Srovnání Bvlgari

Venea 06.03.12 09:05

Srovnání Bvlgari

Ahoj,

chtěla bych poprosit někoho, zda by se nemohl pokusit srovnat tyto vůně

Mon Jasmin Noir
Jasmin Noir
Jasmin Noir L essence
Voile de Jasmin
Pour Femme
případně ještě Rose Essentielle

Děkuji.

Abych ještě uvedla, proč zakládám tohle téma: Miluju jasmín (nejvíc v Jasminoře), zkoušela jsem proto Jasmin Noir, kterou si asi pořídím na občasné navonění, protože je na mě dost orientální, chtěla bych spíše něco lehčího do květinova. Proto mi padlo oko na Mon Jasmi Noir a Voile de Jasmin, ale děsí mě, že v některých recenzích se uvádí jako pudrová vůně. Což po zkušenosti s Chloe Love, můžu říct, že není můj šálek čaje.


Reklama

Menys 07.03.12 09:47

Venea- vůně moc popisovat neumím, buď se mi líbí, nebo nelíbí, anebo se mi líbí, ale nosit bych ji nemohla(necítila bych se v ní dobře). Máš lepší je vyzkoušet na vlastní kůži, protože na každém vystupuje jiná složka vůně.
Jasmin Noir- píšeš, že jsi zkoušela a je na Tobě dost orientální, tak na tom se shodneme. Je to moc krásná vůně, ostatně pokud se podíváš na podíl oblíbenosti na tomto fóru, tak je zastoupena velice často. Mně se též velmi líbí, ale neunosila bych ji, je pro mě prostě moc orientální. :D
Mon Jasmin Noir- to je trošku řidší vodička, oproti Jasmin Noir. Tu zvládnu bez problémů, ze začátku cítím převážně jasmín a konvalinky s trochou pačuli, ale to jen chvilku a pak to rozbalí trocha pudru a hlavně nugát a to se mi na ní líbí nejvíc, v té chvíli je k sežrání :mrgreen: .
Jasmin Noir L essence- jakási napodobenina Jasmin Noir, měla by být koncentrovanější, ale mě při zkoušení nikterak nenadchla. Myslím, že původní je mnohem lepší.
Voile de Jasmin- tady cítím pouze jasmín, na konci jemně zapudrovaný, hodně slabá, decentní, ale naprosto stvořená na jaro. Není sladká jako Mon Jasmin Noir.
Pour Femme- tu už si moc nevybavuji, myslím, že byla poměrně sladší a velmi pudrová, ale také nebyla špatná.
Rose Essentielle- neznám, nemůžu nic v čem je obsažená růže. Na mé pokožce to dělá děsné divy :poblion: . Je mi to celkem líto, protože jinak růže můžu.

Tak nevím, zda ti to trochu pomohlo :think: v rozhodování, ale pokud by si měla šanci je vyzkoušet, je to určitě lepší. Pokud ještě můžu poradit, zkus i Omnie, nejsou vůbec špatné. Omnia Green Jade- tam je taky trocha jasmínu, tu mám na jaro a Omnia Crystalline- ta je ještě víc svěží a tu mám jako letničku a obě jsou dost chválené okolím. :dance:
Dej pak vědět, jak si dopadla… :mavam:

Tana1112 07.03.12 10:05

„Jasmin Noir L essence- jakási napodobenina Jasmin Noir“…??? 8o 8o
Je to Jasmin Noir na úrovni č.p. Mimochodem nádherný :srdce:

Menys 07.03.12 10:11

Napsala jsem jenom, jak voní mně. :D A pokud neunesu klasický Jasmin Noir, tak tento už vůbec nee. Naprosto chápu, že těm, kterým se líbí klasika, bude se líbit i L essence :kytka: .

Dalia 29.05.13 21:14
@Tana1112 píše:
„Jasmin Noir L essence- jakási napodobenina Jasmin Noir“…??? 8o 8o
Je to Jasmin Noir na úrovni č.p. Mimochodem nádherný :srdce:

Tak zde musím souhlasit! Do puntíku.

Jinak bych se znalých ráda zeptala, zda je ve vůni Jasmin Noir L’Elixir cítit avizovaná tuberóza.
Případně jak moc se liší od Essence.
Moc prosím a děkuji za jakékoliv přiblížení Elixíru.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama