Teplé , či studené barvy?

Arome Lada. 04.01.09 23:37

Teplé , či studené barvy?

Jsou barvy, které nás přitahují opravdu právě ty, které se k našemu typu „hodí“? Které nám sluší?Které barvy jsou pro nás ideální?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Ada 05.01.09 10:44

Já to beru podle letní+zimní/jar­ní+podzimní typ a vychází to. Sama jsem letní a opravdu mi víc sluší studené barvy (i když samozřejmě nenosím striktně jenom je).

klubko 05.01.09 12:40

Mám to stejně jako Ada :) Snažím se volit studené barvy, a není to zas tak těžké, skoro od každé barvy existuje několik teplých i studených odstínů. Ale když se mi líbí nějaká teplá, tak proč ne? Blbě v tom vypadat nikdy nebudeš :)

macska 05.01.09 13:03

Jsem (asi) něco mezi letním a zimním typem, naštěstí se mi líbí studenější odstíny červené a růžové, ale striktně se toho nedržím. Spíš bych řekla, že to chce vyzkoušet - teoreticky by mi taky měl sedět jeden odstín zelené, ve kterém vypadám jako mrtvola.

Oleka 05.01.09 13:07

já ani fakt nevím, jaký jsem typ ! :D - nosím prostě to co mi sluší a také podle nálady :)

bounty 05.01.09 13:09

ja ani neviem, aky som typ.. pokozku mam zltu ako azijcania (furt sa ma ludia pytaju na moj povod) a vlasy hrdzavo hnede - farebne som presne ako devon aoki http://mksviews.files.wordpress.com/200 … ki004b.jpg … nosim prakticky vsetky farby okrem studenej cervenej.. ale niekto do tejto typologie celkom spada.. :?

bounty 05.01.09 13:15

vlastne takto vyzeram farebne (a skoro i naozaj ja) - len nemam az tak azijske (hoci skoro) oci

http://www.inmaghawaii.com/_library/ima … rrere1.jpg

je to jesenny typ?? aspon vzdy som si myslela

wich 18.01.09 13:54

Já potvrzuji barevnou typologii. Sice nemusí platit úplně ve všem a na každého, ale je to taková dobrá odrazová plocha, jak na šatník a líčení, když člověk začíná.
Jsem jarní typ takové té něžné blondýnky s vlnitými vlasy :lol: Jako je třeba Charlize Theron. Když otevřu skříň, převládá bílá, potom černá, čokoládová, růžová, něco béžové. Třeba bílá a černá se mému typu vymyká, ale já se v ní cítím dobře. Ale jak už bylo napsáno, ona se může vzít de facto jakákoli barva, ale dobře vybrat odstín.

Širín 18.01.09 15:37

Do dneška jsem nezjistila, jaký jsem typ… Mám modré oči, hnědé vlasy do červena a pleť mám v zimě skoro bílou, ale v létě mi stačí den na sluníčku a jsem opálená, tón pleti spíše zeleně olivový…
Nosím všechny barvy, moc nemusím tmavé barvy.

Svatka 18.01.09 17:22

Já vím jen to, že nemůžu mít na sobě převládající tyto barvy: černá, křídově bílá, klasická hnědá a zelená, ale jeden odstín zelené (dalo by se říci sterilovanej hrášek) můžu.

Arome Lada. 19.01.09 16:35

Jen pro zajímavost - asi před 6 lety jsme se s kolegyněmi z práce objednaly k jedné (prý výborné) vizážistce. Po asi 2 hodinách přikládání různých barevných šátků k obličeji, líčení a věšení náušnic, šperků a jiných doplňků do uší a na krk a rad , jaký styl a barvu oblečení zvolit ,jsem byla označena jako TEPLÝ SYTÝ PODZIMNÍ TYP.Samozřejmě že nám byla nabídnuta (a skoro vnucována) i dekorativní kosmetika v barvách , příslušejících „našemu“ barevnému typu .Před 2 lety jsem navšívila jinou vizážistku, která si otevřela provozovnu blízko mého bydliště ,asi jsem chtěla slyšet jakési potvrzení minulého zařazení. Trochu překvapení - určila mě jako studený letní typ .Takže závěr - hodnocení vizážistek je velmi subjektivní.

janas 19.01.09 17:05

Lado, to si taky myslím! Já myslím, že každá z nás instinktivně vycítí, která barva nám sluší a která ne. Já jsem se dočetla, že zimnímu typu sluší černá, ale já jsem vždy v černé měla ránu - i jako mladá jsem v černé vypadala jako stará, sicilská vdova. :D

Taky si vzpomínám, že před lety si jedna renomovaná vizážistka vzala do parády Lucii Bílou a udělala z ní usedlou paní v letech. Naštěstí Lucie B. se vrátila ke svým osvědčeným barvám a zase jí to sluší.

Arome Ela 25.01.09 14:05

Od malička jsem se cítila divně v růžové barvě, instinktivně jsem se vždy vyhýbala tmavě modré, šedé a fialové. Není divu, jsem nazrzlá, pihovatá s hnedozelenýma očima. Opravu mi nejvíc sednou teplé podzimní barvy, hvězdou je pro mně rajčatová červená a khaki zelená. Bílou a černou nebo líp antracitovou můžu. Ve růžové vypadám šíleně a ve fialové na umření. je mi líto rezavých holčiček, které maminky soukají do růžových šatů .

Irena 25.01.09 15:27
ela píše:
Není divu, jsem nazrzlá, pihovatá s hnedozelenýma očima. Opravu mi nejvíc sednou teplé podzimní barvy, hvězdou je pro mně rajčatová červená a khaki zelená.

Závidím. :twisted: :wink:

Předevčírem jsem potkala v knihovně tak nádhernou zrzku. Fakt ohnivou, s blankytně modrýma očima a tvářema jak ošlehanýma větrem. No měla jsem co dělat, abych taky udělala kus práce. :wink:

klubko 25.01.09 15:32

Já taky obdivuju přírodní zrzky. Má kolegyně je taková, barvu má fakt nádhernou. Je to taková ta podzimní zrzka s hnědýma očima. Navíc má v té přírodní barvě ještě k tomu přírodní světlejší pruhy a ty jsou taky její. Žádná chemie. Když jsme se o tom na obědě bavily, říkala, že teď je za to ráda, ale jako dítě to prý neměla lehké :) Čemuž věřím.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama