Taková blbost, ale...

verunka2201 14.01.09 20:49

Taková blbost, ale...

…kdyby se ti, Ado, chtělo, ocenila bych přidání nějakých nových barevných schémat pro nastavení vzhledu Fóra. Možná to je jen rozmařilost a tak trochu luxus, ale mám jej v modrých barvách a už mě krapítek nudí, to tyrkys-žluté-havajské si dávat nechci (abych odlišila zda jsem online nebo ne) a z těch dalších dvou (ač moc pěkných!) mě bolí oči.
No, byl to jen nápad. :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Ada 23.01.09 09:58

No, už takhle jsou tady čtyři… a kdykoli přidělávám na fórum nějakou novou věc, naposledy třeba poličky do profilu, tak musím ve všech vzhledech. Čili čtyřikrát, a kdybych přidala další barvy, tak to budu muset dělat zase pro každou další zvlášť. Což se mi moc nechce :)

Irena 23.01.09 12:00

Ty mladý jsou hrozně drzí… :lol:

verunka2201 23.01.09 12:15

Ne, to já nevěděla, že je s tím takový hafo práce. :oops: Nu to se nedá nic dělat, já se s tím už nějak smířím :lol:

Myskamauska 23.01.09 13:23

Veru,já mám ten Ndesign nebo jak se to jmenuje a mě se zdá docela fajn :wink: Je to velký a přehledný,mě vyhovuje. :lol:

verunka2201 25.01.09 19:56

Další blbost :D ale tentokrát celkem užitečná: šlo by nějak zařídit, abych při posílání jedné SZ mohla vložit více uživatelů? Vlastně podobný princip, jako při hromadném odesílání smsek - prostě naťukám čísla/přezdívky všech, komu chci zprávu odeslat a odkliknu Enter… nemusím jednu a tutéž zprávu neustále kopírovat a odesílat na 20×, čímž také ucpávám svou schránku… (kterou samozřejmě mažu, ale ne hned, kor když informace ze zprávy potřebuju déle uchovat).

Prosím prosím..... :( :whistle:

WildOrchid 26.01.09 00:53

taky bych mela jednu blbost.. tedy spis vymysl :lol:

Neslo by nejak jednoduse udelat, aby se mi u kazde vune kterou uz mam (jakkoliv, at uz vuni, vzorek nebo odstrik..) udelala nejaka znacka? Najednou mam nejak moc vzorku, a pak se musim pokazde divat jestli tu vuni uz mam nebo ne :lol:
Vsimla jsem si ted ze vlastne zmizi nabidka toho co uz jsem odklikla, nemohla by se tam misto toho tlacitka treba udelat zluta fajfka? jak se to delava u schvalenych veci na papire :) aby to bylo vic viditelny.
V seznamu by to nejak neslo odlisit? treba barvou pisma?

Aimirin 26.01.09 01:13

Ahoj, já bych moc moc prosila, abych se, když přečtu nějakou recenzi parfému na webu, vrátila pak zpátky na to samé místo. Tj. když si chci prohlédnout celý Guerlain, tak jsem neustále nemusela posouvat stránku na Guerlain :-)

Doufám, že je mi rozumět, já a technika :lol:

Myskamauska 26.01.09 09:21

Aimirin-prohlížej recenze podle obrázků a tam máš celou značku a nemusíš se vracet.Doufám,že jsem pochopila správně co myslíš. :wink:

verunka2201 26.01.09 10:30

Ona Aimirin asi myslela, když si pročítá klasicky recenze na webu, zkrátka ty, které už jsou k dispozici - a ne v rámci databáze. To už mě taky napadlo a bývá to tak leckde, že při kliknutí na tlačítko „Zpět“ se vrátí obrazovka na předchozí stránku na místo, odkud jsem předtím vyšla. A ne až na samý začátek celé stránky.
Bylo by to praktické.

A těch více příjemců ve zprávě ještě praktičtější :whistle:

Myskamauska 26.01.09 10:34

Tak jsem to špatně pochopila :oops:

To, co navrhuje,by se šiklo :wink:

Ada 26.01.09 11:02

Hromadné soukromé zprávy: fórum to neumí, znamenalo by to ho dost významně přeprogramovat a to není v mých silách.

Fajfka u vůní, které mám na poličce: šlo by, kouknu na to.

Vracení na stejné místo v seznamu recenzí: šlo by to, ale nevím jak :oops:

WildOrchid 26.01.09 11:20

v opere funguje podrzet levy tlacitko mysli a kliknout na pravy jako ZPET v internetu. Ja mam na mysi dokonce spesl tlacitko na toto :)

(to pisu jen jako provizorni reseni, kdo nezna a hodilo by se mu to)

WildOrchid 26.01.09 13:22

a jeste jedna vec co me trochu mate..
Kdyz kliknu na vyzkouseno, ve zkusebniku mi zmizi ono „libila/nelibi­la/neutralni nazor“ na pouhe vyzkouseno. Trochu nelogicky :) kdyz ji mam vyzkousenou, muzu si udelat nazor ne?
Neslo by, aby mi ono tlacitko vyzkouseno zmizelo uz pri zhodnoceni vune?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama