Stardance 2013

Arome Jindra 21.12.13 22:09

Stardance 2013

Ahojte Aromačky - co říkáte na výsledek Stardance? Diskuse na Novinkách apod.nemají úroveň, tady je přece záruka..


Reklama

RainyWeather 21.12.13 23:33

Podle mě by si objektivně více zasloužila vyhrát Taťána. I když Anna se mi líbila dnes víc ve „volné jízdě“, mělo to větší šmrnc. Jinak však vedla Kuchařová.

bab58 22.12.13 09:56

Ono to asi není o tom, kdo je ve skutečnosti lepší v technice, ale vzhledem k tomu, že hlasovala široká veřejnost, zvítězily nejspíš sympatie.

krumlovák 22.12.13 10:53

Dát to potřetí za sebou stejnému vedúcimu by se zřejmě těžko obhajovalo,chlapům se líbí více dokonalost Kuchařové,nestranně řečeno ,ona musela ,kdežto pro Polívkovou to byla dřina na jedné straně ,ale ta to tak zjevně neprožívala.A to asi rozhodlo.Nejvíc se beztak okotily telefonní společnosti.Podle mě : z Taťány i Polívkové jsem měl dobrý pocit…

Matysek_69 22.12.13 11:19

moc jsem to nesledoval, ale tak nějak podvědomě jsem více fandil Polívkové, jelikož mi příšlo, že Kuchařová nosí nos přece jen trochu nahoru… asi jsem nebyl jediný a tak Anička nakonec vyhrála ;)

Merkur_CZ 22.12.13 17:12
@krumlovák píše:
Dát to potřetí za sebou stejnému vedúcimu by se zřejmě těžko obhajovalo,chlapům se líbí více dokonalost Kuchařové,nestranně řečeno ,ona musela ,kdežto pro Polívkovou to byla dřina na jedné straně ,ale ta to tak zjevně neprožívala.A to asi rozhodlo.Nejvíc se beztak okotily telefonní společnosti.Podle mě : z Taťány i Polívkové jsem měl dobrý pocit…

Anna mne svým „neprožíváním“ pěkně namýchla. Ostatní soutěžící to upřímně prožívali, bavili se a nejen to, ale mne jako diváka to urazilo. Podoba (nemyslím vzhled) s tátou tam je a i když jsem se při tomto pořadu hlavně pobavila, zasmála, nějaký herecký úšklebky, to tam nepatří. Zpětně, všichni tanečníci to brali vážně, protože netancují nejen k vůli sobě a výkonu samotném, ale mají diváky, kteří jim fandí. A sranda s nimi byla i bez nějakých ofrků. Mám ráda humor, ale každý si musí uvědomit, kde jaký použije. Annu Polívkovou nezavrhuji, nemám důvod, ale s výsledkem jsem nějak počítala. Teda komu dá většina hlasujících diváků svůj hlas. Je to jen můj pohled na věc. :-)

Merkur_CZ 22.12.13 17:14
@babča58 píše:
Ono to asi není o tom, kdo je ve skutečnosti lepší v technice, ale vzhledem k tomu, že hlasovala široká veřejnost, zvítězily nejspíš sympatie.

Pravda pravdoucí. Jen škoda, že nepřemýšlím jako většina. Tak třeba zase příští rok. :-)

vonegut 22.12.13 18:55

Ve finálovém kole rozhodovali pouze diváci. V předchozích to bylo „napůl“ odborná porota, napůl hlasování diváků.
Pokud by to nastalo dříve, asi by Kuchařová a Onder vypadli dříve. I přes „slavnostní“ hodnocení (jen 9 a 10) a slovech o vyrovnanosti obou párů (po hodnocení „free-style“) bylo hodnocení lehce ve prospěch prvního páru. Lepší tanečnicí byla Kuchařová, oblíbenější Polívková.

Také je i zřejmě, kdo převážně pořad sledoval a hlasoval… kdyby Táně poslal hlas každý chlap, který „slintal“, když ji sledoval tančit…

…čímž se přiznávám a hlásím k slintající části diváků :-D

Příspěvek upraven 24.12.13 v 13:46

Merkur_CZ 23.12.13 06:29

Jo jo, asi je mne bližší osobnost Táni, než Anny. Vzhled v tomto případě neřeším, jde-li o tanec. Ale hlasování bude asi i o vzhledu.. :)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama