Tašky a kabelky

paty 19.01.16 20:38

@albeni2 Taky mám ráda velké kabelky a musí mít dostatek kapes,jinak tam mám neuvěřitelný binec.Ve vaku bych nenašla vůbec nic,tak jsem si koupila tuhle.Potřebovala jsem hnědou,která by se mi hodila ke všemu,velká je hodně a hlavně jednoduchá,bez jakýchkoliv ozdob atd.

Slimek 19.01.16 20:56

@paty ty jo, taky pekna.
Vaky jsou hezke, ale taky bych je neuzila. Neporadek si delam i v kabelkach, ktere maji nespocet tridicich kapsicek.
Jsem spis na mensi a klasicke kabelky, v kabelce toho zas tolik nutneho nenosim, takze mi mala staci, na pripadne nakupy nosim uvnitr srolovanou latkovou tasku. Jsem mala a pry ke mne velke kabely ani nejdou, rika manzel :lol:

paty 19.01.16 21:18

@Slimek Děkuji :) Na mně by zase malá kabelka vypadala směšně,vzhledem k postavě.S velkou taškou si připadám štíhlejší :lol:

Slimek 19.01.16 21:30

@paty proc ne ;) kazdy at nosi to, s cim se citi nejlepe 8) Jako i ja mam jednu fakt velkou, kdyz treba taham hromady papiru a par vetsich, ale ty male mam proste rada …pro me mensi kabela znamena, mensi neporadek a noseni mene nepotrebnych veci sem a tam jak kocka kotata :lol:

bab58 20.01.16 01:05
@paty píše:
@Slimek Děkuji :) Na mně by zase malá kabelka vypadala směšně,vzhledem k postavě.S velkou taškou si připadám štíhlejší :lol:

:potlesk: :palec: To je i můj případ, ale už jsem přestala kila řešit, kabelky zatím ještě ano :mrgreen: .

Kdysi jsem mívala tmavě vínový kožený vak se spoustou praktických kapes, který byl naprosto univerzální kabelou, podle toho, jestli a jak se uvázal, nebo zapnul, od elegance, přes ležérní až po sportovní vzhled. Vešlo se do něj vše potřebné, nezřídka i nákup cestou z práce, nebo propriety a prádlo na 1-2 denní služebku, … a podle pravidla „čeho se chceš zbavit, to půjč“ jsem o něj přišla. Zalíbil se dceři, pak i její švagrové, a dnes kdoví, kde je mu konec :,( .

@paty
Ta Tvoje kabelka je naprosto úžasná, přesně takovou potřebuji. :lol:

@Slimek
Míšo, Tebe si s velkou kabelou nedovedu představit, Tvůj manžel má pravdu :palec:

Děvčata, já jsem při „debordelizaci“ spojené se stěhováním poslala do světa 19 kabelek :roll: , od textilních přes koženkové až po kožené (těch byla většina), a i přes tuto redukci mi jich několik zbylo :oops: , … dvě černé (malá a velká), tři rezavé, jedna bordó (tu mám nejraději), šedá a béžová (obě semiš), hnědá přírodní (styl lovecká brašnička), a dvě textilní. To jsou kusy, kterým jsem prostě nedokázala dát vale. Na většinu z nich mám ještě původní látkové úložné přebaly, obyčejné kabelky mám uložené v papírových taškách.
Stěhování obsahu jsem vyřešila organizérem, který jen přendavám z jedné do jiné i s obsahem + pár maličkostí po kapsách.
A stejně jako kabelky, jsem řešila i boty :roll: .

Arome renet 20.01.16 07:47

@Dalia Tvůj vak je moc pěkný :palec:

Dalia 20.01.16 08:41

@Arome renet Děkuji. :P Přirostl mi k srdci.

Poéma 20.01.16 08:57

@bab58 Podobně jsem to udělala vloni na jaře. Už ani nepamatuji kolik kabelek šlo do světa, ale bylo jich tedy moc. :oops: Nechala jsem si jenom ty kvalitní, kožené.
V kabelkách nosím pár nutností + drobností do kapsičky - propisku, zrcátko, rtěnku, odstřik vůně.
Dokladovku, peněženku, látkovou skl. tašku na nákupy a papírové kapesníky. Nic víc nepotřebuji a tudíž ani nepřehrabuji. :lol: ;) Samozřejmě mám různé typy kabelek, nejen vaky. Ale hlavně snad od každé barvy a velikosti po jedné. :lol:
( Prý bych si s nimi mohla otevřít e shop 8) ).
Organizér je dobrý nápad, alespoň na ty prkotinky. :palec:

bab58 20.01.16 09:46

@Poéma … organizér byl v mém případě už nutností, … kromě Tebou zmíněných drobností s sebou ještě tahám náhradní klíče od táty, dcery, ségry a domova = jedno pouzdro, tyčinku hroznového cukru a nezbytné léky pro akutní potřebu = druhé pouzdro, náhradní brýle (nyní už jen jedny ;) , sluneční jsem nahradila samozabarvujícími se skly), cigarety a dva zapalovače = třetí pouzdro, malá šminkárna je čtvrté, pár kabelkáčů s odstřiky (vždy nějaký přihodím, podle toho čím zrovna voním, na jak dlouho a kam jdu ;) ), dva mobily, často i tablet, diář, 1-2 složené textilní tašky na nákup, … a pak se divím, že mi kabela může urvat rameno. Gentlemanům nedoporučuji pomáhat mi nést kabelku :mrgreen:

Slimek 20.01.16 09:52

:lol: vy toho teda nosíte, holky.
Já: mobil, doklady, malinká peněženka (málo peněz), pidi zrcátko, labelo, hřebínek půlčík, klíče velký svazek :mrgreen:, pecky (sluchátka), kapesníky (ty mi ale pořád dochází), propiska (věčně vypsaná) a pár brufíku, když mě to přepadlo 8)

Slimek 20.01.16 09:57

jo a tu látkovou tašku, kdybych za těch málo peněz přeci jen něco nakoupila :lol: …ale zrovna dnes jsem ji zapomněla doma.

Poéma 20.01.16 09:59

@bab58 Ono někdy stačí i nést kabelku samotnou, natož plnou věcí. Mám jednu z takové té poctivé kůže od Dooney a Bourke, a tam tedy hodně zvažuji, co do ní vezmu. Ta je těžká jako čuník před porážkou. :lol: Jo a zapomněla jsem na mobil a brejle.
@Slimek Snažím se vzít co nejmíň věcí, no, někdy se nevede. ;) Ale i ty vaky nemám žádné obr kabelky, A4 do nich nedám. Manžel jednomu říká pytel na cvičky. :lol:

Slimek 20.01.16 10:05

@Poéma tak A4 do vaku nejde asi hlavně kvůli jeho tvaru, že? Jedině zmuchlaná A4 :lol: Já když můžu, tak papíry klidně přehýbám. Když toho je velký svazek, tak holt do té tašky nebo vezmu velkou kabelu, kterou konec konců taky docela nosím.
2× týdně chodím po práci cvičit, cvičební úbor je sice miniaturní, ale beru si taky ručníček a ještě pár drobných pomůcek…no, někdy to všechno narvu i do mrňavé kabelky, ale když pak potřebuji něco vyndat, bývá vtipné až skoro trapné, když jako první vytáhnu kalhotky nebo podprsenku na cvičení :oops: :lol:

Poéma 20.01.16 10:10

@Slimek :lol: Směji se představě jak si v kavárně ke kávě místo cigár vytahuji z kabelky spoďáry. :mrgreen:

Slimek 20.01.16 10:12

@Poéma no, tak když mě vezmeš na kafe, je to pravděpodobné :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek