Světle hnědý melír

Luci23 28.04.11 21:40

Světle hnědý melír

Chtěla bych promelírovat, zesvětlit, svoje tmavší hnědé vlasy, ale ne blond melírem, ale světle hnědým… než se pudu ptát ke kadeřnici, radši už bych měla představu, nemáte někdo zkušenost? Dá se vůbec do tmavých vlasů udělat světle hnědý melír nebo se to praktikuje jen do světlejších..


Reklama

viky 30.04.11 13:29

Tak určitě by to šlo.. Ale pro vlasy by to byla docela prda. Musela bys je nechat odbarvit a následně pak nabarvit.
Já dlouhou dobu melírovala vršek hlavy, až jsem byla nahoře úplně blond a vespod jsem měla svojí nemastnou-neslanou světle hnědou :? . Takže poslední dvě návštěvy u kadeřnice jsem si nechala dát světle hnědé proužky, abych se víc přiblížila své přírodní barvě.
A musím říct, že nemám vlasy tak dorasované jako po odbarvování. Ale ty bys musela odbarvovat a následně barvit - a poté hodně regenerovat.. Ale záleží jaké máš vlasy. Pokud nemáš jemné jako já, tak bys to mohla přežít relativně bez úhony.. Třeba moje mamka má hodně pevné a odolné vlasy („dráty“). Může s nima dělat cokoliv a vůbec neví, co je to roztřepený koneček.. Maximálně si je tím odbarvováním a barvením trochu přesuší. Ale to se dá vcelku lehce spravit.

Ppavla 30.04.11 19:34

Jde to a zkušená kadeřnice si s tím ví rady. Mám hnědé vlasy a melír jsem v nich nosila zhruba dva roky. Většinou jsem to měla tón v tónu. Na první pohled to až tak vidět nešlo, ale při pohybu hlavou to vypadalo hezky, dělalo to takové odlesky.

Alena 01.05.11 13:35

taky jsem to měla… nejdříve Ti stáhne barvu a odbarví pramínky a pak se dělá ton v tonu… já měla rozdíl o dva odstíny, aby to bylo trošku viditelné a bylo to moc pěkné…

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama