StriVectin - je to takový zázrak?

chavah 30.12.10 08:37

StriVectin - je to takový zázrak?

Moc se o tom mluví, ale kde je pravda?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

vixen 01.01.11 12:53

Slyším poprvé a jdu googlit co t je:)

aangie 01.01.11 13:12

Chtěla jsem si pořídit, ale pak jsem si přečetla recenze a zatím jsem do toho nešla.

IvKa 05.01.11 11:01

Taky jsem ho měla a žádná velká sláva. To už je lepší UNT, nebo http://www.kosmetika.myeshop.cz/cs/kate … 31115.html

Je toho kyblík ale jeden si musí počkat, až tam bude nějaká větší akce.

chavah 05.01.11 11:56
IvKa píše:
Taky jsem ho měla a žádná velká sláva. To už je lepší UNT, nebo http://www.kosmetika.myeshop.cz/cs/kate … 31115.htmlJe toho kyblík ale jeden si musí počkat, až tam bude nějaká větší akce.

odklikla jsem ho v akci na Jahodě, nějakých 650 Kč za 100 ml, uvidím.A co ten UNT? Znám to podle jména, prý je to něco extra účinného?Měla jsi ho?Je ovšem otázka, zda jakýkoli krém umí něco extra, než jen promastit, hydratovat a mít och.faktor.Možná jsem si právě odpověděla.

aangie 05.01.11 13:34

UNT používám už druhým rokem, je skutečně účinný, ale plastiku nebo výplně nenahradí žádný krém. :D

UNT je nabitý tím nejlepším, co zatím ve světě existuje. Ještě se chystám na :http://www.trueradiance.net/, doporučuje to Evička (Eva60)z Omlazení, ta vlastně začala s UNT. Aspoň si to myslím.

chavah 05.01.11 14:57
aangie píše:
UNT používám už druhým rokem, je skutečně účinný, ale plastiku nebo výplně nenahradí žádný krém. :DUNT je nabitý tím nejlepším, co zatím ve světě existuje. Ještě se chystám na :http://www.trueradiance.net/, doporučuje to Evička (Eva60)z Omlazení, ta vlastně začala s UNT. Aspoň si to myslím.

To je fakt.Jsem čerstvě po výplni a nelžu,vypadám jak vlastní dcera:-).To raději ušetřím na krému .Jak říká moje doktorka, v našem věku blízkém padesátce už jen píchat a řezat.

RoSa 05.01.11 22:24
chavah píše:
To je fakt.Jsem čerstvě po výplni a nelžu,vypadám jak vlastní dcera:-).To raději ušetřím na krému .Jak říká moje doktorka, v našem věku blízkém padesátce už jen píchat a řezat.

:mrgreen: Přesně tohle říká moje doktorka taky :lol: zatím jen pícháme (botox) a neřežeme :whistle:

Kerze 06.01.11 08:05

No, jo, ale na padající xicht asi botox nepomůže, ne ? Ani výplně ? :conf:

RoSa 06.01.11 08:35

…to bys koukala - botox na čele mi zvedl obočí o půl centimetru! :whistle:

Kerze 06.01.11 08:57

:D No, jo, ale já nemám vrásky na čele, vůbec žádné mezi obočím, kolem očí jen takové ty vlasové…mám trochu nosoretní rýhy, ale to mi nějak nevadí, a na jedné tváři mám takovou rýhu v místě, kde se ani obličej nehýbe - je to dědičné - můj otec ji má taky a ve stejném místě… :D …ale cítím, že se mi začíná obličej nějak povolovat…na botox kvůli vráskám to zatím není, na výplň by u té rýhy možná bylo, ale do toho se mi nechce, nejspíše je to na lifting, ale připadá mi to ještě brzo, páč mi xicht zatím nespadl, jen začíná padat… :P …tak jestli není něco, jak zpomalit padání xichtu ?! :D

chavah 06.01.11 09:02

Výplně Ti vyzmizíkují právě padající koutky, které léta přidávají.Na lifting bys musela vypadat jako šarpej, pak to má efekt.

Kerze 06.01.11 10:07

…jsem to zkontrolovala - koutky mám permanentně obrácené vzhůru jako klaun z Batmana… :P …kdysi jsem mívala kůži na obličeji tak napjatou, že skoro nebylo možné vzít ji mezi prsty - teď to možné je… :? Že to nezastavím, je jasné, ale nemáte někdo zkušenost s nějakým krémem nebo procedurou, které by to zpomalily ?

chavah 06.01.11 10:10
Kerze píše: …jsem to zkontrolovala - koutky mám permanentně obrácené vzhůru jako klaun z Batmana… :P …kdysi jsem mívala kůži na obličeji tak napjatou, že skoro nebylo možné vzít ji mezi prsty - teď to možné je… :? Že to nezastavím, je jasné, ale nemáte někdo zkušenost s nějakým krémem nebo procedurou, které by to zpomalily ?

no právě, jak říká moje doktorka, krémy jsou na nic.Umí jen hydratovat, mastit, chránit před UV.Zvedat, posouvat a podobně neumí.

Kerze 06.01.11 10:14

Aha, takže mám počkat až to spadne úplně a pak to nechat natáhnout, jo ?! :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama