*SWISS ARABIAN (Al Arabiya Al Swissriya)

nefervet 3.2.11 00:07

*SWISS ARABIAN (Al Arabiya Al Swissriya)

Máte z vás nějaká(ý:) zkušenosti s touto značkou? Pište.......

Zatím jsem zkoušela:
Noora - cpo - měla jsem naslepo, ale putovala po čase dál, vadila mi na ní zvláštní sladkost - jako jitrocelovej sirup nebo tak, snad jsem tam cítila i malinko bylinek, dominantní pro mě bylo oranžové ovoce, vůně je plná, oblá, oudu se nedostává
Ahlam Romancia - cpo - Nooře docela podobná, také je tu spousta ovoce ale hlavně fialového - ostružiny, černý rybíz, taktéž plná, oblá

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
bosbubalus 3.2.11 16:16

ja som mala od Sary Mukhalat al Shahama. ale popravde sa mi vobec nepacila ani po rozlozeni. bola taka horkosladko liekova, aspon na mojej kozi.
Nooru som mala tiez a ta mi prisla krasna, bohemska. :)

Fanfan 3.2.11 17:43

Zkoušela jsem:

Kashkha a byla to vůbec první orientálka, jakou jsem zkusila. Moc se mi líbila, směska koření, kytek… Skvělá výdrž. Hodně jsem přemýšlela o celém flakonu, nakonec jsem koupila odstřik a na nošení už mě tak nebrala.

Khawla se mi pořád líbí moc. Růže, šafrán, aoud… Sem tam zkouším a třeba se jednou odhodlám a koupím. :wink:

Mukhalat Jumana je taky moc pěkná, opravdu čistá vůně se skvělou výdrží, taky byla kandidátkou na koupi, ale ten samý případ jako Kashkha, opakovaným zkoušením mě přestala bavit.

Rawnaq je velká divoška. Na mě až moc. Tak velký aoudový znalec nejsem, takže mi přišla spíš než jako aoudová lahůdka jako parfém ala klícka v ZOO… :oops:

Rakaan vyprané košile usušené na slunci. Nádhera, jednoznačně pánská záležitost. Jednou ho koupím. Ne sobě… :wink:

nefervet 26.2.11 14:09

Tak jsem zas o nějaké čichové zážitky bohatší:
Abeer al Majlis EdP - moc pěkná, spíš svěží, ananas tam opravdu je cítit, ale hrozně příjemně, nevtíravě a jemně a podle mého právě svou přítomností dělá tu vůni přístupnou širšímu zákaznictvu. Oud nechybí, ale nijak výrazně o sobě nedává znát. A cena je na zahras.com více než příznivá :wink: Už je v tužebníku!
Kashkha CPO - moc mě neoslovila, rozvine se na mě do příliš ´uzené´ podoby, necítím skoro nic jiného než tu uzenost:(
zato Kashkha EdP mě bere čím dál víc! Je cekem proměnlivá, jednotlivé složky jsou v ní vždy jinak intenzivní. Moc pěkně udělaná, cítím hlavně růže, oud, kadidlo a celé to působí elegantně a zároveň i lehce živočišně. Favorit na koupi - až někdy budou finance :roll:

Ivuška T 4.3.11 07:41

Ahoj holky:-)
Tak já jsem vyzkoušela
Kashkha a Rasheeqa-ty miluji
Za nimi následuje Mukhallat Jumana(také velmi krásná), Youm Wara youm-(také :D ) a i Noora je super. Jen ta Khawla mě zpočátku šokovala, potřebuje čas :D

Swiss arabian je prostě superrrrrrr

MS61 4.3.11 08:46

Nejsem holka, ale zkoušel jsem taky. :-) S arábiemi to byl první pokus - s velmi zajímavým výsledkem.

Mukhalat Malaki EDP - okamžitě mne zaujala, ale první dojem: to na sebe nedám, to je příliš. Ale nedalo mi to, pořád jsem se k ní musel vracet. Mužnost (mužo), síla a přitom kultivovanost.
Hala Wa Ghala - mnohem bližší evropskému nosu, příjemná, decentní. Po malém testu a pochvale okolí šla do tužebníku. ---
Druhý test po 2 měsících: dopadl opačně. HWG je velmi příjemná, ale výdrž není úlně ideální. Po nějaké té hodince trošku nuda. MM EdP: zajímavější, lepší vývoj na pokožce, vyváženost. Je to tam.

Suma sumárum: zkoušejte, testujte - a to i v provozu. :-) Vzorkem nešetřete! Nebojte se k vůním vrátit s větším odstupem. Je to prostě jiný svět, ke kterému se musíme propracovat. Já osobně plánuju nákup, ale rozhodně budou další vzorky. (Možná i nějaký ten odstřik. :whistle: ).

Michal

Martula 5.3.11 10:56

Připojuji se k názoru Michala,že Mukhalat Malaki rozhodně stojí za vyzkoušení.
Pro mě je to jedna z nejlepších pánských vůní.Narkoticky přitažlivá,znepokojující,sexy.Pořídila jsem ji manželovi,který naštěstí arabské vůně zbožňuje jako já.A občas mu na ni chodím :oops:

Kashka - moje No.1,mám CPO i EdP a jsem na nich fyzicky i psychicky závislá :mrgreen:

Je pravda,že už jsem se také setkala s tím,že na někom Kashkha CPO vytvářela nepříjemný,„uzený“ tón.Asi v tom hraje roli chemie pokožky,protože na mě to Kashkha nedělá.Takže určitě nekupovat naslepo,pořádně vyzkoušet.A zkoušet vícekrát,protože můj první dojem z ní nebyl nic moc a dnes… :heart:

Khawla - horká,vášnivá,sytá.Připomíná mi Opium s karafiátem.
Můj první dojem z ní byl skvělý,ale po čase se mi omrzela.

Khateer - také hodně kořeněný,ale rozhodně ne sladký,dřevitě-pryskyřičný a výrazně oudový.
Voní mi,ale ne tolik jako Mukhalat Malaki (chybí mi tam asi růže :?: )

Noora-velmi,velmi sladký medík.Nektar a pyl z květů na nožkách včely v horkém poledním slunci.

Můj celkový dojem ze značky Swiss Arabian = kvalita.Třeba u Rasasi jsem u některých vůní měla pocit,že cítím něco chemického,u Swiss Arabian ani jednou :D

  • Citovat
  • Nahlásit
nefervet 10.3.11 20:52

Jojo, souhlasím! Taky se mi zdá, že vůně Swiss Arabian jsou snad všechny moc dobře udělané - i když mi některé nevoní, je to mým vkusem, ne provedením vůně.
Nové úlovky:
Khateer - favorit na vůni pro přítele, plné teplé koření, po rozvonění mi připomíná vůni včelího vosku - krása!
Rasheeqa - na mě až moc jarních kytiček - cítím je tam tak výrazně, že moc nedokážu vnímat něco jiného - ale rozhodně to není lehká jarní květinová vůně, kytky doprovází plné orientální pozadí
Fadeitak - nááádherná! příjemně teplá, sladkosti jen malilinko(ostatně má to být vůně pro ´silnější pohlaví´), oud nechybí, ale moc si nevyskakuje, skvěle sestavená - taková hladká, trochu podobná milovanému Khateeru, CHCI JI!(nebo HO???)
jo a přidávám se k fanklubu Mukhallat Malaki - voní taky tak krásně hladce a kvalitně.....

MS61 10.3.11 21:07

Do prkna, všichni mi jen dělají chutě. :-) Já prostě musím zas něco objednat u paní Sáry (v Bratislavě). Tentokrát nejen Swiss Arabian, ale také Nabila. :whistle:

Michal

nefervet 11.10.11 22:08

Kashkha

Přidávám svůj příspěvek z vlákna o slevách: …na ebayi jeden prodejce nabízí 3ml ´odlitek´ CPO Kashka od Swiss Arabian za 2.25 libry (plus další dvě a půl za poštovné), případně tu je ještě možnost výhodně koupit 4 takovéto různé 3ml vzorky. Nepatrala jsem, jestli je to opravdu ´ta´ Kashkha, takže mě prosím nelynčujte, pokud to nebude originál, ale dle popisku a hodnocení prodejce se mi ta aukce zdá být celkem důvěryhodná(kromě ehm názvu 8-) ale u jmen arabských vůní už jsem se taky setkala s více variantami)
zde odkaz:
http://www.ebay.com/…220771082857?…

kakadu 13.10.11 12:30

nefervet: Já myslím že důvěryhodné to bude, už jsem od nich toho objednala spoustu a jsou dost levní. Měla jsem Raakan ze vzoreček od Sáry a ta kulička 3 ml co mi poslal přesně odpovídala. Taky ostatní zboží co mám, bylo v pořádku, postupně si od nich objednávám právě ty menší, protože i s poštou je levnější než
Al Rehab (má dost nízké poštovné), o Anabisu nemluvě. Posílá celkem rychle, do týdne. A má dost velký výběr, ono je jich na ebay víc, co jsem od nich kupovala, ale má toho fakt dost.

  • Citovat
  • Nahlásit
aangie 13.10.11 13:24

Nefervet, díky, já jsem již také objednala :-)

Nefertari 20.10.11 06:08

Vyzkoušela jsem hodně zvorků arabských vůní, jsou zajmavý, ale pak mi u nich začala chybět taková ta evropská elegance

cat_deveraux1 10.12.11 14:22

Noora je vskutku jedlá, to je jediné co můžu dodat než si ohlodám pravou ruku :-)

jerry 21.2.12 11:37

Dostalo se mi do ruky pár vzorečků CPO a jsem mile překvapená (žádný zdivočelý oud, ale jemné nositelné vůně)…
Akorát mě mrzí, že některé z nich ještě nejsou v databázi - mám cukaturu si něco z toho dát do tužebníku :think:

Attar Eid CPO - unisexová, nasládlá, dřevitě jasmínová vůně. Po rozvonění pak jemně kořeněné dřevo.

Mukhallat al Arais CPO - unisexová, dřevitá sladká orientální klasika s hodně jemným oudem.

Příspěvek upraven 24.02.12 v 13:40

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek