Tester z parfumerie Givenchy

Benetton 15.07.15 09:33

Tester z parfumerie Givenchy

Prosím radu, je to pár let zpět, měla jsem Givenchy Ange ou Démon Le Secret co je na obrázku. Popravdě byla to nějaká čorka zabaleného testeru ze Sephory. Ta vůně mi ale vydržela cca 2 dny na kůži a na oblečení až do vyprání. Po dopotřebování jsem si pořídila opět tester, ale z parfums a vydržela mi vonět cca hodinu. tak jsem si řekla, že to je šmejd a koupila originál balení z parfumerie, jenže ta vydržela defacto skoro to stejné, co tester z parfums. Navíc teď dělají jinou verzi této vůně, ale já pořád miluji tu původní a chci aby vydržela. Nevíte, kde by se dala sehnat? Napadlo mě domluvit se s majitelem parfumerie, že bych odkoupila tester, ale nevím, zda to je možné? :think:


Reklama

Venea 15.07.15 10:04

Měla jsem novou i starou verzi a ani jedna dva dny rozhodně nedrží…myslím že to tehdy byla nějaká náhoda že ti zrovna tak pasovala s aktuální chemií kůže že tak dlouho voněla a osobně mi to teda přijde divné, tuhle vůni mám načichanou dost a rozhodně se nevyznačuje tím že by dlouho voněla a testery voní stejně jako netestery tím nic nevyřešíš. Zkus stříknout na oblečení třeba to bude trochu lepší, ale tahle vůně prostě dva dny nevoní…

Benetton 15.07.15 10:14

@Venea Chápu. Já to mám asi trochu divné, na mně nedrží totiž žádný Chanel, Guerlain ani Lanvin nebo Dior, ale Givenchy nebo Lancome jsou pro mě držáky :nevim:

SvatáAlžběta 10.08.15 19:47

Mám bohužel stejnou zkušenost, avšak s originál balením. Používám Le Secret Elixir od doby jeho uvedení na trh v r. 2011… Mám ještě zbytek prvního balení, i balení nové a jsou to vůně mírně odlišné. Původní vůně je v hlavě ostřejší, více „čajová“, se silnějším akcentem cedru v základu a výdrž na mé kůži je cca 5h, na kabátu 3dny… Balení nové (jediné plus dávám pěknějšímu flakonu) má o polovinu kratší výdrž a vůně je celkově spíše sladší, jemnější (cítím v hlavě více brusinek, tak jako v klasickém Le Secret, i když nejsou uvedeny ve složení). Tak se mi zdá, že ji tvůrci sice oblékli do hezčího kabátku, ale zároveň tak trošku „očesali“…škoda :roll:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama