Telova kozmetika do horucavy

benvenuta 16.07.07 18:11

Toto teplo ma zabija. Mam chut zmenit karieru a stat sa jaskyniarkou.

K tomu nechcem umriet smradlava a nenavidim kombinaciu potu a vonavky - to je dehonestacia parfumu. Takze robim, co mozem, aby som tomu predisla, a aby som nemala pocit, ze sa roztekam.

Okrem beznych deodorantov/an­tiperspirantov som zacala pouzivat telovy puder Giordani od Oriflame, hlavne aby som nemala pocit, ze sa mi pod suknou zlepuju nohy dokopy.
Zatial som toho pudru nedala na seba tolko, aby sa mi naozaj miesal s vonavkou, ale aj keby - je to chyprovka a mohol by vcelku ladit s citronovkami, s O de Lancome (vlastne tiez chypre, letne, citronove, zelene) a s La Chasse, ktora ma v zaklade vetvicnik, ktore teraz nosim.

Okrem toho asi zacnem ten umelohmotny sprej na postrekovanie rastlin vodou pouzivat na seba. Nastal cas na drasticke opatrenia. Mohla by som do tej vody nieco pridat - nejake navrhy?

Mate nejake tipy na telove spreje alebo hocico, co vam pomaha prezit teplo svieze, vonave a pricetne?

Reklama

Ada 16.07.07 18:55

V Macoše bude touhle dobou kolem 10 stupňů :D

Do té vody bych možná dala přefiltrovanou citronovou šťávu s trochou alkoholu (konzervace). Citron chladí a zároveň dezinfikuje, takže i trochu odsmraďuje. Ale stačí i samotná voda, my jsme to ve vedru taky dělávali, v podstatě to máš Evian ve spreji, akorát bez té cenovky :)

Parfémy taky moc nenosím, spíš deodoranty - Lavera, Weleda, svěží nechemické vůně. Ve čtyřiceti stupních ztěžkne i sebesvěžejší parfém.
Pudr je fajn nápad, píšu si… doteďka mi nedocházelo, k čemu by mohl člověku s jinak spíš suchou pokožkou být tělový pudr. Používám ho jen po holení podpaží a mám obyčejný dětský, i když ten taky moc příjemně voní.

benvenuta 17.07.07 20:12

Mala som na mysli skor Dobsinsku ladovu jaskynu ;)

IvKa 01.08.07 15:16

Už je sice po vedrech a do konce prázdnin možná už žádná nebudou, ale stejně si sháním Sante: Do-krystal spray myslím, že patří pod Logonu. Normálně používám tuhý deokrystal a docela mi vyhovuje. Ne že bych se nepotila, ale sám je bez vůně a já taky nevoním nahlas. Jen v těch vedrech by to chtělo se jím namazat celá, tak proto ten krystal ve spreji. Pokoušela jsem se zbytek tuhého rozpustit v deodorantu od Weledy, ale moc to nejde.

IvKa 06.08.07 12:09

Hned ten den jsem si Deo-krystal spray koupila a od té doby je na něj tak akorát. Každý den jsem zmáčená kamencovou vodou, ale funguje to a nevoní, tak si můžu na sebe nastříkat co chci. Zatím nejlepší z drogerkových antiperspirantů a deodorantů. Dokonce lepší než Weleda.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama