Tangle teezer - používáte?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
barbucha 1.8.12 21:02

@verunka2201
Já to koupila tady: http://www.studiosonja.cz/?…
Tak když půjdeš kolem… nevím co mají v tuto chvíli - když jsem tam byla já, zrovna dostávali nějaký další modely, tak je asi objednávaj pořád. Po telefonu byli příjemný a dotazům se nebránili ;)

• Citovat
  • Nahlásit
verunka2201 1.8.12 21:06

@barbucha To zní fajn, za kolik ho měli - pamatuješ si? Ale potřebuju jen ten kompakt a originál…

barbucha 1.8.12 21:30

Kompakt je bez rukojeti? Měli tam obojí.
Nepamatuju si to přesně, tu cenu - byla jsem tam už před měsícem. Ale bylo to kolem čtyř stovek, plus mínus.
Já to našla někde na internetu a nejdřív jsem tam volala…

• Citovat
  • Nahlásit
verunka2201 1.8.12 21:39

Ok, díky ;)

andry 25.10.12 18:12

po delším testování referuju: rozčesává celkem pěkně, člověka to tak nějak „motivuje“ to dělat jemněji, ani za ty vlasy nijak netahá, i když jsou mokré. ovšem mínus za to, že škube stejné množství vlasů (i při česání suchých) jako obyčejný hřeben za dvacku, jenom to není tolik cítit :roll: elektrizování se nezlepšilo.

viky 16.2.13 10:39

Nezkoušela jste některá verzi Tangle Teezer Aqua Splash? Zajímalo by mě, jestli je v něčem lepší oproti klasickému TT. :)

Marica 16.2.13 10:58

@viky mám v plánu si tuto verzi pořídit, ten klasický už mám a jsem max. spokojená. Myslím si, že Aqua bude mít ty „štětinky“ asi tvrdší a mokré vlasy s ním půjdou líp rozčesávat. Uvidíme. :lol:

janice8 16.2.13 11:29

Také bych byla vděčná za sdělení zkušeností s Aqua. Především na dovolenou by se mi hodil. Nebaví mě vozit svůj fén, obzvlášť, když mi hotel tvrdí, že pokoje jsou feny vybavené. Pak se mi dostane něčeho, co pofukuje jak vlahý jarní větřík a je vcelku jedno, zda se budu mordovat s větříkem, či zda mokré vlasy učešu do drdolu. Pokud by to vážně vlasy neničilo, bylo by to supr.

Henri 31.7.13 08:29

Ja jsem teda docela nastvana, ze jsem vyhodila za tohle penize. Nebo je na to nejakej zvlastni cesaci figl, kterej nedodrzuju? Dite mi jeci snad jeste vic, protoze ji ty ostre stetiny skrabou do hlavy a stejne musim ty zacuchane vlasy pridrzovat rukou a rvat to, nic hladce ani samo nejde. Jeste to musim vyzkouset na sobe na mokrych, nez to definitivne zatratim. :nevim:

Sasa 31.7.13 13:44

@Henri
Tak asi něco bude špatně, vnučka má 4 roky, vlasy skoro po pás a chodí se česat nahoru, aby ji to nekudlilo. Mokré i suché. A že je má po ránu ty jemné vlásky zadredované.
A já bych bez něj taky už nebyla, jak na sucho tak po umytí. Paráda.

Máš origo?

• Citovat
  • Nahlásit
Henri 31.7.13 14:12

@Sasa
Urcite mam origo, z jedenklik, ten s oveckou Shaun. Ja mela predtim docela setrny detsky kartacek, tak mozna to proste jen neni takovy rozdil. :nevim:

Juana 31.7.13 14:34

To je ten tangle takový poklad? Už mi to pár lidí doporučovalo, jenže já si nedovedu představit, že bych ty svoje vlnité vlasy tímhle měla projet, vždyť bych měla naprosto příšerné afro, které by se mi zacuchalo mnohem rychleji. To už mi připadá rozumnější uplést si podle vzoru našich prababiček na noc cop.

Slimek 31.7.13 14:41

Mně se vlasy necuchají vůbec, mám je hrozně jemný a rovný. Když se mi po velkém úsilí podaří konečně vytvořit na hlavě jakýsi účes, tak mi stejně do hodiny zplihne :roll: ..ale ten kartáč mě zaujal, to jsem nikde neviděla 8o …vypadá, že by mohl příjemně masírovat pokožku a jestli vlasy netahá, má další plus :palec: - mně vlasy hrozně padají, i když pochybuju, že je to hřebenem. Na dně vany po mně vždycky zůstane úplnej trávník vlasů, a tam se nečešu. Vlastně se ani moc česat nemusím, stačí jednou za den - ráno. Když se moc češu, akorát si dopomáhám ke slepičímu zjevu :(
Ale taky bych chtěla s rukojetí, tohle je jak blešák pro psy nebo kartáč na koně - u dlouhých nebo delších vlasů si tak způsob česání nedovedu vůbec představit, …na lebce jo, ale přesahujíc se nemají, kde opřít :think:

slniecko 31.7.13 16:17

@Henri no to práve musíš jemne, len akoby hladkať, keď jej to zaryješ do kože a potom ešte šklbeš, tak to nemá ako fungovať. Moje deti, jedna s dlhými a hustými vlasmi a jeden kučeravý nečesavec už iné odmietajú.

Marica 31.7.13 18:25

Už mám oba, co týče rozčesávání, tak spokojenost. „Aqua“ je opravdu takový tvrdší a ostřejší, ale je to tak, jak píše @slniecko , musí se s ním zacházet jemně. Jediná věc, která mě na tom štve, je ten debilní tvar.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek