chandler kdepak ve zlém bych od Tebe nic nečekala! :mavam: A kdyby nadobře, myslela bych, že jsem to špatně pochopila. :D
„Jít pomaloučku ke studánce“, je jakási ne moc povedená parafráze na (mého oblíbeného Exuperyho) Malého prince, spíš asociace.
A excentrická, to já asi jsem. :oops: (někdy bohužel i egocentrická :mrgreen:)
Co jsi ‚nepochopil‘, byl můj pocit z úvodního příspěvku (vůbec ne v souvislost s Tebou). Měla vynechat řádek a udělat ‚odstavec‘. ;)

Chandler 12.8.16 16:18

Jasně. Já tušil, že to bude celé takové maloučké nevinné nedorozumění. :mrgreen: :mavam:

Mizyan 20.8.16 22:30

.

Admin Arome.cz 21.8.16 21:41

@Frantatata

Dobrý den,

byla bych ráda, kdyby jste nováčky nechal ať diskutují na co chtějí. Je mnoho diskusí, které se zakládaly duplciitně, ale je tu i mnoho nových uživatelů, kteří se mohou k tématu vyjádřit jinak a přinést i něco nového. Nebo jsou tu i stálí uživatelé, jenž mohli změnit názor.

Pokud na dané téma diskutovat nechcete nebo o něj nemáte zájem, tak jej jednodušše přejděte. Proč nováčky, kteří mají zájem odrazovat?

Všem přeji hezký den a doufám, že všichni budou k nováčkům přistupovat mile. Každý s láskou k vůním může něčím na Arome přispět. :kytka:

Děkuji
Andrea

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek