*THIERRY MUGLER

viky 23.8.09 00:43

*THIERRY MUGLER

Zajímaly by mě vaše názory na vůně této značky. Např. na milovaného a nenáviděného Angela a Aliena..
A taky bych se ráda dozvěděla, jak voní všechny ty andělské odnože.. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Garfield 23.8.09 02:12

Angel - vyvolává zhruba stejný pocit, jako když si člověk koupí sáček táhnoucích Krowek a všechny se je pokusí sníst naráz.Tahle vůně rozhoupe žaludek a obnaží nervy, asi jako když krowka vytáhne plombu a nacpe se do zubu.Neuvěřitelná, vlezlá davovka.
(pro ty, co neznají Krowki z Polska :) http://entelepentele.files.wordpress.com/…/11/tofi.jpg )

Alien - kdysi jsem stříkla v parfumérii na papírek a neprozřetelně strčila do tašky.Pak jsem v buse čenichala,co to tak příšerně smrdí a která baba to přehnala s lakem na vlasy a starým dobrým Impulsem a ejhle, on to Alien :lol: Testovala jsem pak ještě víckrát, abych zjistila, jestli je tněco takového opravdu možné.
Ovšem Mugler se mi pomstil, protože žlutá limitka Aliena se mi líbí ukrutně a tiše mi nad ní kapou sliny, ačkoliv fialové verze bych se už nedotkla ani holí :)

Ingrid 23.8.09 08:26

Ha,to je téma pro mne :lol:

Innocent-moje nejzamilovanější,nejvíce chválená a nejoblíbenější vůně,afrodisiakum,které používám jen vzácně.

Innocent Secret-jeho mladší sestřička,vůně jsou skoro totožné,mám pocit,že rozdíl je pouze v barvě a intenzitě,nakonec Secret je edt a klasický Innocent edp.

Innocent Illusion-právě spotřebovaný a krásný,s předchozími nemá nic společného,je více pudrový,popsat líp ho ale neumím.

Angel-dneska už asi klasika,která patří v našem maloměstě k povinné výbavě každé paničky,jejíž muž sedí na radnici a vydává pytle na tříděný odpad,tím nechci říct nic proti němu,jen to,že u nás ho cítím na každém candrbále z paní starostové a ostatní honorace.Sám o sobě mi voní,ale na sobě ho nesnesu,protože na mně je ten karamel připálený a dojíždí v podobě Sava.

Odnože Angela neznám,nějak na mne nedělají dobrý dojem,ale hodlám to napravit.

Alien- mi silně připomíná G.Sabatini,tu její první vůni,ale pořád nevím,jestli se mi líbí nebo ne,ten taky hodlám zkoumat do úplného zblbnutí.

Zato o jeho oranžové odnoži vím jistě,že se mi líbí,mandarinka a bílé květy jsou nesmrtelná kombinace.

Eau de Star-tu mám jako neutrál,příliš mnoho pačuli a trošku podivná sladkost,připomínala mi Wish a v obou mi něco trošku překáží.

edinka 23.8.09 08:34

Angela nemůžu vůbec.
Do Aliena jsem se zamilovala minulý týden natolik, že mně to nedalo spát a v pátek mně krasavec jeden přistál na poličce :mrgreen:

Ostatní neznám a budu muset prozkoumat.

Fanfan 23.8.09 09:10

Angel to je pro mě nenositelná pecka. Ale je pravda, že jak postupně přicházím na chuť vyšším a vyšším dávkám pačuli, říkám si, že ho budu muset znovu zkusit a uvidím…

Alien to je další pecka. :lol: Nebo možná ani ne pecka, ale každopádně nic, co by lahodilo mým čichovým buňkám…

Innocent tak to je úplně jiná písnička. Vůně, která mě fascinuje už pár let, když jsem ji prvně zkusila, připadala mi na mě těžká, ale fascinaci to nijak nenarušilo. Teprve loni jsem se odhodlala a zkusila znovu a do týdne bydlela u mě… :wink: Úžasná, jiskřivá, sexy vůně. Nepoužívám příliš často, ale mít ji prostě musím.

Innocent Secret mi přijde jen mírně lehčí než klasický Innocent…

Další odnože znám jen u Innocent, ale ani Rock ani Illusion na mě výraznější dojem neudělaly. :P

Kerze 23.8.09 09:38

Angel - na jiných se mi líbí, sama ho nosit nemůžu
Innocent - kdysi jsem měla - líbí se mi, ale znovu kupovat nebudu
Odnože Angela - neorientuju se v nich - všechny mi připadají na jedno brdo a pro mne jsou nenositelné.
Alien - jedna z mála vůní, kterou jsem snesla v prvním těhotenství. Sklidila hromadu pochval. Znovu už také kupovat nebudu, možná nějakou odlehčenou verzi - ty jsou moc příjemné, kvůli té oranžové jsem vyzpovídala půlku osazenstva jedné přednášky - vonělo to tam moc krásně… :D

Pak ještě ta kolínská, ale tu nemusím.
Tahle značka neni tak úplně moje krevní skupina, takže ani nepátrám po novinkách.

Amy 23.8.09 10:00

Angel - moje láska, krásná a vydrží, což u parfémů oceňuji,mám i tělové mléko a voní stejně intenzivně jako parfém!!!Odnože se mi nezdají, takže jsem nezkoušela
Alien - na mě moc sladký, ale možná jednou ho zkusím i na sebe, zato oranžový je další krásná Muglerovská vůně, používám teď a je to bomba, žlutý je víc citronový, ale jinak hodně oranžovému podobný a řekla bych méně povedený
Dis-Moi-Miroir - nádherné svěží a čerstvé lilie, škoda, že už další asi těžko seženu
Innocent - moc vanilky, měla jsem, ale nedržel, takže nic pro mě
Innocent Rock - hezká vůně, ale na mě se mi nelíbila, používá jí dcera a ta jí miluje
Ostatní neznám

coccinelle 23.8.09 10:08

Angel - souhlasím s Garfield, polské Krowki, hodně přeslazené, zalézající do zubů, které jsem milovala jako dítě, ale teď už je neocením

Angel Sunessence - jemnější a snesitelnější verze Angela

Alien - svého času po něm toužila kamarádka, podle složení a flakonu, když jsem jí ho pak v Marionaudu stříkla na ruku, málem ji natáhlo a venku si zápěstí drhla sněhem, prý má z toho migrénu
Alien eau Luminiscente - měla jsem odstřik, moc hezká kombinace mandarinky a jasmínu, na mě ale vůbec nedržel, tak jsem poslala dál

Innocent - napoprvé se mi nelíbil, pak se mi líbil tak moc, že se usadil u mě na poličce a teď už má jen zbyteček, který sem tam očichávám z nostalgie, v okolí měl úspěch.

Innocent Secret - měla jsem taktéž celý flakon a je to lehčí Innocent s mírně citrusovou hlavou, klasický Innocent je podle mě lepší

Innocent Rock - měla jsem odstřik, líbila se mi kombinace sladkého ovoce a koření, ale rychle se převoněl
Innocent Illusion - ovocně květinový s trochou pudru, nijak vyčnívající

Cologne - hodně svěží, vůbec mě nezaujala

viky 23.8.09 11:30

Já jsem testovala zatím jen tyhle:
Angel - dostal mnoho šancí, ale pokaždé jsem se při jeho zkoušení ujistila, že to není nic pro mne. Pěkná síla a slaďárna. Navíc ho často potkávám ve městě.

Angel Innocent - je to už delší doba, co jsem ho zkoušela, ale vzpomínám si, že se mi to líbilo. Bylo to sladké, ale ne příliš. Nastříkala jsem si s ním zápěstí před jednou schůzkou a cítila jsem se fajn. Musím ho znovu odzkoušet, když říkáte, že je to sexy vůně 8) ..

Innocent Illusion - šťavnatá a lahodná vůně sladkého ovoce. Pro můj nos příjemná záležitost, mám ji v tužebníku :mrgreen: .

Innocent Rock - pikantní vůně kořeněné růže s ovocem. Moc se mi to nelíbilo.

Alien - pokud nešetříte při aplikaci, stává se z něj vražedná zbraň. Cítila jsem v něm spálenou gumu, která mě značně přidusila. Ani partner z něj vůbec nebyl nadšený. Bolela ho hlava a prosil mě, ať už si to z té ruky umeju. A ono to skoro vůbec nešlo :shock: ..
Výhodou je, že je to neuvěřitelný držák. Z rukávu jsem ho cítila mnoho týdnů.. :shock:.. Při umírněném nanesení je to celkem pěkná, sladká, dřevitá vůně. Nic pro barbínky. Zdála se mi taková dominantní.

Lenna 23.8.09 12:04

Angel - nejdřív se mi líbil, ale po chvíli mi začal lézt na nervy. Navíc ho dost často „potkávám“ na každém rohu.

Angel La Rose - „růžičkový“ Angel, musím mít na něho správnou náladu, přijde mi takový romantický… Podle neteře voní jako „bonbony u tety Evy“.

Alien - láska na první přičichnutí. Žádný asfalt, ale pro mě nádherná vůně, co mi sedne od začátku až do konce, který je zvláštně karamelový.

Eau de Star - letní neutrální vůně. Zanechává za sebou hezkou stopu.

gentiana 23.8.09 12:11
Garfield píše:
Angel - vyvolává zhruba stejný pocit, jako když si člověk koupí sáček táhnoucích Krowek a všechny se je pokusí sníst naráz.Tahle vůně rozhoupe žaludek a obnaží nervy, asi jako když krowka vytáhne plombu a nacpe se do zubu.Neuvěřitelná, vlezlá davovka.
(pro ty, co neznají Krowki z Polska :) Alien - kdysi jsem stříkla v parfumérii na papírek a neprozřetelně strčila do tašky.Pak jsem v buse čenichala,co to tak příšerně smrdí a která baba to přehnala s lakem na vlasy a starým dobrým Impulsem a ejhle, on to Alien :lol: Testovala jsem pak ještě víckrát, abych zjistila, jestli je tněco takového opravdu možné.
Ovšem Mugler se mi pomstil, protože žlutá limitka Aliena se mi líbí ukrutně a tiše mi nad ní kapou sliny, ačkoliv fialové verze bych se už nedotkla ani holí :)

Souhlas. Žlutý Alien by ušel, ale zkoušela jsem ho jednou. Vrhly se na mě mušky košovky.
Takže radši krówki.

1Miru 23.8.09 12:28

Angel - mně až tak nevoní, ale někomu fakt sluší!
Angel Violet - krása - gurmánské pačuli s fialkou
Angel Lily - zvláštně příjemně dráždivá - nasládlá lilie s pačuli a jakoby kadidlem, v kostele být takto neavoněna - připadám si lehce dekadentně…(v tužebníku není, ale kdybych ji dostala…)
Angel Rose - čpavě růžové pačuli…dost nic moc
Innocent - brrr - sklenice rybízovky
Alien - další krása
Eau de Star - pokud ji vnímám jako odlehčený Angel… = protivná řiďule… - pokud „jí dám prostor“.. = příjemná, nekomplikovaná jemná čokoláda

…jo jo, Thierry má dobrý vůně!! :P

coccinelle 23.8.09 12:59
gentiana píše:Souhlas. Žlutý Alien by ušel, ale zkoušela jsem ho jednou. Vrhly se na mě mušky košovky.
Takže radši krówki.

gentiano :lol: :lol: :lol: moje ségra jim říká košíci

dracatko 23.8.09 13:10

Angel je pěkná vůně, je specificky přeslazená a divná, přesto se mi líbí. Ale rozhodně ne na každý den, musí na toho medáčka být nálada.

Innocent se mi nelíbil, přišel mi jako takový vyšeptalý Angel, nijaká vůně

Gardens Of Stars docela žeru, kombinace Angela a výrazné kytky je fajn. Violette je pro mne nejslabší, není mooc řvavá což naopak může přitahovat, Lys je úžasně divná, lilie v ní Angela úplně udusí, Peony je skvělá, zemitá se stonky a květy, paráda a Rose je velmi příjemná, decentní jak jen je to u Muglera možné

Alien je moje velikánská láska, je dokonale divný, výrazný, ale na mé kůži se rozkládá tak krásně, že je naprosto neodolatelný. A magický, myslím že 1Miru psala o síle elfek, což naprosto sedí, pro mbne je to vůně pro čarodějky nebo mocné víly

A limitkový Alieni jsou taky nádherní. Žlutý je perfektní na léto, taková citronáda, ze které nakonec vyleze Alien. Oranžový se mi nezdá tak jednoduchý, více mixuje a není to na vrstvy. Je v něm mandarinka :-)

Kate 23.8.09 22:17

Alien a som kedysi testovala z original vzorečku. Zdal sa mi, že sa musí páčiť proste každému..Fakt som nechápala, ako niekomu môže byť odporný (čo nechápem asi ani dodnes, mne sa zdá príjemný), ale postupom času viem pochopiť, že sa niekomu zdá divný. Tiež sa mi ztotožnuje s vôňou čarodejníc a pod., ale to asi kvôli reklame a flakónu.
Výdrž výborná, pochval veľa…Flakón krásny, ešte viac ten žltý , ale tam sa mi nepáči ten čudný citrusový začiatok.

Na Angel a mám názor už neobjektívny,keďže ho poznám z rôznych imitácií okolo, originál mi je preto nepríjemný. Škoda…Ostatné verzie som preto radšej (povrchnosť a strach-iba kvoli názvu) neskúšala…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek