Svadba - vaša vôňa

Alena_In 30.4.15 11:49

@lu
Letos v únoru? 8o
Moc gratuluji a nezapomeň přinést na sraz fotky, nejen parfémem živ je člověk. :mrgreen: A my jsme holky zvědavé. :mrgreen:

Michele 30.4.15 11:54

@lu
Tak to je krásná vzpomínka. První rande, pak svatba a stejná vůně.

ippolita 30.4.15 12:29

Ja som sa nevydavala, ani sa nebudem, ale keby som sa niekedy ocitla v takej pozicii, moja volba by bola jedna z tychto:
Carrillon Pour un Ange
Very Estee
V Ete

v horucom lete - Crystal Noir

aglaé 1.5.15 07:38

@lu
Moc Ti blahopřeji, musel to být nádherný den. Hodně štěstí do manželství!

A Bois de Paradis bych si přála alespoň přivonět.Snad se nám podaří uskutečnit v brzké době nějaké setkání.

lu 1.5.15 18:09

@Alena_In Díky moc, fotky určitě vezmu! @aglaé Také moc děkuji a napíšeme si, ráda Tě zase uvidím!

Sasa 1.5.15 18:14

@lu
fotky bych taky ráda viděla, já se tam musím aspon protočit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
fischka 6.5.15 09:53

Občas jsem ze zvědavosti nahlédnu a než se naděju, řeším kvapem i svou vlastní svatbu. Termín nám doufám vyjde na první polovinu června, bude v kostele nebo venku v parku a dost hlavním hybatelem a ovlivnitelem jejího průběhu je fakt, že jsem těhotná (budu asi v 6. měsíci). Představa šatů je jednoduchá splývavá silueta, hedvábí, barva ivory až mocha/béžová. Vlasy upravené, ale jen přirozeně - mám vlnité mikádo. Možná ozdoba á la malý klobouk nebo čerstvá květina. Květiny: frézie, tulipány, lilie. Nic velkolepého, přeplácaného. Vůni jsem ochotna speciálně pro tuto příležitost obstarat (jak taky zde jinak, že). Ze své poličky uvažuji o Petit Guerlain (přítelova oblíbená), Jersey, Oriental Brulant, White Suede… Netrpělivě čekám na Le Plus Beau Jour de Ma Vie a na Beige a 31 Rue Cambon. Napadá mě i Datura Noir anebo Chanel No.5 Eau Premiére. Ale zvážím cokoli dalšího, co byste mi doporučily/i.

Michele 6.5.15 11:44

@fischka
A co tvá oblíbená Magnifique? Abys se cítila jako ty?

fischka 6.5.15 11:59

@Michele No, to máš sice pravdu, že Magnifique je moje nejoblíbenější stálice a určitě by mě skvěle podržela, ale trochu se mi tu kříží s obdobím. Mám ji nejraději na babí léto a podzim - to se nejlépe rozvine. A tak jsem ji ani jako adepta nezařadila. Představuji si jemnější květinovou vůni, která podtrhne výjimečnost dne - svatebčany v dosahu zaujme a mně uchová krásnou vzpomínku - ale nebude moc průrazná. Jen tu a tak okolo mě příjemně ovane, když se s s někým dám do řeči nebo se s někým obejmu. Teď jsem ještě dle popisu narazila na Carven Le Parfum, že by mohla tyto předpoklady splňovat… Přítel vždycky chválí a pochválně nasává Petit Guerlain, kterou mám moc ráda, ale občas mi přijde až moc jednoduchá a málo rafinovaná, taková nevinná „baby“ vůně. Možná se to ale zrovna pro těhotnou sluší, no nevím.

Barbarella 6.5.15 12:04
bude v kostele
jsem těhotná (budu asi v 6. měsíci).
Petit Guerlain, kterou mám moc ráda, taková nevinná „baby“ vůně.
Možná se to ale zrovna pro těhotnou sluší, no nevím.

Já osobně nevinnost v tom, že jsi těhotná a budeš mít asi svatbu v kostele, úplně nevidím. :twisted:

A v tomhle jsem opět divná, co si na sebe šplíchnu v ten den jsem fakt neřešila,
prostě aby mi to vonělo a šmitec. Ale tak já mám přístup k vůním celkově trošku jiný, než hodně z vás. :D

fischka 6.5.15 12:57
@Barbarella píše:
Já osobně nevinnost v tom, že jsi těhotná a budeš mít asi svatbu v kostele, úplně nevidím. :twisted:

Tak samozřejmě - moc nevinnosti v tom není a asi to úplně tou nevinností ve vůni nezachráním :D Ale o to mi právě jde, aby ta vůně byla fakt nevšední a něčím zajímavá.

Gosh 10.9.15 11:08

Ja som sa vydávala v sobotu a hoci som pôvodne plánovala Carnal Flower, voľba nakoniec padla na Guerlain Rose Barbare. Mojej drahej polovičke som vybrala tiež Guerlain - Bois d'Armenie.
Podobne ako fischka som v pokročilom štádiu tehotenstva, ale ja som teda nevinnú vôňu nehľadala a siahla som po tom, načo som mala náladu. :)

India 10.9.15 11:30

@Gosh
Velká gratulace :kytka:

Moje svatební vůně byla Diorissimo, vdávala jsem se na jaře, před mnoha lety, tehdy ještě Diorissimo vonělo nádherně..

• Citovat
  • Nahlásit
fischka 10.9.15 13:45

@Gosh Taky moc gratuluji!

My nakonec, kvůli komplikacím v těhotenství, posunuli svatbu na jaro příštího roku, kdy nám už bude synek v kočárku bude dělat čestný doprovod. Vonné preference se mi mezitím trochu utříbily (a budou se určitě ještě dále vyvíjet ;) ).

Carnal Flower do výběru určitě také zařadím - je to můj nový objev. Stejně tak Le Plus Beau Jour mě nezklamala a je nádherná - něžná a zároveň poutavá. Jinak Datura Noir, Beige, Baiser Volé… Na Oriental Brulant a Mayotte asi nebude dost velké vedro.

O té nevinnosti to byla jen polemika - těhotná/netěhotná „nevinnou“ svatební svůni až tak nevyhledávám :lol:

Gosh 10.9.15 16:09

@India @fischka Ďakujem :)

To s tou nevinnosťou len na margo toho, že to veľa žien na svadbu vyhľadáva a relatívne nedávno sa v inom vlákne riešil podobný problém - nežnú čistú vôňu pre nevestu.
Tak ja som nechcela ani nežnú ani čistú - to jedine že ma bolí hlava.
Mali sme malú, ale voňavú svadbu, na mamke som zaregistrovala Mon precieux nectar, otec mal Lalique Equus (jeho najobľúbenejšia, jeden flakón vypoužíval a že má vôní dosť je asi jasné, keďže má dcéru aromáčku…)

Myslím, že najdôležitejšie je vybrať takú vôňu, v ktorej sa človek cíti dobre.
Beige som tiež zvažovala na základe vzorky, ale môj drahý ju označil za babkovskú :cert:

Tak @fischka dúfam, že všetko dobre dopadne. Aj s tehotenstvom aj so svadbou :)

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
Váš příspěvek