Thierry Mugler A*Men Pure Havane

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Benicio 15.05.11 12:51

Rozhodně je to velmi dobrá vůně, ale čekal jsem trochu něco jiného. Podle názvu jsem se těšil na vůni ve stylu Fumerie Turque, ale s tou nemá nic společného.

Na začátku je výrazný tabák, ale čerstvé listy - podobný je tabák ve Versace Dreamer. Pak se objeví třešňový tón, který je spolu s tabákem docela zajímavý.
Závěr je medově sladký (podle mě ne vanilkový) s ovocnou příchutí.

V druhé půlce mi připomíná poslední limitku od TH - Pure Malt. Jde o celkem decentní a zajímavou vůni i na denní nošení.

21.06.11 16:16

S objednaným parfém, jsem si přála vyzkoušet Pure Havane, složení bylo lákavé. Právě jí mám na ruce a je úchvatná, potkat muže takto vonícího, asi se mi podlomí kolena a navždy mi zůstane v paměti, i kdyby jen prošel, a ani by to nemusel být žádný TOP model, je to emotivní vůně. Na mě se nejspíš rozloží jinak, jak na mužích, ale i na mě je úchvatný. Jemný tabák, mísící se s medem a do toho přizvukuje vanilka s pačuli, které u T.M. mám moc ráda. Na mě jako letnička nepůsobí, řekla bych, že je to celoroční záležitost, ale já nevím proč, jak Angel tak Pure Havane mi evokuje zimní čas, kdy je napadaný čerstvý sníh, stromy jsou obaleny jako v Mrazíkovi a lehce svítí zubaté sluníčko, úplně to vidím, pohádka, i zima má své velké kouzlo a tato vůně mi ho navždy připomene.

• Citovat
  • Nahlásit
Alex 21.06.11 17:16

takže je dostatočne rozdielny od klasického amena?

21.06.11 17:35
Alex píše:
takže je dostatočne rozdielny od klasického amena?

Řekla bych, že určitě, ale každý máme jiný nos, u klasického mi příjde začátek hodně ostrý, než se ustálí, ale tento je už od počátku jemnější, delikátní, tulící, jedním slovem úžasný, moc se jim povedl.

• Citovat
  • Nahlásit
morricone2209 23.06.11 12:12

Každopádně je to velmi zajímavá vůně.Něčím zvláštní,Jak už zde někdo psal taková medová.Výdrž taky parádní.Ale nedovedu si ji představit v létě,to zase néé :D

estelle 06.08.11 17:23

Dojmy výborné…palec hore. Škoda, že je to asi len limitka. Zdá sa mi najlepšia a nejvyváženejšia z tejto rady.

Dreamer 09.08.11 12:20

Mne rovnako uvod Pure Havane pripomina trochu ovocnejsi Versace Dreamer, ktory casom prejde do kopie drydownu Pure Maltu. Za tie peniaze som cakal viac.

Barbarra 10.08.11 20:01
estelle píše:
Dojmy výborné…palec hore. Škoda, že je to asi len limitka. Zdá sa mi najlepšia a nejvyváženejšia z tejto rady.

Mě taky. Mám ji v tužebníku.

Alex 10.08.11 22:57

tak ja to musím skusit teda… lákajú ma vaše pozitívne recenzie… klasický amen je moj signature a hodilo by sa mi niečo jemnejšie a uhladenejšie

andry 10.08.11 23:05

potkali jste ho někdo v nějaké parfumerii?

morricone2209 11.08.11 10:37
Barbarra 11.08.11 19:54
andry píše:
potkali jste ho někdo v nějaké parfumerii?

Já zatím jen v Hatích.

Renama 12.08.11 21:58

Vůni jsem dlouho chtěla zkusit právě proto, že v zahraničních recenzích je často přirovnávána k Tobacco Vanille. Takže předně - Ford to opravdu není. Ale je to typově podobná vůně. Je opravdu moc hezká, dominují tabák s vanilkou a něco sladkého navíc, buď je to ten med co popisují jiní, ale mě se zdá ta sladkost až lehce karamelová. Po nanesení počkat pár minut a je z ní skvělý unisex. :wink: ( mě se zdá dokonce dámská) Dobrá výdrž..... tato limitka opravdu povedla.

Perrier 29.03.12 15:19

Chci se zeptat, zda někdo znáte vůni, která by byla této velmi podobná, či dokonce skoro shodná, jak vývojem vůně, tak i výdrží a silou. Výdrž a síla může být vždy větší, to není na škodu :-)) Na zahraničních webech jí hodně přirovnávají k Tabacco Vanille, jak už bylo i zde zmíněno. Máte někdo zkušenosti s touto vůní? Je jí opravdu tak podobná?
Předem díky za názory.

Leisha 29.03.12 16:07

Je jí hodně podobná. Ale Tobacco Vanille je mnohem hezčí, ten A*men je proti ní takovej… těžkopádnej? Málo duchaplnej? 8)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek