Tabaková vôňa na jar / leto?

cayZ 12.3.20 19:36

Tabaková vôňa na jar / leto?

Dobrý večer, ako je už z názvu zrejmé mám rád tabakové vône, ale tie sú prevažne určené na zimné a jesenné počasie. Existuje vôbec tabaková vôňa do letného alebo jarného počasia? Niečo na spôsob Calvin Klein Ck One Shock - tabak, ambra, sladko hrejivá vôňa. Viem, na letné počasie sa sladké vône nehodia, ale som závislák na takýto typ vôní. :-P Ďakujem za každé odporúčanie.

Stránka:  1 2 Další »
kamooo 12.3.20 19:54

Možno nejaké tipy, treba vyskúšať...

Gucci Pour Homme II (modrá kocka)
Tobacco Reserve Aramis …ja kľudne aj v lete, ale s mierou Versace Man (tmavý flakón modro-fialový)

;-)
cayZ 13.3.20 02:16

@kamooo Gucci je veľmi ťažké zohnať a pýtajú zaňho dosť veľa €. Mal som vzorku pár rokov dozadu a na mojej pokožke vôňa vydržala približne 2 hodiny, takže dosť slabá výdrž aj keď vôňa je super. Versace Man mám a ten Aramis vyzerá zaujímavo. Ešte som neskúšal nič od tejto značky. Našiel som aj Aramis Havana kde je tiež tabak a dá sa nosiť aj v lete, takže ďakujem veľmi pekne za inšpiráciu :)

Jirka84 13.3.20 14:47

@cayZ

Dolce&Gabbana Pour Homme
Určitě originální verze z r. 1994 (pokud by se Ti povedl sehnat)… Ale ani nová není k zahození.

Jinak z niché kategorie je luxusní tabáková vůně ideální na jaro (použitelná i v létě) Xerjoff Oroville. 8-) :mavam:

cayZ 14.3.20 00:29

@Jirka84 taktiež ďakujem :)

Frankie 14.3.20 17:48

Doplnění, pro ostatní:

D&G The One/VW for Men
Burberry London
Guerlain Vetiver
Davidoff Zino
Ungaro Man
Varvatos Vintage
Valentino PH/Daarej
G. Ferré for Man
Lanvin Avant Garde
MH Feuilles de Tabac, už cenově drahé
etc.

Příspěvek upraven 15.03.20 v 10:31

morricone2209 14.3.20 18:06

Burberry - London for men

1rožec 15.3.20 07:46

Molton Brown Tobacco Absolute (EdT nebo lépe EdP verze) - na léto jako dělaná!
Jestli chcete EdT, zvažuji jednu koupit, tj. v tom příp. bych Vám mohl poskytnout vzorek.

Frankie 15.3.20 10:21

Vzhledem k faktu, že se uživatel (s CK One Shock) pohybuje na hranici 100 ml/390, většina návrhů je stejně mimo mísu.
Ještě bych rád doplnil dva tipy ze stejného syntetického ranku, Versace Dreamer a Bogart PH.
Ten Versace se mi v podstatě nosí nepříjemně, ale Bogarta jsem zkoušel v předjaří před 3 dny a vydrží celý den.

Frankie 15.3.20 12:51

SL Fumerie Turque (nesehnatelná).

Příspěvek upraven 18.03.20 v 09:42

Frankie 15.3.20 12:52

Jacomo Aura.

Příspěvek upraven 18.03.20 v 09:49

Frankie 15.3.20 12:54

A zapomněl jsem na směšně levnou - Ted Lapidus pour Homme.

Příspěvek upraven 18.03.20 v 09:53

cayZ 17.3.20 23:38

@Frankie môžu byť aj niche vône, Calvin Klein Shock som uviedol len ako príklad preto, lebo nemám žiadnu niche vôňu, ktorá by sa podobala.

Frankie 18.3.20 09:14

@cayZ

No, mohla by se přidat Chergui, další do úvahy připadají Pure Havane, Tea for Two.

Rozhodnete-li se utrácet, zvolte TF Tobacco Vanille, Tobacco Oud, Back to Black, Herod…
Všechny jsou pěkné.

Vůně jsem uvedl z důvodu, že je téměř všechny vlastním, resp.téměř se všemi jsem se setkal.

Neplatí však pravidlo, že jsou bez rozdílu určeny do teplých až horkých dnů, pak by se výběr zúžil…

1rožec 20.3.20 19:03

Z niche rodným listem tu ještě jsou:

• Chinese Tobacco od 19-69 (na mne žel spíše svěženková)
  • Smoke od Akro
  • Red Tobacco od Mancera
  • Wild Tobacco od Illuminum
  • Rundholz 03.Apr.1968 (ovoce v kombinaci s drsným tabákem a kouřem) :pankac:

A k táboráku třeba Bois d'Ascése (Naomi Goodsir) :lol: …nebo Alcool (Parfums de Rosine).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek