Thierry Mugler Alien Sunessence 2011 Or d'Ambre

Stránka:  « Předchozí 1 2
macska 6.4.11 23:33

jo, ale v Londýně.
Kytičky, takové celkem obyčejné, kiwi necítím.

rakuli 7.4.11 10:59

Tak to je docela dobrá zpráva…kytičky a la jasmín?

macska 7.4.11 22:32

nezdá se mi, aspoň ne v té míře, jako Alien. Na druhou stranu, trochu alienské gumy by tam bylo.

rakuli 8.4.11 20:59

No, jestli je to nějaký vymáchaný Alien, z kterého nezbylo skoro nic, tak se moje peněženka bude radovat :mrgreen:

rakuli 27.4.11 10:02

Voní mi jako zelený čaj s opuncií, akorát tu je místo opuncie kiwi, tu čajovost dělá jasmín, do kterého se vůně vyvoní.
Příjemné, veselé, exotické a Muglerovsky divné :twisted:

Původní Alien moc cítit nejde - aspoň pro mě, pouze při nástřiku.

http://www.xparfemy.cz/…rry-mugler-a … 29042.html

U nás k dispozici odstřik za 25 Kč.

Dadinka 30.4.11 10:20
:D
jerry 17.6.11 19:53

mno, jsem poněkud na rozpacích :conf: - barva flakónku podivně vybledlá, samotná vůně je víc podobná Alien EdT, ale ve srovnání s předchozími limitkami je mdlá (prostě naředěný Alien). Podle mého názoru mandarinkový (oranžový) i citrónový (žlutý) Alien jsou o několik tříd výš…

Sára 17.6.11 21:22

Mě se líbí flakón - ve skutečnosti je takový zlato-hnědý, fakt moc pěkný ale vůně se mi nelíbí ani trochu.

plevanka 17.6.11 21:54

Zůstává gumový jasmín, vůně nemá grády, je to nuda nad nudu, krásný flakon, název více než slibný, obsah mě osobně zklamal, čekala jsem ambru, něco „hutného“ a ono je to prostě jen naředěné…

Sára 17.6.11 21:55

tak jsem jej schválně zkusila znovu a připomíná mi hodně nějakou vůni za komančů, nevím jestli ne G. Sabatinni tu první fialovou, nikdy jsem ji sice nepoužívala ale jestli mě čichová paměť neklame…

Sára 17.6.11 22:02

schválně jsem zabrousila do databáza a ze složení letního Alienu má červeně označené složky společně opravdu s G. Sabatinni
kiwi; jasmín, vanilka, orchidej; dřeva, ambra

Alex 17.6.11 22:36

hm, a kde je to kiwi? :shock:

emily 3.8.11 15:33

mne sa ten jazmín /s orchideou a ambrou/ páči, aj keď je pravda, že toto je asi prvá, kde ho viem identifikovať a za inými jazmínovkami som sa neobzerala 8)

viky 24.8.11 18:54

Moje očekávání se vyplnilo.. Opět nic pro mě. :|

Já se s tím vetřelcem zkrátka neskamarádím.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek