Thajská masáž

Katlynka 27.08.10 17:27

Thajská masáž

Premýšľam o darčekovom poukaze priateľovi k narodeninám na masáže a neviem sa rozhodnúť medzi klasikou a thajskou. Mohli by ste sa, prosím, podeliť o svoje zážitky a dojmy ak na thajské masáže chodíte alebo máte aspoň nejakú skúsenosť?


Reklama

Incognita 28.08.10 23:48

Tak v podstatě klasická masáž vychází ze znalostí orientálních masáží a přizpůsobuje je místním podmínkám (převážně kancelářsky pracující).

Thajská masáž narozdíl od klasické převážně! nehněte a netře monotónně přetěžované svalové skupiny a jejich chronické spazmy - křeče, ale stlačuje body a dráhy lymfatických cest a tím účinně osvěžuje např. přetížené nohy turistům.

Nezanedbatelná je ale i emocionální složka thajské masáže, pokud dokážeš zajistit, že ji provede sympatická slečna v příjemném a pro přítele neobvyklém prostředí, pak to může být zajímavý dárek. Emocionální složka se většinou u klasické masáže nekoná.

Ale vycházím pouze z vlastních zkušeností.

Mirka 29.08.10 19:39

thajská masáž může být i bolestivější, praktiky „neobvyklejší“ - záleží na masérce. Mě ta moje obvykle mj. spráskala ručníkem :mrgreen: . Někomu, kdo není na masáže zvyklý to může být nepříjemné. Stejně jako nahota u celkové masáže. Nedávno jsem viděla v TV olejovou masáž nebo jsou příjemné masáže lávovými kameny - zjisti, co by příteli vyhovovalo a zkus vybrat :lol:

Alena 29.08.10 21:57

kamarádka byla včera na olejové thajské masáži celého těla a byla nadšená!! dostala to taky jako dárek

AlesBerny 28.02.17 21:17

re

Ted tohle téma řeším já, jakou jsi teda vybrala a jaká byla spokojenost ? :)

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama