Stella McCartney L.I.L.Y

Alex 09.12.11 16:43

Stella McCartney L.I.L.Y

http://www.nstperfume.com/…/sm-lily.jpg

milovníčky konvaliniek nech zbystria pozornosť… Stella chce urobiť menšiu revolúciu a odhaliť „temnú, maskulínnu tvár konvalinky“, a práve preto jej v tejto vôni budú robiť spoločníkov vetvičník a truffle (hľuzovka/lanýž)

od nového roka dostupná v Anglicku, v USA až od podzimu

10 ml roll-on alebo 30/50/75 ml EdP, cena za najväčší flakón bude okolo 80 libier

Reklama

maricka 09.12.11 18:52

Tak konečně se Stella umoudřila a vyslala světu napospas zcela nový parfém :-) A složení zní více než zajímavě… dokonce revolučně ;-) Jsem zvědavá…

verunka2201 10.12.11 19:18

Přemýšlím, zda je ten název nějaký akronym nebo ne… :think:

blackviolet 10.12.11 22:56

Přesně tak. „Linda I love you“ (říkal její otec manželce Lindě). Hezké. :srdce:
Taky se mi líbí ten flakon i ta polská modelka.
Teď ještě ten obsah, na ten jsem moc zvědavá.

indulona 11.12.11 20:24

Moc hezká modelka i flakon. Těším se až jí zkusím.

Alex 11.12.11 21:55

mne tá štvorcová kovová „obruč“ pripadá už moc, podľa mňa uberá flakónu na elegancii, samotný flakón mi pripomína ananás a ja mám moc rád ananás :mrgreen:

blackviolet 12.12.11 14:56

Flakon ve stylu Art Deco - křišťálové sklo má připomínat anglické vázy a kovový hranatý rámeček reprezentuje mužský princip (Fragrantica).

Dagmarr 30.01.12 15:52

Už jste měli někdo možnost vyzkoušet?
Jsem moc zvědavá. Stella je moje oblíbenkyně a složení vypadá velmi netradičně.

emily 22.02.12 17:54

tak výdrž na Stellu veľmi dobrá, ráno 6.00 na letisku som ju dala na ruku veľmi opatrne, nakoľko maskulínnym vôňam veľmi nedôverujem, doteraz ju parádne cítiť. Na mne sa rozvoňala veľmi pánsky, vetivečník -asi.. ale, ktoré majú radi unisex alebo podobné korenisté /jemne/, isto neobídu. Každopádne mi niečo veľmi pripomína, pre mňa prevratná nie je.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama