Tašky a kabelky

Poéma 20.01.16 10:16

@Slimek Tak platí, na někdy se domluvíme. :dance: :lol:

bab58 20.01.16 10:30

@Slimek … jo, na peněženku jsem ve výčtu zapomněla, a ta tedy něco váží :mrgreen: , mám velkou koženou (Mollod Lancetti)

albeni2 21.01.16 21:45

@paty
Ta je moc pěkná :palec: Mám podobnou ze Zary, je hrozně praktická.

Jinak já s sebou nosím tolik věcí, že bych malou taštičku mít nemohla. Někdy mě to štve, zdá se mi, že ty menší vypadají líp, než když s sebou pořád táhnu megatašku. Ale pokaždé, když to chci změnit a vezmu si ráno malou kabelku, tak toho na konci dne lituju - chybí mi to nebo tamto, nemám kam strčit deštník, do čeho narvat nákup atd. :)

savabi 22.01.16 11:07

… ráno jsem si nad svojí kabelkou povzdechla „dnes mě klidně můžou přepadnout, mám prima zbraň“ :) … měla jsem ji tak těžkou, že bych s ní dokázala někoho i přizabít :oops:

alese 22.01.16 12:36

@savabi
Mám to právě podobně a někdy mi fakt bolí záda, rameno. Ale nedokážu si pomoct.
Většinu věcí skoro nepotřebuji, ale když je nemám, tak mi chybí.
Nejezdím po městě autem, tak se to fakt pronese

Ukulemba 24.01.16 02:37

Jak čtu, že některé nosíte v kabelkách látkové tašky na nákup.. já mám dvě úžasný tašky na nákup, celkem skladný a nejsem schopná je sebou nosit, vždycky zapomenu a pak táhnu nákup v igelitce-kterou si ještě musím přikoupit k nákupu, takže igelitek už mám doma asi 3 plné igelitky a pořád se mi množí..

Jinak jsem si udělala radost a koupila jsem si teď novou kabelku, klasicky Kipling, už nic jiného nenosím a jsem spokojená jako blecha. Je taková pudrově fialovo-hnědo-růžová, velikostí akorát, má dlouhej popruh, což je u mě nutnost a už se těším až ji vezmu provětrat.. 8) No a děsím se toho, až v práci budem vybalovat nové zboží, co tam zas na mě bude číhat a čemu nebudu moct odolat.. :zed: Joo a vlastně mám další(asi pátý) nový organizér do kabelky.. taky nevím na co, když nosím jen jeden :roll:

Tana1112 28.05.16 10:03

Nemáte někdo zkušenost s těmito kabelkami?
http://www.kubatkuze.cz/

Eunika 28.05.16 10:13

@Tana1112
Mám od nich dvě kabelky a jsou opravdu kvalitní.

Tana1112 28.05.16 10:16

@Eunika Děkuji :kytka: , tak to ráda slyším… Potřebuji kvalitní koženou kabelku a těm rádoby „italským“ z netu nějak moc nevěřím…

Jitka77 28.05.16 13:42

@Tana1112 Kožené kabelky bych se nebála ani tady , ručně šité, docela velký výběr barev a tvarů.

mmaat 28.05.16 14:03

@Jitka77 tam bych si vybrala :think:

Sissinka 30.05.16 11:14

Milé dámy, prosím poraďte mi, jak se správně starat o kožené kabelky? Natřít to nějakým bezbarvým krémem (na boty? :roll: ) nebo existují nějaké speciální krémy? Mám černé a červené kabelky a už by potřebovaly nějakou péči. Děkuji za rady.

Gorilka 30.05.16 12:05

@Sissinka A povrch je jaký? Broušený, hladký, lesklý?

Arome renet 30.05.16 12:27

@Sissinka Podle povrchu kožené kabelky volíte ošetřující přípravky. Hladká kůže se ošetřuje zpravidla tekutými výrobky s obsahem vosku či olejů, na drsnou kůži je pak potřeba používat přípravky ve spreji, aby nedošlo ke slepení jemných vláken. A dají se koupit běžně v obuvi :mavam:

Slimek 30.05.16 12:40

Mám kabelku od Bambase a přímo mi k tomu dali nějaký krém, hodím sem večer, co to je…pokud si vzpomenu :)

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek