*STELLA Mc CARTNEY

dien 4.12.08 09:58

*STELLA Mc CARTNEY

uz jsem si tady prohlizela pripadne prispevky v diskusi, ale neni toho moc a da to dost hledani, tak jsem se rozhodla ze Vas poprosim jestli bychom neprobraly i parfemy od teto damy., priznam, se ja koketuji uz par let ze si Stellu koupim, a vcera jsem neodolala a nadelila jsem si darecek, ktery netrpelive ocekavam..v ruznych diskusich jsou vesmes jenom pozitivni ohlasy ale chybi hodnoceni vuni jako takove..nedocetla jsem se jake jsou rozdily mezi Stella a Stella absolut, jak voni Stella in two a two peony, pripadne amber, jaka je vydrz a vubec, tak vsechno kolem.. 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Barbarra 4.12.08 20:57

Já Stelly miluju (taky mám na poličce hned 4 :oops: ). Pamatuju se, že jsem jako první zkoušela klasickou Stellu - přišla mi spíš pánská a hlavně moc ostrá. Nelíbila se mi. Za čas jsem naslepo koupila pivoňkovou In Two Peony (na základě recenzí a kvůli výhodné nabíce :-D ). Zalíbila se mi, a a po nějaké době jsem opět zkusila Stellu. Tentokrát jsem ji vnímala úplně jinak - spojení mandarinky s pivoňkou v hlavě, krásné růže s ambrovým základem… Stella přibyla na poličce. Na léto jsem si koupila Stellu Sheer (07), protože mi klasická Stella do teplého počasí přišla moc silná (teď už by mi nevadila, jsem otrlejší :) ). Stella Sheer 07 je víc ovocnější a samozřejmě lehčí, takový závoj (a má krásný flakonek). Každý rok je letní verze jiná a zatím se mi líbily všechny.
Posledním přírůstkem od S. McCartney je Rose Absolute, absolutní bomba! Růže + ambra = temnější Stella. Úžasná!

Nejvíc ohlasů mám na In Two Peony, z toho co mám na poličce se příteli líbí nejvíc a pozná ji.

Podle lehkosti/těžkosti bych je seřadila takto (od nejlehčí po nejtěžší).
1. Stella Sheer
2. In Two Peony
3. Stella
4. Stella Rose Absolute

Ronna 4.12.08 21:02

Já mám Rose Absolut. 30ml - flakon je jako nějaký vybroušený fialový drahý kámen. Moc pěkný. Vůně je velice intenzivní a silná, ale i přesto se mi nejvíc líbilo, když jsem ji nosila v létě v parnu, takovém tom vlhkém parnu - to se totiž nejvíc rozvinula.

Myskamauska 5.12.08 09:02

Jak ji tady popisujete,tak to musí být krása,musím někde vyzkoušet.Začla mě dost zajímat. :wink:

Irena 5.12.08 11:01

Stelly jsou nádherné všechny. Flakóny jsou božské, hlavně ten třicetimililitrový Stella Rose absolut, to naprosto souhlasím - pro mě jeden z nejkrásnějších flakónů vůbec. Znám Stellu, Stellu RA a In two Peony, a všechny jsou si tak trochu podobné, vlastně jsou to variace na růži a pivoňku. Výrazná podobnost je samozřejmě zejména mezi Stellou a Stellou RA, která je vlastně smyslnější, růžovější a ambrovější variantou té první. Pro můj nos je to zatím bezkonkurenčně nejkrásnější růžová vůně a na mém osobním žebříčku nikdy nespadla pod třetí příčku. :D In two peony je - celkem logicky :D - víc pivoňková než růžová a od prvních dvou Stell se liší základem - jsou to pivoňky na pačuli, celkově ovšem působí stále velmi svěže, ale díky pačuli až řízně svěže. Já pačuli moc nemusím, takže se do ní nepohrnu. Ale krásná je.

Myskamauska 5.12.08 11:08

Jak je tu popisuješ,tak to asi nebudu spát :lol:

K Vánocům dostanu jinou,tak snad k narozeninám.Myslím,že se mě bude líbit,protože vůni růží miluju.Každopádně jde do tužebníku. :wink:

A souhlasím,že flakón je nádherný.

Irena 5.12.08 11:14

http://cz.strawberrynet.com/productDeta … r=S#DETAIL

Ve skutečnosti je ještě krásnější. Ale když mi na jednom úřadě rentgenovali zavazadla, smáli se, že je to ruční granát. :lol:

Myskamauska 5.12.08 11:24

Trochu jako granát vypadá :lol:

Ale opravdu těch 30ml vypadá o moc líp než větší balení.

marci64 5.12.08 13:40

Tak já mám Stelly také moc ráda-vlastním dvě-Stella Sheer 2007 a Stella Rose Absolute, a třetí je na cestě Stella Sheer 2008. Též jsem měla klasickou Stellu-ta se mi líbila, ale pak jsem ji najednou prodala, dnes už bych to asi neudělala. Měla jsem i in Two Peony, ale ta mě tolik neoslovila , přesto, že je také pěkná. Třeba dnes by to bylo jinak.
Ale ve finále jsou všechny opravdu krásné-u mě absolutní jedničky!!!
Vždy, když jsem některou navoněná, tak dostávám pochvalu :lol: !!

jitka006 5.12.08 18:26

tak a zase je tu další adept na bezesné noci :twisted:

Barbarra 5.12.08 20:24
Irena píše:
http://cz.strawberrynet.com/…tDetail.aspx?…Ve skutečnosti je ještě krásnější. Ale když mi na jednom úřadě rentgenovali zavazadla, smáli se, že je to ruční granát. :lol:

Mám taky tento flakon, je opravdu moc hezký.

Barbarra 5.12.08 20:25
marci64 píše:
Tak já mám Stelly také moc ráda-vlastním dvě-Stella Sheer 2007 a Stella Rose Absolute, a třetí je na cestě Stella Sheer 2008.

Stella Sheer 2008 … achich! Jsem asi šáhlá, ale taky bych ji ráda měla na poličce :oops: . Sbírám L´Artisany a Stelly! :D

verunka2201 5.12.08 23:52

Já zatím zkoušela jen klasickou Stellu a možná by se mi i líbila (ta růže je fakt pěkná, to uznám i já, ačkoliv převládající růže v parfémech skoro nemusím), kdyby nebyla za 10 minut pryč. Vážně, než jsem se stačila rozkoukat, už na papírku nic nebylo. Doufám, že na kůži to bude lepší… :?:

marci64 6.12.08 08:42
Barbarra píše:
marci64 píše:
Tak já mám Stelly také moc ráda-vlastním dvě-Stella Sheer 2007 a Stella Rose Absolute, a třetí je na cestě Stella Sheer 2008.
Stella Sheer 2008 … achich! Jsem asi šáhlá, ale taky bych ji ráda měla na poličce :oops: . Sbírám L´Artisany a Stelly! :D

Baru-klidně zašlu vzoreček-aby jsi věděla jaká je!!! A měla rozhodování snažší. :wink: :banana:

Barbarra 6.12.08 11:21

Já právě vím jaká je :wink: … o to je to horší. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek